2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım çok dikkat etmen gerek. Öğün atlamaman gerek. Ara öğün de yemen gerek. Başdönmeleri normal ama yeterli besin almazsan o da yapar

bende kan testi yaptırmaktan ve cuma günü doktora gitmekten vazgeçtim canım etrafımdakilerin etkisinde kalıyorum reglim geçsin hele kan testini tekrar etcem öteki haftaya giderim olmadı doktora
Can'ım ben kan testi için gittim acile burada hep duyardım acile gidin diye bana polikliniğe git dedi neden yapmıyorlar ki acilde? Önce de sağlık ocağına gittim test yaptım ama çıkmıyor 2 gün geçti dedim o daha testte çıkmaz filan dedi. Ama burada test ile öğrenenler de var anlamadım ben bu işten bişiy

kanda nasıl çıkmaz benim bata 6 gün varken çıktı. ama benim hala idrarda çıkmıyor acile gidenlerin çoğu ilaç kullanmam gerek diyip yaptırıyorlar canım mesela migrenim var çok ağrım var ama gebelik durumumda olabilir lütfen test istiyorum dersen yaparlar bence

bende kan testi yaptırmaktan ve cuma günü doktora gitmekten vazgeçtim canım etrafımdakilerin etkisinde kalıyorum reglim geçsin hele kan testini tekrar etcem öteki haftaya giderim olmadı doktora
En guzeli bence canim gitsen nolcak bi sey goremeyeceksin zaten insan daha goremeyecegini bilse de bi kotu oluyo :)

Canim mesai saati icinde olduklari icin acil de yapmamislardir ama bildiğim kadarıyla hasta kayıt kisminda sadece kan icin gittigini soyleyebiliyorsun hastanedeysen hala dene istersen

En guzeli bence canim gitsen nolcak bi sey goremeyeceksin zaten insan daha goremeyecegini bilse de bi kotu oluyo :)
bende öyle düşünüyorum canım sakinliğimi koruyacağım hani anlatıyorlar ya ağladım şöyle sevindik böyle sevindik heyecan yaptık diye bende nedense olmadı öyle bir şey galiba düşük değerle öğrendim diye sadece bol bol dua etmeye başladım görene kadar Allah'ımıza emanetlererken öğrenince daha farklı oluyor keşke regl geçtikten sonra öğrenseydim diyorum bazen ama bizim nasibimizde buymuş demek ki

Aynen bosver yokmus gibi davran rahat ol bizde mi terslik var soli ya o kadar konustuk simdi heyecanlanmiyoruz :)

Merhaba anneler anne adayları bende kesin hamileyim ama Gine'de yarın sabah idrar testi yapacağım eğer düşündüğüm gibiyse Haziran'a kadar sizinleyin

hadi hayırlısı bat geçti mi? benim 1 gün kaldı hala idrarda görünmedi ama kan değerimde çıktı gerçi ben idrarda yapalı 4 gün oluyor ama adete 6 gün varken kanda öğrendim

Midesi bulanan varsa yoğurt yemek çok iyi geliyor, rahatlatıyor beni. Hatta bugün işyerime de yoğurt getirdim. Sabah 11 gibi önce midem yandı sonra bulanmaya başladı. Sabah gelir gelmez buzdolabına koyduğum yoğurdu yiyince bulantım geçti. Yalnız şu multivitamini içmek çok midemi bulandırıyor. Onı nasıl içicem bilemiyorum.

Aynen bosver yokmus gibi davran rahat ol bizde mi terslik var soli ya o kadar konustuk simdi heyecanlanmiyoruz :)

ay bende şaşırıyorum kendime eşime sarılırım ağlarım falan diye düşündüm ama hiç düşündüğüm gibi olmadı. hatta bir iki arkadaşımla paylaştım eşine nasıl söyledin diyorlar dedim telefonda söyledim o da hayırlı olsun dedi dedimgaliba telaşlarla acaba olacak mı larla baya yorulduk canım şimdi sakinliği hak ettik bence bebeğimiz huzur vermişte olabilir

Merhaba anneler anne adayları bende kesin hamileyim ama yine'de yarın sabah idrar testi yapacağım eğer düşündüğüm gibiyse Haziran'a kadar sizinleyin
hadi hayırlısı bat geçti mi? benim 1 gün kaldı hala idrarda görünmedi ama kan değerimde çıktı gerçi ben idrarda yapalı 4 gün oluyor ama adete 6 gün varken kanda öğrendim
teşekkür ederim canım kızlar bana gülmeyin ama bizim ailede kim denediyse tuttu karbonat la olan testi yaptım zaten dün midem aşırı bulandı bakalım eğer yarın ki test te pozitif çıkarsa karbonat olayı doğru..kızlar ilk başta bende yuh cahilliğe bak demiştim ama yinede denedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…