2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bnm 12 gün oldu adetim geceli dün hafif lekelenme oldu yerleşme kanamasından sanırsam, :) idrar testi yaptım ama cikmadi. Yarın kan testi yaptırıcam inşallah. 14 aylık bi kızım var kardeside yolda inşallah :)
Mevlam herkese tattirsin annelik duygusunu inşallah....
Tüm haziran annelerini tebrik ediyorum. Mevlam hepimize yavrumuzu sağlıklı bi şekilde kucagimiza almamız nasip etsin inşallah :)

Belki gec dollenmedir :) Insallah bebegin vardir ve saglikla geliyordur :)

kıızlaarr merhabaa :) bende aranıza yeni katıldım.. Dün öğrendim hamile olduğumu. 380 çıktı hcg. Geç döllenme benimki. O yüzden de bebeğin kaç haftalık olduğunu tam hesaplayamıyorum. dr, a gitsem bu kez de keseyi de bebeği de göremeyecek. Boşuna gitmek istemiyorum. Bundan 3 ay öncede 10 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim 4 gün suni sancı verdiler kendiliğinden düşmesi için. Düşmedi bebek. Sonu yine kürtaj oldu. Tutunması için dualar ettiğim bebeğin düşmesi için dualar etmek çok acıydı.. Rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı. Ne olur bana da dua edin. Bende hepimiz için dua ediyorum. Allahım sağ salim bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip eylesin inşşş.

Aminn canim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Son regl tarihine gore kac haftalik oldugunu tahmin edebilirsin canim.kan degerin oyle ise 4 haftalik filan sanirim:)

Benim de bat bugün yarın gibiydi ama karın ve bel ağrım var, kırmızılar geliyor sanki

Aminn canim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Son regl tarihine gore kac haftalik oldugunu tahmin edebilirsin canim.kan degerin oyle ise 4 haftalik filan sanirim:)
canım son adet tarihime göre 6 haftalık ama o kadar değil. Bu gün gittim hastaneye baktık kese var bebek yok. İnşallah yerleşir haftaya kadar. Pıhtılaşma var mı diye bakın dedim. yok bakamayız hamilelerde bakılmıyor dedi. Bu ne mantık ya. Çıldırmamak elde değil, zaten daha önce kaybım var önlem amaçlı bakmadılar. Hamile olmasan bakılırdı diyor. Hamileyken yaptıran arkadaşlar var mı acabaaa

Hamileyken yaptirmadim ama doktorum ne olur ne olmaz diye coraspin verdi. Eger icin rahat edecekse her gun igne olurum dersen gebelikten sonra igneye baslariz demisti. Doktorunla gorus kaybin oldugunu ve pihtilasma sorunun olup olmadigini bilmedigini soyle. Onlem almak istiyorum de mutlaka birsey yapar canim icini ferah tut.
Doktorlar genelde bebek gorulup kalp atislari duyulunca gebe kabul ettikleri icin oncesi prosedur geliyor onlara biz her ne kadar pozitifi gorup ucsakt :)

Canim ben pihtilasma testini onceden yaptırmıştım.normal kan alip bakiliyo.ama belki hamilelikden dolayi test yanlis cikar diye mi bakilmadi acaba.kan degerleri degisiyo ama genetik bir durum.pihti olayı degisiklik gostercegini dusunmuyorum ama net bilgim yok canim.keseyi gormusun masallah darisi.basimiza.. Bebek icin haftaya mi randevu verdi canim

Bende senin gibi düşünüyorum canım. Genetik bir olay. Niye bakmadıysa, yazık ya. Hiç değeri yok gözlerinde bebeklerimizin. Haftaya bir bakalım şu an bebek yok kese boş, bebeği gördükten sonra kalp atışı da almamız lazım dedi. Valla benim hesaplamalarıma göre bebek 2 haftalık falan. ama kese oluşmuş. anlamadım ben bu işten bi şey. Bi önceki taaa 5 hafta da oluştu. Ben mi yanlış hesaplıyorum acaba.
Darısı sana olsun kuzum. İnş sağ salim kucağımıza alırız bebişlerimizi.

Gozun aydin canim keseyi gormussun:) Darisi basimiza. son adet tarihin neydi ? birde periyodun kac gunluk? Belki erken yumurtlamissindir

Canim adet periyodu normal biri 1 aylik periyot ise mesela 1 gun gecikme ile gebelik varsa bebek 1 aylik diye hesapliyorlar..mesela benim son adet tarihim 27 ağustos. Gebelik programinda hesaplayinca 4 hafta 3 gunluk cikiyo..haftaya da kalp atisini duyarsin insallah

Gozun aydin canim keseyi gormussun:) Darisi basimiza. son adet tarihin neydi ? birde periyodun kac gunluk? Belki erken yumurtlamissindir
canımm benimm darısı sana olsun inşşş. Amiiinnn. periyodum 28 gün. Bende aksine geç döllenme diyorum da hayırlısı artık :) haftaya gideceğim dr.a. o zaman belli olur galiba.

Anladım kuzum. Çok sağ ol. Eğer haftaya görürsek bakalım ultrason da kaç haftalık olduğuda ortaya çıkar. Rabbim sana da nasip etsin kesesini de bebişini de görmeyi. İyi haberlerini bekliyorum.

canımm benimm darısı sana olsun inşşş. Amiiinnn. periyodum 28 gün. Bende aksine geç döllenme diyorum da hayırlısı artık :) haftaya gideceğim dr.a. o zaman belli olur galiba.
Sagol tatlim amin. Insallah buyudukce belli olur kese ve bebek boyutuna gore ultrasonda. o zaman netlik kazanir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…