2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende haziran annesi olmak istiyoruuum kızım 6 aylık ama yine bebek düşünüyoruz beraber büyüsünler yaşları yakın olsun ki oyun arkadaşı olabilsinler diye :) 2. De kız olursa çok tatlı olacak tabi ama hayırlısı bakalım :)

Ben de subat 2015 annesıydım. Kızım 7,5 aylık. Dun televızyondan mı etkılendım nedır bugun oylesıne bı dusundum 2. cocogu. Oyle bı hazıran annelerını okuyayım dedım. Sana rasladım bı gozum korkmadı değil. 2. cocouk ıyı cesaret gıbı gelıyor bana. Yakın zamanlarda doğurmusuz. Su an o kadar gozumde buyuyor kı. Sen o gucu kendınde hıssedebılıyor musun merak ettım. :)

Bende geldim daha bugün öğrendim. Heyecandan yerimde duramıyorum.

İsteyen herkesin çocuğu olsun. Bu benim 2. Çocuğum olacak. Kızım 4 aylık olduğundan beri bir şekilde uğraşıyoruz. Ama gerçekten süt koruyormuş. Geçen ay kızım 2 yaşında olunca süt bitti ve bende hamile kaldım yeniden. Antalya da yaşıyoruz. Yeniden kadınlar kulubinde hamilelik takibi yapabildiğim için çok ama çok mutluyum. Eski hesabima bir şekilde ulaşamıyorum. Sifrwsi ve mail şifresini unuttum. Bu yeni hesabım. Eskiden mimozacicegimm olarak kayıtlıydim. 2014 ekim annelerindeydim. Şimdide 2017 haziran annelerinde. İnanılmaz heyecanlıyım. Ee siz neler hissediyorsunuz? Herkese merhaba bu arada umarım güzel bir takip ve arkadaşlık olur

Ben de subat 2015 annesıydım. Kızım 7,5 aylık. Dun televızyondan mı etkılendım nedır bugun oylesıne bı dusundum 2. cocogu. Oyle bı hazıran annelerını okuyayım dedım. Sana rasladım bı gozum korkmadı değil. 2. cocouk ıyı cesaret gıbı gelıyor bana. Yakın zamanlarda doğurmusuz. Su an o kadar gozumde buyuyor kı. Sen o gucu kendınde hıssedebılıyor musun merak ettım. :)
Benim oğlan ocak 2015 doğumlu 20 aylık seninki nasıl 7.5 aylık oluyor şaşırdım

Günaydınlar. Benim henüz hiç bir belirtim yok. Zaten anlamadim da. Evet istiyotduk ama 2 gun once test yaptigimda negatif cikmisti. Dun bir baktim pozitif. Tabi ben havalardayim hala bu arada şuan için haziran annesi olarak kaç kişiyiz?

subat 2016 annesiyim ve 4 haftalik hamileyim masaallah. daha keseyi gormedim dr a gitmedim. heycanliyim korkuyorum. :KK66:
Hayırlı olsun. Herşey güzel Olacak korkma müthiş birşey bu yaptığın. Bebeğin inanılmaz sansli. Bizde çok istedik ama olmadı kısmet simdiyeymis. İkinci çocuğum kucağıma alabilirsem aralarında 2 yıl 8 ay olacak. Olsun yine de fazla degil

Günaydınlar. Benim henüz hiç bir belirtim yok. Zaten anlamadim da. Evet istiyotduk ama 2 gun once test yaptigimda negatif cikmisti. Dun bir baktim pozitif. Tabi ben havalardayim hala bu arada şuan için haziran annesi olarak kaç kişiyiz?
canımm çok sevindim. İnş sağlıcakla kucağına alırsın bebişini

Hayırlı olsun. Herşey güzel Olacak korkma müthiş birşey bu yaptığın. Bebeğin inanılmaz sansli. Bizde çok istedik ama olmadı kısmet simdiyeymis. İkinci çocuğum kucağıma alabilirsem aralarında 2 yıl 8 ay olacak. Olsun yine de fazla degil
ilk bebegim tedavi ile oldu drlar bana birak normali tuple bile olmaz demislerdi. Rabbim nasip etti. Aslinda zaten olmuyor diye korunmuyorduk sadece. Masaallah oldu.

ilk bebegim tedavi ile oldu drlar bana birak normali tuple bile olmaz demislerdi. Rabbim nasip etti. Aslinda zaten olmuyor diye korunmuyorduk sadece. Masaallah oldu.
Stres olmayinca oluyor işte. Çok sevindim senin adına da

Hepimiz alalım sağlıkla kucağımıza. Birşey soracağım zen nasıl 2. Haftasındasın hamileliğinin?
inşallah. canım geç döllenme diye tahmin ediyorum. Benim 3 ay önce bebeğimin karnımda kalbinin durması sonucu 10 haftalıkken kürtaj oldum. sonra en az 3 ay korun dedi dr. um. Bizde korunuyoruz haliyle. tatile gittik 8 ile 13 eylül tarihleri arasında. o arada da adet olacağım nasılsa diye korunmuyorum. Adet tarihime çok yaklaşmıştım çünkü. adetim 3 gün gecikince kan testi yaptırdım 0 çıktı. 8 gün geçikince kan testi yaptırdım tekrardan 380 çıktı. o yüzden işte. hayırlısı ile kalp atışını duyarsak ultrasonda da kaç haftalık olduğu ortaya çıkar diye düşünüyorum.

inşallah. canım geç döllenme diye tahmin ediyorum. Benim 3 ay önce bebeğimin karnımda kalbinin durması sonucu 10 haftalıkken kürtaj oldum. sonra en az 3 ay korun dedi dr. um. Bizde korunuyoruz haliyle. tatile gittik 8 ile 13 eylül tarihleri arasında. o arada da adet olacağım nasılsa diye korunmuyorum. Adet tarihime çok yaklaşmıştım çünkü. adetim 3 gün gecikince kan testi yaptırdım 0 çıktı. 8 gün geçikince kan testi yaptırdım tekrardan 380 çıktı. o yüzden işte. hayırlısı ile kalp atışını duyarsak ultrasonda da kaç haftalık olduğu ortaya çıkar diye düşünüyorum.
Çıkar çıkar merak etme. Kaybın için çok üzgünüm. Sağ salim kucağımıza alalım bu sefer kötü şeyler dusunmeyelim ii olsun hersey

Mrb kizlar benim cuma kan degerim 206 idi.dun verdim.tekrar kan 1021 cikmis.normal di mi bu durum.sali doktora gitcem nasipse keseyi gormek icin

X