2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
C
ca
nım zaten idrarda çıkmıyor kan baktırmadım daha

canım cahillik değil ama burda bir çok kişi bir umut söylenilen her şeyi denedi iğne testi, limon testi, karbonat testi hatta idrar kaynatma testini bile ilk defa burda duydum ben bunların aralarından sadece iğne testini yaptım tutmadı. bence bu tarz yöntemler tamamiyle tesadüf eseri tutuyor sen garanti olsun idrar ya da kan testi kesin yap

Canım ya çok geçmiş olsun benimde çok baş dönmem oluyordu şimdi çok daha iyim. Baş dönmeleri azaldı bulantılar başladı. Ben olsam dışarıdan hiç tavuk yemem. Çünkü hepsi antibiotikli

Bugün saat 3'te gidicem doktora. Bugün 6+4. günüm. Umarım kalp atışını ben de duyarım bugün .
hemen hemen aynı gün seninle benim. Beninde 6+6 ile 6+4 arasında bir şey. Tam olarak nedir bende bilmiyorum. Regli tarihimi hatırlamıyorum çünkü. Güzel haberlerle gel inşalla

Evet haklısın zaten çok güvenilirliği olmadığı için testi deniyicem

ya bende tuvalette test yaptım bir heyecanla çıktım eşim hamilemisin dedi evet dedim sarıldık ve mutfağa geçtik. Hiç öyle şeyler olmadı bizde de . Ya neden heyecan yapmıyorsun dedim ee ben biliyordum zaten sen stres yapıyordun olmuyor olmuyor diye diye dedi. Haklı adam. Bir de babalar anlamıyor gerçekten bu süreci. İlay ne zaman ki büyüdü artık baba baba demeye başladı o zaman anlamaya başladı heh ben şimdi baba mı oldum dedi :) Ki ben bile ilayın ilk aşısını yaptırana kadar anne olduğumu anlamamıştım.
Ne zaman ki ilk ay aşısını yaptırdım yavruım koynumda o kadar ağladı tamam dedim bu yavru benim ve ben artık anne olmuşum. Şuan da da hamileyim ama pek anlamıyorum. Tekmeler savurunca biraz daha anlamaya başlayacağım ama doğana kadar çok net olmuyor bende bu duygular

Kızlar geç giriş yaptiğim için konulara vakıf olamadım ama sizleri ve Burda olmayi seviyorum .kpss sınavı geçtin inşallah herhğn aktif üye olarak konulara dahil olacağim
Kolay gelsin sana sınavda. Başarılar diliyorum :)

daha pantalonun sıkması için erken değil mi? gerçi ben ağrılarımdan dolayı düğmem açık oturuyorum hep
Benm pantolonlarımın hepsi yüksek bel. Karnım şişti benim kapanmıyorlar...
Alttan falan her türlü oluyor ama işte fermuar kısmı şiş...
Bende geç döllenme var en son adet 21 ağustos acayip bir şişlik var...

Canım ya çok geçmiş olsun benimde çok baş dönmem oluyordu şimdi çok daha iyim. Baş dönmeleri azaldı bulantılar başladı. Ben olsam dışarıdan hiç tavuk yemem. Çünkü hepsi antibiotikli

saolasın canım bende öğrendiğimden beri yemiyorum tavuk. geçengün eşim kızarmış almış getirmiş beyaz etinden minicik aldım sadece kendime sabze yemeği yapmıştım zaten... bulantılar sanırım 5-6 haftadan sonra başlıyor gerçi benim hafiften var ama daha beterlerini yaşadığım için pek etkilemiyor. gastrit reflü var bende alışığım...

bende eve gittiğimde eşim aynısını söyledi ikimizde sağlıklıyız şaşırcak ne var senin stresinden olmuyordu dedi gerçi benim 3. ayda tuttu çok şükür şimdi sırada kese görmek kalp atışı duymak var inşallah sağlıklı gebeliktirde hepsi sırayla olur senin bir tane daha çocuğun var demek bu 2. olucak ne güzel ya maşallah ona

Kızlaar..Herkese merhaba.Rabbim hepimizin evlatlarını hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Kısmetse bende Haziran Annesi oluyorum.Değerlerim biraz düşük çıktı.2 günde bir kan alınacak.İnşallah bir aksilik olmazsa ben de varım

ben bu ara kilo verdim oluyor kıyafetlerim
ama çok halsizim
çokk hiçbirşey yapasım yok
Ya bende de var o halsizlik toplamaya çalışıyorum kendimi... Karnım şişti adet olmuyoruz ya ondan sanırım ama sanırım bende kilo verdim. Altlarım popodan falan dar oluyor.

eylülde regl olmadın ama ekimde mi öğrendin hamileliğini? geç döllenme erken döllenme pek anlamıyorum ben bu işleri. hatta benim reglim 33 günde bir oluyor ama hamilelik haftası hesaplamada bu hafta 5. haftam oluyor ama benim yarın bato nedenle ultrasonda doktor şu kadar haftalık demeden emin olamıyacağım galiba

kaç çıktı canım benim ilk öğrendiğimde 4,89du

Merhaba anneler anne adayları bende kesin hamileyim ama Gine'de yarın sabah idrar testi yapacağım eğer düşündüğüm gibiyse Haziran'a kadar sizinleyin
Tebrik ederim canım. Madem kesin kan testi yap canım neden idrar yapıyorsun?
Güzel haberlerini beklyoruz

Naneli sakız çiğnemekte iyi geliyormuş. Arkadaşlarımın bazıları ağzında sakızla dolaşıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…