2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
lilipit oncelikle hayirli olsun cnm 1 gun aramiz var ilk kontrolune gittinmi
Cnm kan verdım sadece henuz cok yenı
Kese gorunmesı ıcın daha zaman
var
Ben perşembeye randevu aldım inş gozukur
Oğlumda 10 mart adet gunu sonrası hcg 163 imiş, 25 martta kese gormuşuz
Bu sefet bnm adet gunu ıkı gun gecınce 960 cıktı hcg, buyuzden bana perşembe gozukur gıbı gelıyor

Ikinci baya yuksek cikmiş erken ovulasyon olmus heralde cnm.. benimde 5+5 te kalp atislarini gormuştuk kizimda... ama bu hamileligimde ovulasyon 18ci gunde oldu cok iyi biliyorum yani 4 gun geri oluyo hafta olarak acaba bendemi persembe gitsem

Ikinci baya yuksek cikmiş erken ovulasyon olmus heralde cnm.. benimde 5+5 te kalp atislarini gormuştuk kizimda... ama bu hamileligimde ovulasyon 18ci gunde oldu cok iyi biliyorum yani 4 gun geri oluyo hafta olarak acaba bendemi persembe gitsem
Dün bir yerde okudum ama avrupada ve özellikle İngiltere de yapılan bir testmis bu. Yumurtlama dan önce tutunursa sperm rahme kız oluyormuş. Ben ilay'da 5 gün önce öğrenmiştim. Ama bu hamileliğimde 2 gün sonra öğrendim. Bakalım doğru mu hurafe mi :)

Ben de eczaciyim ondan direkt marka soyledim cnm
Madem eczacısın bana omega 3 önerir misin? Amerikadan kuzenimle aslında 3 haftaya getirtme gibi bir planım var ama olmazsa tr den alayım diyorum hiç uğraşmasin boşuna. Epa dha değerleri en yüksek içinde hic bir toksik madde bulunmayan balık jelatiniyle kaplanmış fiyatı önemli olmayan bir marka söyler misin yarın başlamam gerekiyor artık. Birde çocuklar için bir öneri ıstiyirum tabi yine aynı şekilde ama bu sefer surup olsa daha iyi olur. Bakalım sen ne onereceksin :)

Bız kasım annelerınde genelde ılk gebeydık
Burada gordugum kadarıyla genelde ıkıncı gebelıkler:) aynı kaderı paylasıyrz:)
Aynen cnm benimde 6 yasinda kizim var ama hala soyleyemedik tam.kesin belli olsun ultrasyonda gorelim ondan sonra soyliycez bi kardesi olacagini cok istiyo zaten :) :)

Gorucez bakalim cnm Allah herkesin gonlune gore versin en basta saglikli olsunlar kucagimiza aldigimiz gunleri gorelim insalah

Hcg degerın nasıl cnm
Adet tarıhı artı ıkı haftada kese gorulebılır dıye dusunuyorum
Bnm korumasız tek ılışkım oldu, oda adet bıtımı sonrası 13. Gun, 22 eylülde gebe kaldım
Oglumda daha gecti demekki

Aynen cnm benimde 6 yasinda kizim var ama hala soyleyemedik tam.kesin belli olsun ultrasyonda gorelim ondan sonra soyliycez bi kardesi olacagini cok istiyo zaten :) :)
Oo senın kızın baya buyukmus
Hadi hayırlısı den dinlenmişsindir bayagı iyi yaptın:)

Ya rus takvımıne gore baktım oglum için dogru cıktı sımdıde kız dıyor
Dogru mu acep:)

Şey çok enteresan ya, oğlum ıkı haftadır göbeğime hep bebe dıyordu, hanı etrafta hamıle biri de yok, o tarz bı dıyalogda hıc gecmedi cok garıbıme gıdıyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…