2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Zor olmaz mi ya meme diyip duruyo babasiyla oyaliyoruz disari cikiyoruz onun icin de gece cok zor cunku deliksiz uyuyamiyor sabah zombi gibi kalkiyoruz:))

Adetten kac gun sonra başladı bulantı
Of ıyı gunlerım
Tadını cıkarayım barı
Oglumda yırmı haftaya kadar kustum

Kafama takılan bi soru var benim sat 30 agustos cuma beta 209 çıkmıştı sağlık ocağında olcturmustum.bugün hastaneye gitsem kese belki var belki yok oyüzden 1 2 hafta erteliyorum doktora gitmeyi ki sağlık ocagindaki doktor da aynı şeyi söyledi gorunmeyebilir biraz bekle muayene icin ve 1 hafta sonra yine kanina bakalım demişti.şimdi ben folik asitte kullanmıyorum sizce tanıdığım eczacı var ordan herhangi bi folikasit alıp başlamalı miyim

Cnm folik asiti gebelikten oncede kullanmak lazim zaten, sen her ihtimale karsi al kesin, solgar folacin al bence o kaliteli senin kese gozukur bence doktoru da ihmal etme yani cnm

s
sabır taşının kokusunun ağırlığından ötürü çocujkların akciğerlerinde zararlı olduğunu okumuştum bir yerlerde. Haberiniz olsun. Biz hiç böyle şeyler yapmadık. konuşarak iletişim kurarak öperek ve koklayarak ilay kendi isteği ile bıraktı. Bence en iyi yol süt kesme olayında iletişim kurarak bıraktırmak. Çünkü çocukta travma etkisi bile yaratabiliyor memenin elinden gitmesi diye okudum çoğu yerde

canım bence hiç erkenden gidip kendini strese sokma. bırak 1 hafta sonra falan gidersin. Hem o zaman belki bebeği de görürsün için rahatlar. Folikasite ben bir şey dieyemeyeceğim 1-2 gün kullandım doktora gittiğimde doktor bırakabilirsin artık bir etkisi yok sana dedi. Zaten bol bol domates ve avakado yediğim için bir eksiklik yaşadığımı sanmıyorum

Cnm 6 da baslamıştı bnm oglumda
Baslayabılır
Ama inş olmaz sende
Bazısı cok rahat gecırıo
ben hemen söyliyim hazır sistemdeyken yoğun bir şekilde bulantılarım dünden beri var. yani son adet tarihinden tam 15 gün sonra başlamış. Ben inanıyorum valla bence bebeğin kalp atışları başlayınca mide bulantıları da yoğun bir şekilde başlıyor. İlay'da da böyle olmuştu. Zaten medipolde ki doktorumda öyle söylemişti o zamanlar. kasıklarımda ki kasılmalarım bitti demiştim merak etme yakında bulantıların başlayacak demişti neden ki demiştim genelde bebeğin kalp atışları başladığında bulantılarda başlar demişti. Ve son gittiğim doktorda sormuştu bana bulantıların başladı mı diye. ben de yok hayır daha başlamadı demiştim. Muhtemelen kalp atışlarını teyit etmek amaçlı sordu. gerçi sinir bir adamdı son gittiğim doktor ama neyse

Ben de başlamadım daha folik asite. Baslasam mi ya. Bu hafta da gitmicem doktora

1nisan dogumlu kizim aralarinda 20 gun kadar var dimi
19 mart dogumlu kızım. Az varmia aralarinda :)

maşallah arkadaşım sana
Allah gönlünce versin...Allah yardımcın olsun
Çok dirayetli birine benziyorsun...

Adetten kac gun sonra başladı bulantı
Of ıyı gunlerım
Tadını cıkarayım barı
Oglumda yırmı haftaya kadar kustum

canım 6+3 başladı benim ama sadece sabah ezanında ilaç içiyorum ozaman oluyor
çok şükür diğer zamanlarda henüz yok
sadece su içerken sabahları zorlanıyorum

bence başla arkadaşım sonuçta bünyeye bir zararı yok...
gebeysen erkenden kullanmış olursun
erken dönemde kese görünmüyor canım en az 6000 civarı olması lazım hcgnin

Ben de başlamadım daha folik asite. Baslasam mi ya. Bu hafta da gitmicem doktora

19 mart dogumlu kızım. Az varmia aralarinda :)
Folik asite basla bencede doktor bana gemen iciyor musun diye sordu bilimsel olarak hicbi zarari yok aksine icilmesi gerekmis hamileligin ilk zamanında yetmiyomus bide sen emziriyosun ben folik trio aldim iciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…