2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok tesekkur ederim. Biraz bekleyeyim diyorum hafta ici tekrardan betahcg yaptirip ona gore gidicem. Simdi gitsemde zaten biliyosun degere bakip tamam gebelik var ama dis gebelik olabilir haftaya gel bakalim diyolar. O yuzden en azindan 5.hafta dolunca gitmek istiyorum ki kismetse keseyi gorebileyim.
Aynen canim bence de. Biz artık kadin doğum uzmani olduk neredeyse buralari okuya okuya :KK70: o yuzden ben de 5 haftalikken anca gitmistim nasil olsa gitsem de bir sey degismeyecek, bari gitmisken keseyi de gorurum dedim :)

Aynen canim bence de. Biz artık kadin doğum uzmani olduk neredeyse buralari okuya okuya :KK70: o yuzden ben de 5 haftalikken anca gitmistim nasil olsa gitsem de bir sey degismeyecek, bari gitmisken keseyi de gorurum dedim :)
Hahaha aynen iyi mi kotu mu bilemedim bu durum :KK70: kismetse bakalim 5-6 arasi gitmek istiyorum.

Y YESIMBOZ kuzum tesadüfen gördüm.hayırlı olsun.rabbim hepimize kucaklarımıza almayı da nasip etsin inşallah.bence kaybımız olduğu için biz dr konusunda çok da sallanmayalım.sen git yine de belki coraspin falan verir.
Sitede ve dışarıda çok duydum.önceden kaybı olanlara coraspin ya da bebek aspirini veriliyor.dr una sorup kullanmaya başlayabilirisin.
Şimdiden sağlıklı gebelikler.rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın.

Y YESIMBOZ kuzum tesadüfen gördüm.hayırlı olsun.rabbim hepimize kucaklarımıza almayı da nasip etsin inşallah.bence kaybımız olduğu için biz dr konusunda çok da sallanmayalım.sen git yine de belki coraspin falan verir.
Sitede ve dışarıda çok duydum.önceden kaybı olanlara coraspin ya da bebek aspirini veriliyor.dr una sorup kullanmaya başlayabilirisin.
Şimdiden sağlıklı gebelikler.rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın.
Caniim ne mutlu seni gormek. Cok tesekkur ederim insallah Allah hepimize saglikla versin yavrularimizi. Evet tatlim coraspin ve progestan kullaniyorum onu soylemisti operasyondan sonraki muayenede. 3kere progestan bi de coraspin le folbiol. Hayirlisi olsun bakalim

Herkese selam ☺
2gun once 4.ye hamile oldugumu ogrendim acikcasi hic beklemedigim bir durum oldugu icin sevindigimi soyleyemiyecegim ama takdiri ilahi elden bisey gelmiyor..
Daha oncede bu sitede 2011aralik annelerinde aktiftiftim bir daha tekrar bu forumlara donecegim aklima gelmezdi.
Son sat tarihim 26agustos muhmetel dogum tarihi ise 2haziran bundan sonraki surecte bende aranizda olacagim insallah.
Hamile olan ve olmayi bekleyen herkesin hakkinda hayirlisi olsun Rabbim hepinizin gonlundeki nasip etsin insallah ☺

arkadaslar ıyı aksamlar sızde bılıyorsunuzdur bu ınstagramda cok guzel el orgusu bebekler yapılıyor ancak kargo parası derken cok kulfetlı oluyor sızın bıldıgınız bır sıte varmı onları satan

Mrb kizlar ben de araniza yeni katildim.3 senelik evliyim.1.dusul 1 kurtajim oldu malesef kalp atisi alinamadigi.icin:KK43: uzun süredir tedavi oluyordum.hamilelik icin hamdolsun cuma gunu lan verdim 206 cikti..ama cok korkuyorum oncekiler gibi olursa diye:KK43:doktor persembe cagirdi ama.keseyi goremezsek ise yine stres olcam kese yi gormek icin ne zamn gitmem lazim sizce doktora.bir de midem de ve karnimda cok siskinlik oluyo coz az yesem de sanki 6 aylik hamile gibi cikiyo normal bi durum mu ki bu..net den cok okuyom yok dis.gebelik yok.bos.gebelik Allah korusun cok stres yapiyorum:KK43:

Arkadaslar merhaba. Az once (bata 1 gun kala) kan testim 73.70 cikti. Kismetse bende Haziran annesi olacagim, insallah... Daha once bir kaybim oldugu icin cok korkuyorum ama insallah bebeklerimiz saglikla buyurler...

morordek morordek fistigiim cok sukur :)
Mrb canim benim de onceden kayiplarim oldu malesef..insallah bi defa saglikla.kucagimiza aliriz.ben de cuma ilk kez kan verdim 206 cikti.yarin tekrar vermeyi.dusunyorum. insallah duzenli artisi.gorurum. cok korkuyorum acikcasi
.sen keseyi gormek icin ne zamn.doktora gitmeyi dusunyosun.canim.beni persembe kontrole cagirdi da erken degil mi kese icin goremez isek yine strese gircem. Napsam ki:KK43:

Kızlarr konuyu açtığım halde uzun zamandır bakamadım ne güzel hamiş haberleri var:KK200:
Rabbim sağlıkla tamamlayıp kucaklarınıza almayı nasip etsin, bekleyenlere de en kısa sürede hamiş olmak nasip olsun inşAllah

Benim bugün BAT günüm, gelen giden yok henüz, bayram tatil vs derken düşünmeye vaktim olmadı bakalım hayırlısı:hasta:

Mrb canim benim de onceden kayiplarim oldu malesef..insallah bi defa saglikla.kucagimiza aliriz.ben de cuma ilk kez kan verdim 206 cikti.yarin tekrar vermeyi.dusunyorum. insallah duzenli artisi.gorurum. cok korkuyorum acikcasi
.sen keseyi gormek icin ne zamn.doktora gitmeyi dusunyosun.canim.beni persembe kontrole cagirdi da erken degil mi kese icin goremez isek yine strese gircem. Napsam ki:KK43:
Merhabalar, insallah hayirli saglikli bi sekilde devam eder. Daha cok yeni o yuzden kese de gorunmez diye tahmin ediyorum benim su an da 4+3. en azindan 5. haftanin ortalarinda gideyim kismetse goreyim diyorum. belki de artisi gormek icin cagirmistir,kac hafta kac gunluk su anda? Belki de gorulebilcegini dusunmustur doktorun. Daha once kaybin oldugu icin ilac onerdi mi progestan falan ?

