2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bunu basarabıldıysen ne guzel
Sabır tasını oyle uzadı uzadıya koklamıyorkı zaten hemen gerı cekıp gıttı kendını snlık bırsey bıde bır ya da ıkı kez kullandım ılk gun hıcbırsey surmedım ama gece cok kotu gectı ıkıncı gun bı kez denedım hemen sonuc verdı
Uzun sure maruz kalmak sıkıntı yaratabılr ama okadarcıktan bırsey olacagını hiiç sanmıyrmm

Bnm pregnancy log kayıtlarımda 9 mart adet gunumde hamıle olduugumu ogrendım, 23 mıde bulantısı yazmısım (
Sayılı gunlerrr off suan 4 gun gectı 10 gune baslar
Felaket bısey ya

Bnm pregnancy log kayıtlarımda 9 mart adet gunumde hamıle olduugumu ogrendım, 23 mıde bulantısı yazmısım (
Sayılı gunlerrr off suan 4 gun gectı 10 gune baslar
Felaket bısey ya

ben doktoruma şu kol bantı olayını soracağım
olumlu birşeyler söylerse burada paylaşırım

bence başla arkadaşım sonuçta bünyeye bir zararı yok...
gebeysen erkenden kullanmış olursun
erken dönemde kese görünmüyor canım en az 6000 civarı olması lazım hcgnin
Yarın eczaneye gideyim de baslayim oglumda hangi marka folikasit kullandım hatırlamıyorum hamilelik düşünmeden 3 ay hamilelikte ilk 3 ay içilmesi gerekiyo diye hatırlıyorum sadece

Cnm folik asiti gebelikten oncede kullanmak lazim zaten, sen her ihtimale karsi al kesin, solgar folacin al bence o kaliteli senin kese gozukur bence doktoru da ihmal etme yani cnm
Doktora muhakkak gidecem tabi de değerim çok düşük henüz gitsem de gün verecek gibi geliyor oyüzden kendimde de anormal bi durum gornedikte 2 hafta beklemek istiyorum ilacın adını kaydettim soracam yarın eczacıya

Domates bende tuketiyorum ama avakado bulunduğum şehirde henüz göremedim zaten oğlum için her kış siparis veriyorum antalyadan oda 1 ay sonra satışa basliyormus.sonuç sanırım yarın folikasit alacagim

bence başla arkadaşım
ben folbiol kullanıyorum
doktor yarımını içeceksin dedi

Folik asite basla bencede doktor bana gemen iciyor musun diye sordu bilimsel olarak hicbi zarari yok aksine icilmesi gerekmis hamileligin ilk zamanında yetmiyomus bide sen emziriyosun ben folik trio aldim iciyorum

Yarın alıp baslayayim o zaman ya

Ay pazara gittik geldik yoruldum. En buyuk zevklerimden birisidir pazar alışverişi :)

Ben de eczaciyim ondan direkt marka soyledim cnm

Arkadaşlar merhaba ben de salı gidicem doktora. Kan tahlilimi bu hafta başında yapmıştık. Biraz bekledik ultrasonda görünmesi şçin. Umsrım herşey yolunda gider

Ayy hayirli olsun cnm. Cok sevindim yeni bebek gelio grubumuza saglikli gebelikler olsun hepimize aminn
aminnn teşekkür ederim ama emin değilim işte dün çoksilik çizgi vardı adetim bugün 2 gün geçti yarın sabah kahvaltıdan sonra sağlık ocağına gidicem o sen gel ben burda yaparım testi demişti önce idrar testi yapacak galiba inşallah olur normalde korunuyorduk ama işte bu ay kaçak oldu kaçaktan sonra da yumurtlama olmuştu varsa mucize gibi bişiy olur

Bız kasım annelerınde genelde ılk gebeydık
Burada gordugum kadarıyla genelde ıkıncı gebelıkler:) aynı kaderı paylasıyrz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…