2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Madem eczacısın bana omega 3 önerir misin? Amerikadan kuzenimle aslında 3 haftaya getirtme gibi bir planım var ama olmazsa tr den alayım diyorum hiç uğraşmasin boşuna. Epa dha değerleri en yüksek içinde hic bir toksik madde bulunmayan balık jelatiniyle kaplanmış fiyatı önemli olmayan bir marka söyler misin yarın başlamam gerekiyor artık. Birde çocuklar için bir öneri ıstiyirum tabi yine aynı şekilde ama bu sefer surup olsa daha iyi olur. Bakalım sen ne onereceksin :)
cnm senin için balık jelatini olsun ve epa dha yüksek olsun dersek efa 1200 tabiki, ama cok yüksek olmasına gerek yok diosan carlson alabilirsin, çocuk içince nutrigen öneriyorum ben onun da oranları güzel :)

cnm senin için balık jelatini olsun ve epa dha yüksek olsun dersek efa 1200 tabiki, ama cok yüksek olmasına gerek yok diosan carlson alabilirsin, çocuk içince nutrigen öneriyorum ben onun da oranları güzel :)
Cok teşekkür ediyirum :) peki efa1200 ne üretimi? Birde şey gördüm ben nordic naturals var o nasıl?

İş

mrb
Bnm doktor hep folidoce verıyor
Fark edıyor mu folık asıtler markadan markaya
cnm folidocede folik asit ve b12 vitamini de var, onu veriosa kesin annede b12 eksikliği de vardır. çünkü eksik olmasa b12 yüklenmiş olur biraz,yani kan tahlilinde b12 normalse folidoceye gerek yok başka folik asit de olur.:super:

Heyt beee eczacimiz da varsa sirtimiz yere gelmez bizim :)) rebelliousxx rebelliousxx
Aynen öyle valla artık :) gerci hiç bir şekilde gebermedigim müddetçe ben ilaç kullanma yalnısı olmasam da bazen gerekli olabiliyor. Bu arada gerçekten çok çok hasta olacağım yerimden kalkamayacagim ancak öyle ilaç kullanıyorum. İlay 41 derece ateşi çıktı Bü yaz ve yine de ilaç vermedim. Hiç doktora da gitmedik zaten. Ben sevmiyorum ilaç sektörünü ve tip olaylarını. Kuzenim de doktor buarada. Çok kızıyor bana böyle düşündüğüm için :))

günaydın arkadaşlarım. Aramıza yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz. Bebişlerinize sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin Rabbim İnş. O kadar çooo...kkk bulanıyorum ki anlatamam. Hayattan kopuyorum yine ya :KK43: kolay atlatırız inş bu bulantıları. Çalışınca daha zor. Haftasonu evdeyken bulandıkça uyuyordum ne güzel. :KK43:

günaydınlarrr herkese...
çarşamba günü batı 1 gün geçmiş olacak tekrar kan testi yaptıracağım cumaya da doktorumdan randevu aldım inşallah değerimin yükselişini beğenir çok sabırsızım geçmek bilmedi bat :KK51:

cnm folidocede folik asit ve b12 vitamini de var, onu veriosa kesin annede b12 eksikliği de vardır. çünkü eksik olmasa b12 yüklenmiş olur biraz,yani kan tahlilinde b12 normalse folidoceye gerek yok başka folik asit de olur.:super:
sen ne kullanıyorsun canım folidoce kullanıyorum bende ama b12 eksikliğim yok

Kizlar merhaba. Sanirim bende haziran annesi olacagim test pozitif ama adetin gecmesine iki gun var o yuzden bir sey diyemiyorum. Bu ikinci gebeligim ilk bebegimi kaybettim maalesef 8+1 de. Umarum bu kez saglikli olur. Hepinize sevgiler :KK200:
Ohh Masallah Hayirli olsun... Hoşgeldiniz yeni yeni hamişler geliyo ne guzel Allahim bebişlerimizi sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin insallah.. bende 3 gun kala yapmistim cok az.belliydi sonra 2 gun kala yaptim daha netti ve adet gunumde yaptin tamammen iki cizgi ayni koyuluktaydi cnm

Ohh Masallah Hayirli olsun... Hoşgeldiniz yeni yeni hamişler geliyo ne guzel Allahim bebişlerimizi sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin insallah.. bende 3 gun kala yapmistim cok az.belliydi sonra 2 gun kala yaptim daha netti ve adet gunumde yaptin tamammen iki cizgi ayni koyuluktaydi cnm
Bende dun yaptim belli belirsizdi bugun daha belliydi carsamba bat gunu bakalim. İnşallah hepimiz bebislerimize kavusuruz :anneadayı::nazar:

günaydın arkadaşlarım. Aramıza yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz. Bebişlerinize sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin Rabbim İnş. O kadar çooo...kkk bulanıyorum ki anlatamam. Hayattan kopuyorum yine ya :KK43: kolay atlatırız inş bu bulantıları. Çalışınca daha zor. Haftasonu evdeyken bulandıkça uyuyordum ne güzel. :KK43:
Evet evde olmak daha kolay ama bir çocuk daha olunca uyumakta mümkün değil. Gece 1500 kere çişe kaldırıyor beni. Benim çok midem bulanıyor kaldırdıktan sonra da mide bulantısından bir daha uyuyamıyorum. Mide bulantısı gerçekten zor. Umarım çabuk atlatırız

X