Merhabalar, insallah hayirli saglikli bi sekilde devam eder. Daha cok yeni o yuzden kese de gorunmez diye tahmin ediyorum benim su an da 4+3. en azindan 5. haftanin ortalarinda gideyim kismetse goreyim diyorum. belki de artisi gormek icin cagirmistir,kac hafta kac gunluk su anda? Belki de gorulebilcegini dusunmustur doktorun. Daha once kaybin oldugu icin ilac onerdi mi progestan falan ?
Mrb canim tam olarak ne kadarlik.bilemiyorum ama son regl ye gore hesaplayinca 4+2 oluyo. Gece yatarken 1 progestan kullanyorm cnm.vajinal yoldan.ayrica b12 folik asit balik hapi.coraspin aliyorum.ben de kan pihtilasma sorunu var düşük derecede.bu yuzden keseyi nasipse gordukten sonra kan sulandirici ignelere baslicaz.haftaya sali ya randevu aldim nasipse insallah o zamn goruruz canim..rabbim sana da saglikli.hayirli evlatlar etsin.kan degerlerin nasil canim ben sadece 1 kez verdim.yarin da saglik ocagina.gidip vercem insallah
.bir de vucudunda.ne gibi belirtiler.var

Mrb canim tam olarak ne kadarlik.bilemiyorum ama son regl ye gore hesaplayinca 4+2 oluyo. Gece yatarken 1 progestan kullanyorm cnm.vajinal yoldan.ayrica b12 folik asit balik hapi.coraspin aliyorum.ben de kan pihtilasma sorunu var düşük derecede.bu yuzden keseyi nasipse gordukten sonra kan sulandirici ignelere baslicaz.haftaya sali ya randevu aldim nasipse insallah o zamn goruruz canim..rabbim sana da saglikli.hayirli evlatlar etsin.kan degerlerin nasil canim ben sadece 1 kez verdim.yarin da saglik ocagina.gidip vercem insallah
.bir de vucudunda.ne gibi belirtiler.var
Insallah saglikla olurlar canim benim. Ayniymisiz nerdeyse :) Bana operasyondan sonra doktorum gebeligini ogrendiginde hemen progestan baslicaz her ihtimale karsi demisti. gunde 1 tane coraspin kullaniyorum + folbiol.
Aslinda en buyuk sikayetim ovulasyondan beri suren bel agrisiydi sanki adet olmusum gibi. Bir de 2-3 gundur goguslerim farkedilir derecede buyudu bastirinca aciyo ozellikle uclari,. Bir de korkunc bi gaz sikayetim var :oops: Onun disinda cok sukur kasikta agri falan yok.
Sende durumlar nasil ?

Insallah saglikla olurlar canim benim. Ayniymisiz nerdeyse :) Bana operasyondan sonra doktorum gebeligini ogrendiginde hemen progestan baslicaz her ihtimale karsi demisti. gunde 1 tane coraspin kullaniyorum + folbiol.
Aslinda en buyuk sikayetim ovulasyondan beri suren bel agrisiydi sanki adet olmusum gibi. Bir de 2-3 gundur goguslerim farkedilir derecede buyudu bastirinca aciyo ozellikle uclari,. Bir de korkunc bi gaz sikayetim var :oops: Onun disinda cok sukur kasikta agri falan yok.
Sende durumlar nasil ?
Evet canim ayni sayilirz:)benim de cok.siskinlik sikayetim.var canim cok az yesem bile karnim kocaman sisip.geriliyo.bel agrim yok ama kasik ve karin agrim.var biraz canim.gogus hassasiyeti bende de var.progestan gunde kac tane kullanyosun cnm

Evet canim ayni sayilirz:)benim de cok.siskinlik sikayetim.var canim cok az yesem bile karnim kocaman sisip.geriliyo.bel agrim yok ama kasik ve karin agrim.var biraz canim.gogus hassasiyeti bende de var.progestan gunde kac tane kullanyosun cnm
Ay o gaz zaten perisan ediyor. Sabah dumduz karinla baslayip aksam 3 aylik bitiriyorum gunu :KK70: Aman saglikla buyuyo olsunlarda... Progestanin 100 mg olanindan gunde 3 tane kullaniyorum canim. Coraspin 1 tane. Ama tabii doktor ne der kese kalp atisi gorulunce bilmiyorum.

Ay o gaz zaten perisan ediyor. Sabah dumduz karinla baslayip aksam 3 aylik bitiriyorum gunu :KK70: Aman saglikla buyuyo olsunlarda... Progestanin 100 mg olanindan gunde 3 tane kullaniyorum canim. Coraspin 1 tane. Ama tabii doktor ne der kese kalp atisi gorulunce bilmiyorum.
Hi anladim canim bende 200 luk 1 tane aliyorum..coraspin neden verdi canim.pihtilasma sorunu sende de mi var

Onceden kaybin var miydi.canim.nedeni neydi

X