2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Teste göre gebesiniz. Benimki de son görüntüdeki gibi çıkmıştı adetten bir gün önceki yerleşme kanamasında.

Maşallah sana canım harika ben seni haziranda tüp bebek yapacaklar topiğinden hatırladım zaten.bi iki günden bişi olmazzz. Önemli olan sağlıklı olması.Allah kucapına almayı da nasip etsin canım.baya erken duymuşsun ama maşallah 6.haftada duyuluyor ama sennki erken meraba demiş

Her şeyi nazara bağlamak; üzerinden sorumluluğu atmak, hurafelere bel bağlamak gibi geliyor bana. Belki de oğlunuzu kucağınıza alıp gezdirmemeniz gerekiyordu. İkinci gebeliğe ne kdar gönül bağladığınızla ilgili sanırım, buradaki birçok kadın ilk gebeliği olduğu için eminim ki yük taşımıyor.ben 1 kiloluk poşet bile almıyorum elime. Eşim ve annem doktora götürmedi konusuna gelince, can taşıyan sizsiniz. Onlar değil. Çevreniz bazen duyarsızlaşıyor. Annemden biliyorum ben de. Kadın olarak güçlü olmaktan başka çare yok. Önce tedbir sonra dua. Neyse sizin sağlığınız iyi olsun. geçmiş olsun.

Amin canım, Evet birazcık öyle oldu sanırım şansıma erken gördüm.
Ben isimleri aklımda tutamıyorum burada pek, çok karışık ve değişik isim olunca karışıyor bende, e birazcık yaşlılıktan olsa gerek napcan artık idare etceksiniz beni

Günaydın herkese bu cuma kalp atislari için randevum var. Herkesten hayirli haberler gelir inşallah. Kahverengim devam ediyor biraz erken mi gitsem diyorum ama önceki düşüğümde zirt port doktora gitmemeye karar vermiştim

Günaydınlar herkese
Ben de bazen çok ani tepkiler veriyorum mesela bu sabah ekmeğin yerini bulamadım eşime sordum daha ekmeğin yerini bilmiyosun diye takıldı gülerek, şaka yaptığını biliyorum ama beni görseniz gözümden yaşlar gelmeye başladı ağladım falan nolcak böyle bilmiyorum valla

benimde perşembe günü aynı düşüncedeyiz. zaten önceki düşüğümde 5. Haftamda gittiğimde proftu doktorum nekadar acele ediyorsunuz demişti bende oyüzden geç aldım randevuyu

Aynı durumlar inan hep ağlamak istiyorumm

merhaba hosgeldin gelsene umarim sen de bebegini saglikla kucagina alirsin. benim erken mi tutundu acaba 10.gun 240 ti 12.gun 571di14.gun1272oldu. bi de medusa saglik ocagina ilac yazdirabiliyor muyuz hangi ilaclari karsiliyorlar.biz de devam ediyoruz ilaclara ve evet cok maliyetli.

J Jalopi çok üzüldüm dün sana yazmıştım kahverengiyse sıkıntı yoktur pembeye dönerse tehlikeli diye korkma falan demiştim bende kötü hissettim kendimi keşke hemen doktora gitseydin ne yaptın şimdi bebeğin hala seninledir belki inşallah...

tesekkur ederim canim. moralim yerlerde zaten. bide istemiyodun yorumlarini gorunce hepten uzuldum. bir yazidan isteme istememeya nasil karar verilebiliyor acaba. şartlar imkanlar dogrultusunda gece en iyisine karar verdiğimi dusunmustum. ilk gebeligimde bende cok titizdim. ikincide haliyle rahat olunuyo daha bilgili oldugunu düşünüyorsun. kese yok. zaten hala büyük buyuk parca dusuruyorum. kurtaja gerek var mi yok mu ona bakilacak. tum dunya ustume geliyo su an sanki. sagliksiz gebelik icin dusmenin en iyisi oldugunu biliyorum ama ben bu kadar hassasken herkese karsi ,her zaman laflarima dikkat ederken ailemin ve burdaki kisilerin laflari agrima gitti gercekten. dr agirlik kaldirmakla ilgisi olmadığını zaten dusegi icin onun sadece tetikledigini soyledi. zateb dusermis hersekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…