2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende cok halsizim :KK43: hava cok guzel disari cikmak istiyorum ama nerdee. Bu arada biri sat agustos olanlar mayis annesi olmasi lazm yazmis. Benmde sat 20 agustos ama gec dollenme suan tahmini tarihim 1 haziran gosteriyor. Yuksek ihtimalle bu grupta ilk ben dogum yapicam :anneadayı: ama nasip tabii
Sen boşver onu. İlk defa görüyorum zaten buralarda. Neden böyle birşey yazdığını da anlamadım zaten. Hayır ben nerede istersem orada dururum dimi yani? Benimde 20-25 ağustos tarohleri arasında ama net tarihi bilmiyorum. Sanırım 23 ağustos da olmuş son regli. Hoşgeldin aramıza sende :)

Selammm kizlarrrr bende katildim aranizaa , insallah bir sıkıntı çıkmazsa bende haziran annesi oluyorum.. bugün ögrendimmmm
Hoşgeldin sefalar getirdin. Sağlıkla kucakla yavrunu

Bende cok halsizim :KK43: hava cok guzel disari cikmak istiyorum ama nerdee. Bu arada biri sat agustos olanlar mayis annesi olmasi lazm yazmis. Benmde sat 20 agustos ama gec dollenme suan tahmini tarihim 1 haziran gosteriyor. Yuksek ihtimalle bu grupta ilk ben dogum yapicam :anneadayı: ama nasip tabii
Hoş geldiiin hayırlı uğurlu olsun bebişin

Sorun mu var? Biz memnunuz halimizden :-)
Aynen. Ben mmbunum valla. Geçen mayıs annelerine de yazım gerçi ama oraya baya geç kalmışız. Ne de olsa 30 mayis gözüküyor regli tarihim. Herkes kaynaşmış 1 ay boyunca haklı olarak ve gebelikler benden çok çok büyük

Ben ilk gebeliğimde gittiğim doktora gideyim diyorum. Tek kelimeyle harika bir kadın. Soranlara tavsiye ederim.
Bu arada kan sonucumu aldım. Bugün adetim 1 gün geçti. Hcg değerim 458

Mine kermalli mi?

Hayırlı olsun. Benim de bir kızım var.

Hoşgeldin
Evet canim mine hoca :)

Aynen. Ben mmbunum valla. Geçen mayıs annelerine de yazım gerçi ama oraya baya geç kalmışız. Ne de olsa 30 mayis gözüküyor regli tarihim. Herkes kaynaşmış 1 ay boyunca haklı olarak ve gebelikler benden çok çok büyük
Canım bende geç döllenme var zaten Haziran olcak doğum heralde. Bugün doktora gittiğimde onun verdiği tarihe göre bir doğum tarihi gireceğim.
Ben memnunun beğenmeyen gelmesin :KK73::cool::KK71:

Bu arada geç döllenmem olmasa aynı gün doğuracağız sanırım :-)

X