2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hayirlisi böyleymis canim yine olur bebegin inşallah.. dusuk riskiyle hastane hastane gezmenin ne demek oldugunu ve sonucta dogum.yaptigimi hic birinin anlayamadigini 5. Ayimda yasadigim.kayıpla anladim bu yuzden rabbim herseyin hayirlisini versin saglik sihhat versin sana kardesim ..ogluna da uzun omur versin

iyi niyetten eminim ona bisi demiyorum ama yiprandim gercekten. sabaha karsi anca uyuyabildim zaten. diyorum ya herkes hersey ustume ustume geliyor sanki

surekli tuvalete gitmem gerekiyor. her seferinde parca düşüyor. cok korkuyorum lavaboya gitmeye

Ya canim in anki o bebeği taşımakla bu dusugum alakası yok varsa bile oda buna vesile zaten dusecekmis Allah bir şekilde alacaksa alır.

Arkadaşlarım hep seni düşündükleri için hani belki bi müdahale olur kanama alanı vardır diye dr a yönlendirmeye çalıştı onlarda senin içindi uzulme su an ben çok üzgünüm bunun tarifi yok biliyorum teselliside .
Ama tekrar söylüyorum ne sen ne bizler ne yaparsak yapalım düşmek bebeği durduramayiz yada duracak doğacak bebeği dusuremeyiz aksini idea eden varsa inancını sorgulasin derim.

Düşük yapan arkadas parcalarda gelse dr. Una gitmeyi ihmal etme cunku yinede kurtaja alinabiliyor parca kalmamasi icin.

Cok gecmis olsun ve hakkinda hayirlisi olsun.

kizlar dusuk yaptim. sabah kalkmamla koca et parcasinin tuvalete dusmesi bir oldu. cok uzgunum. ihmalkar mi davrandim diyorum. bebegimi tuvalete dusurmek tuhaf geldi
Rabbim hayr versin inşallah sana basın sağ olsun sen sağlığına dikkat et ınş Allah yardımcınız olsun kendini uzmemeye çalış

Öncelikle Allah (c.c) hamileligini en güzel en rahat saglikli sıhhatli geçirip bir avazda su akar gibi doğum yapmasını nasip eylesin canim .41 kere Masallah
Yazdıklarında kendimi buldum gözlerim doldu bi garip oldum 7 sene edemediğimiz tedavi kalmamıştı ol atınca olmuyor ama bu sene doğal yolla nasip oldu bana da çok şükür bin şükür Allah a.

Allah hayırlı saglikli salih evlatlar nasip eylesin canim hayırlı uğurlu olsun inşallah

suzansu çok çok teşekkür ederim, sende sağlıkla mucizene kavuş inşallah. Olmayınca olmuyor demişsin ya bak oluncada nasıl oluyor :) Allah tamamına erdirmemize yardımcı olsun.

tesekkur ederim canim. Allah sana da sabir versin senin ayinda ilerdeymis cok zor olmustur. atlatirim bende ins. kurtajdan da korkuyorum. bunu da yasamak varmis ne diyeyim. Allah saglik versin herkese

Geçmiş oldun Can'ım ben 3 aylık bebeğini kalbi durduğu için kaybettim. Hiç bir belirti dahi yokken. Sağlıksızsa zaten durmaz Dr ların görüşü bu yönde. Progestanda maalesef düşecekse de durduramaz. Çoğu Dr kalp atımını görmeden bu ilacı vermez sağlıksızsa düşsün diyo. Benim kardeşim 1 ay sonra doğum yapacak biz kızdığımız halde çoğunu kucağına alıyor 3.5 yaşında olacak ile ölece çare yok. Başında olması emin ol daha hayırlı. Geçmiş bitmiş olsun İnşAllah. Hangimizin neyle karşılaşacağı belli değil kesinlikle kendini de suçlama.

Geçen yıl ben de kendimi çok suclamistim tatile gitmeseydim falan filan diye ama bütün dr.lar düşeceği varsa düşer sağlikli bebek her türlü tutunurdu dedi. Bundan sonra önemli olan senin sağliğin, bana bi hap vermislerdi onu kullandim kürtaj olmama gerek kalmadan rahim temizlenmişti ve bir hafta içinde eski halini almişti. O ilaci sorabilirsin belki

tssekkur ederim sorarim doktora. ara ara okuyup yaziyorum. herkesi begenip alintilayamiyorum denk geldikce alintiliyorum. alintilayamadigim arkadaslar kusura bakmasin

Senin doneminde ayni kanamayi yasarken doktorum bana ignenin ilacin faydasi yok dusecek sagliksiz bebek birak dussun demisti. O kadar uzulmustum ki eger susseydi tek tesellim o olacakti ama bu cok aci cekecegim anlamina da gelmeyecekti. Sen gece acile gitsen de kesen zaten sagliksiz oldugundan en cok bikac gun sureci uzatacaklardi belki. Sana ne desem nasil teselli versem bos. Ayni korkulari ben de yasiyorum benim de 2. Hamileligim bir kizim var. Dualarimda hep allahim kizimi ve karnimdakini koru derim. En azindan dunya tatlisi bir yavrum var. Insallah allahim karnimdakine de saglikli bir omur bicmistir. Senin de en yakin zamanda toparlanacagini umuyorum. Gecmis olsun tekrar.

Bi saglik ocagina gt tatlm olctur tansiyonunu ama agri kesici yasak bildgim kadariyla en azindan doktorunla konusmadan icme sakin agriya kiraz iyi gelir diorlar istersn kiraz ye

cok agrim var yumurtaliklarimda. bebek degilde esigini falan dusurdum galiba hep koyu kırmızı parcalardi. daha vucut bebegi atmaya calisiyo galiba. cok agrim var. alaturka tuvalet olsaydi daha rahat olacakti sanirim. oksurmeye calisiyorum her tuvalette. baska ne yapılabilir.

tesekkur ederim canim. Allah sana da sabir versin senin ayinda ilerdeymis cok zor olmustur. atlatirim bende ins. kurtajdan da korkuyorum. bunu da yasamak varmis ne diyeyim. Allah saglik versin herkese
Canım bak ben 3 kere düşük yaptım ard arda evet olacaksa oluyor zaten elden bişe gelmez. Ama burda kanaması olup bebeği duranlarda vardı. Herkesin çabası bu yüzdendi. Ama yazılarında da amann düşerse düşer havası vardı. Belkide yanlış anlaşıldın o yüzden tepki aldın sanırım.

Ayy estağfrullah tatlım ya, hepimiz aynı durumdayız merak etme, bende anca akıl ettim diyorum ya :) Ben tedavim öncesinde genetik test yaptırmıştım araştırma hastanesinde. Sonuç 20 günde falan çıkıyor ama ücretsizdi en azından. Sağlık ocağında detaylı olarak hangilerini yapıyorlar bilmiyorum inan. Benden bir tüp kan aldı ve kanla ilgili olanlara baktı. Bence senden hangi testleri istiyorsa doktorların önce bir sor sağlık ocağına olmadı bir araştırma hastanesinde yaptırırsın. Benden daha test falan istemedi zaten dr'um. 15'inde bir kontrol için daha gidicem tüp dr ma ondan sonra herşey yolundaysa hala sanırım artık vedalaşacağız onlarla. Sen nerede yaşıyorsun bu arada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…