2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim battan sontaki 4. gün 63 çıktı.Sen adet günün gelmeden yaptırdın canım?

6 gün vardı adetime canım yaptırdığımda sonra 4 katına çıktı 21,12 oldu değerim adetime 4 gün varken. yarın bat ama ben cuma yaptırıcam 4 gün geçsin bakalım ne kadar yükselicek. bence telaş yapma geç döllenme olmuş olabilir

eylülde regl olmadın ama ekimde mi öğrendin hamileliğini? geç döllenme erken döllenme pek anlamıyorum ben bu işleri. hatta benim reglim 33 günde bir oluyor ama hamilelik haftası hesaplamada bu hafta 5. haftam oluyor ama benim yarın bat:KK70:o nedenle ultrasonda doktor şu kadar haftalık demeden emin olamıyacağım galiba:işsiz:
Canım Eylülde adet olmadım üstünden 6 gün geçince çıktı. Ondan önce 2 gün geçince idrar 4 gün geçince kan yaptım negatifti. 6. gün pedictorde çıktı. 8 . gün kan verdim 64 çıktı değerim. Normalde 5. hafta olması ve 3000 küsür çıkması lazımdı.
Nazlı benimki... Baklaım en son geçen hafta Çarşamba baktık 500 olmuştu 4 katı artmış..
Geç döllenme de bebek arayı kapatıyormuş. Çarşamba tekrar kontrolüm var orada göreceğim artık net ne kadarlık :-)

6 gün vardı adetime canım yaptırdığımda sonra 4 katına çıktı 21,12 oldu değerim adetime 4 gün varken. yarın bat ama ben cuma yaptırıcam 4 gün geçsin bakalım ne kadar yükselicek. bence telaş yapma geç döllenme olmuş olabilir
İnşallah öyle olur.Seninde sonuçların iyi çıkar inşallah.:KK200:

Seninde mi geç döllenme canım?
Bilmiyorumki bende anlamadım.63 ü görünce doktor kimyasal olabilir,2 günde bir yaptır dedi.İlk hamileliğimde de düşüktü değer 70 çıkmıştı hatta 2 gün sonra 90 olmuştu bilemedim yani bende bekleyip görecez artık.Hakkımıza hayırlısı.
Senin kaç çıktı canım beta?

Bilmiyorumki bende anlamadım.63 ü görünce doktor kimyasal olabilir,2 günde bir yaptır dedi.İlk hamileliğimde de düşüktü değer 70 çıkmıştı hatta 2 gün sonra 90 olmuştu bilemedim yani bende bekleyip görecez artık.Hakkımıza hayırlısı.
Senin kaç çıktı canım beta?
Canım ilk 64 4 gün sonra da 500 çıktı :-)
Çarşamba da keseyi görmeye gideceğiz inşallah

Arkadaşlar benim adetim beş gün geçikince kan testinde 2696 çıktı. İki gün sonra da 6600 falan çıktı.üsünden 6 gün geçti ve Yarın doktora gidicem . Ultrasonda görebilir miyiz sizce.
Neyle alakalı acaba bu görüp görmeme?

Arkadaşlar benim adetim beş gün geçikince kan testinde 2696 çıktı. İki gün sonra da 6600 falan çıktı.üsünden 6 gün geçti ve Yarın doktora gidicem . Ultrasonda görebilir miyiz sizce.

maşallah ya kese görünür hatta kalp atışını bile duyabilirsiniz ya da bazen doktor duyuyor

Ya bende de var o halsizlik toplamaya çalışıyorum kendimi... Karnım şişti adet olmuyoruz ya ondan sanırım ama sanırım bende kilo verdim. Altlarım popodan falan dar oluyor.

karnın şiş diye sanırım
biraz daha bol olanlarını giy bu ara zaten kasık ağrıların olacaktır
rahat hissedersin

Selamlar :anneadayı:

Aramiza yeni katilanlar hosgeldiniz:KK200:

Ne güzel kalabalıklaşıyoruz :emir_bebek::emir_bebek:

Sabah 8 den beri ayaktayim. Kahvalti, kizimin bakimi, oyunlar, oglen yemegi,ev toplama , ütü , kızımı uyutma derken simdi çayımı aldım oturdum :kahve:

arkadaşım 6000 geçince görünüyor diyorlar benim 5+3 te kese görünmüştü
idrara sıkışık olmak gerekiyor bilgin olsun karından bakacaksa tabi

Bu arada bugünkü takvimde hamileler 11-14 kg alir diyor
Ben 20 kilo almıştım:oha:

Ama hepsini verdim şükür :) simdi de kendimde ayni performansi görüyorum

kızlar rahmimde ağrılar var hafif hafif endişelenmeli miyim:110:
İlk gebeliğim...korkuyorum haliyle....:KK17:
gidip gelip kanama olacak mı diye kontrol ediyorum yok çok şükür
bu durum normal mi?
randevum yarın ....ufff zaman da geçmez şimdi

bir yandan da grip..eklemlerim ağrıyor başım fena...çok halsizim...:hasta::hasta:

arkadaşım 6000 geçince görünüyor diyorlar benim 5+3 te kese görünmüştü
idrara sıkışık olmak gerekiyor bilgin olsun karından bakacaksa tabi

Ben daha hiç gitmedim doktora.sadece sağlık ocağına gittim. Aile hekimimiz Bir kaç tshlil daha aldı zaten doktorun isticek bunları, 7 haftadan önce de gitmene gerek yok, keseyi gördüm diyen doktora pek inanmam dedi. Tabi biz çok meraklı olduğumuz için 6. Hafta içinde gidiyor olucaz. İlla ki tuvaletim gelir beklerken çünkü iki hsftadır devamlı tuvalete çıkıyorum.

kızlar rahmimde ağrılar var hafif hafif endişelenmeli miyim:110:
İlk gebeliğim...korkuyorum haliyle....:KK17:
gidip gelip kanama olacak mı diye kontrol ediyorum yok çok şükür
bu durum normal mi?
randevum yarın ....ufff zaman da geçmez şimdi

bir yandan da grip..eklemlerim ağrıyor başım fena...çok halsizim...:hasta::hasta:

Endişelenme bence normal olabilir. Sonuçta bişey büyüyor içimizde. Evdeyseniz yatın dinlenin. :)

Ben daha hiç gitmedim doktora.sadece sağlık ocağına gittim. Aile hekimimiz Bir kaç tshlil daha aldı zaten doktorun isticek bunları, 7 haftadan önce de gitmene gerek yok, keseyi gördüm diyen doktora pek inanmam dedi. Tabi biz çok meraklı olduğumuz için 6. Hafta içinde gidiyor olucaz. İlla ki tuvaletim gelir beklerken çünkü iki hsftadır devamlı tuvalete çıkıyorum.

görünmüştü ama hatta 6mm di ilk göründüğünde...evet insan çok sıkışıyor beklerken
vajinal bakacaksa sıkışık olmana gerek yok ama ben istememiştim

X