2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ay ben aşermeye basladim cok erken degil mi ya..
Aynisini bende diyorum canimmm nasil cikolata cekiyo anlatamam kavonoz kavonoz yiyesim var kizimda ekşi canim cekiyodu tatlidan cikolatadan midem kalkiyodu senin canin ne cekiyo ekşimi tatlimi

Selam kızlar idrar testinde silik çıkıyo.
Yarın kan vereceğim.
Hadi hayirli olsun hoşgeldin aramiza.. tebrik ederim cnm gunun gectimi cnm sat nezamandi.. benim 3 gun kala silikti 2 gun kala biraz daha belirgin ve adet gununde iki cizgide ayni rengteydi cnm seninkide koyulasir gun gectikce

Sende iliski sebep olmus olabilir canim. Bende dusuk tehlikesi gecene kadar iliski yasak malesef
İlk gebeligimde serbesti bunda da doktra sormadım birşey olmaz zaten serbest diye. Sanırım ilişki sebep oldu. Tuvalete gitmeye korkar oldum yahu

İlk gebeligimde serbesti bunda da doktra sormadım birşey olmaz zaten serbest diye. Sanırım ilişki sebep oldu. Tuvalete gitmeye korkar oldum yahu
Canim normalde serbest ama kanama leke oldugu an iliski kesiliyo ondan haberin yoktur bi oncekinde olmadigindan.

Düşük riskinde yasaklıyorlar diye biliyorum ben de

Canim normalde serbest ama kanama leke oldugu an iliski kesiliyo ondan haberin yoktur bi oncekinde olmadigindan.

Düşük riskinde yasaklıyorlar diye biliyorum ben de
İşte bende hiç öyle bir risk yoktu aslında. Ama bu doktorların soylememesinden kaynaklanan bir durum bence. Çünkü bir once ki doktorum gayet rahat bir şekilde ilayi kucağına alabilirsin düşük riskin yok kanaman yok demişti. Bence birseyler birseyler tetikliyor ve kanama gerçekleşiyor. Çünkü bugüne kadar gayet güzel ve risksiz ilerleyen gebeliğim şuanda riskli duruma girdi. Heran herşey olabiliyormuş bunu öğrendim ben. Yani aman bebeğim sağlıklı diyip yatmak birseyi değiştirmiyor gerçekten heran herşey olabiliyor. Yani anlatmak istediğim şu, 12. Haftaya kadar her gebelik bence risk taşıyor aşırı dikkat etmek gerekiyor. Ne ilişki olmalı nede ağır kaldirmamaliyiz

Canim kasik agrin oluyor mu batma seklinde filan.benim doktor onerdigi.icin sizle de paylasma istiyorum bu tur seyleri yanlis anlamayin olur mu.magvital diye bi magmezyum verdi bana.ve faydali oldugunu dusunuyorum. Ve progestan yazsin bence her ihtimale.karsi elinizin altindi bulunsun yoksa eger..

Bir de ilk 3 ay düşükleri ne yaparsak yapalım olur. Sağlıksız bebeklermiş onlar, zaten gebelik devam edemez, etse de yaşamazmış. Sağlıksız oldukları, hayatla bağdaşmadıkları için düşüyorlarmış.
Yani bi bebek düşeceği varsa düşer ilk 3 ay.
Hepimize sağlıklı gebelikler

Kızlar selam bende aranıza katıldım. . Bugün bat ti ve idrar testinde çift çizgiyi gördüm ..Allah kısmet ederse 20 haziranda görünüyo doğum tarihi.. 2 hafta sonra kontrole gitmeyi düşünüyorum.. ne dersiniz?

canım yumurtlamaların düzenli değilse diyebilirsin
kese yeni oluşmuşsa kalp atışı duyulmaması normal
ama benimki öyle değil tam 28 günlük ve 13. gün yumurtlama günümdür

Merhaba. Tıpatıp aynıyız. 13 eylül sat. Bende de sadece çift çizgi çıktı. Yarın kan vereceğim

Ya varla yok arasında birşey aslında. 12 den beri yoktu şimdi demin tuvaletim geldi biraz zorlandim ama bu sefer çok açık renkte kahverengi geldi. Ama ayağa kalkınca kasiklarimda yine ağrı oluyir. Normalmi ki bu?

inşallah kötü birşey yoktur canım...kan olmadıkça sıkıntı değil diyorlar ama gene de tedbirli olmak gerek
doktorunu ara sor istersen

kızlar kanaması ve lekelenmesi olan arkadaşlar lütfen dikkat edin kendinize
ev işleri ile yormayın kendinizi
alışverişe kaptırıp bebişlerinizi riske atmayın...
gerçi düşük olacaksa bunu hiçbir şekilde engelleyemeyiz...
ama neden de olmayalım
ben de istemsiz bazen yoruluyorum hamile olduğum aklıma gelince hemen dinlenmeye çalışıyorum

Kızlar doktor randevumdan geldim çok şükür herşey normal
7. haftamdayım karından baktı...ne keseyi ne bebeği gördü
öyle korktumki anlatamam
vajinal bakalım dedi hemen ikna oldum korkuyla
bebeği de keseyi de gördük kalp atışları da başlamış
hamd olsun...
kasımın 2. haftasına gel ikili tarama yapalım dedi...
ne kadar şükretsem az
darısı bekleyenlerin başına

Cok sukur canim masallah. Darisi bekleyenlerin basina

Masallah.canim.cok.sukurrr.. Insallah bende.duyarim da.kalp atisini rahatlarim biraz

Aynen cnm bana bugun yazdi doktorum progestan ve magnezyum arti folik asite devam hamilelikten once baslamiştim zaten folik asite

Cok guzel cnm... bende bugun gittim vajinal utrasyon oldu benimde 12. Haftaya kadar vajinal yapiyolar burda oyuzden korkmayin kotu bisey olsa yapmazlar cnm daha iyi gozukur ve onlem alinir en azindan Allah kucagina almayida nasip etsin bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…