2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
şimdi okuduğum bilgilere göre emzirmenin tek sakıncası annede halsizlik yorgunluk oluşturmasıymış
beslenmene özen gösterdiğin takdirde emzirebilir mişsin...hatta iki farklı yaş bebeğini emziren anneler bile varmış
Var var. Benim çok arkadaşım iki bebeğini hala beraber emziriyor. Benimde en büyük hayalimdi ama memedeki sütun bittiği ay hamile kaldım. Hix sorun olmuyor. Sadece 7. Aydan sonra tek memeye geçiyorlar ki kolostrom sütü oluşsun ikinci bebek ilk sütü emebilsin diye

Benimde henuz baslamadi bulanti, insallah da baslamaz , iyi boyle :kk77::nazar::anneadayı::anneadayı: buarada aranizda kalp atisi duyan varmi kizlar??
Cuma gunu randevum var. Muhtemelen duyarım artık yavrumun kalbini. Çünkü baya büyük oluyor cumaya kadar. Neredeyse 9. Haftaya giriyoruz

Gunaydinlar :anneadayı:

Bol bebek emzirmeli :anne: ve sinek öldürmeli bir geceden sonra simdi kahvalti zamani :)
Kaç aylıktı senin bebeğin? Emzirmek çok güzel birşey valla özledim bende. 1 ay oldu biteli ama özledim. Hiç özleyeceğimi düşünmezdim

Ben biraktim kizlar emzirmeyi dun gece hic uyumuyorduk halsizlik uykusuzluk mide bulantisi beni perisan etti uzuluyorum ama bu karar ailemiz icin en iyi cozum olur insallah

18 bitti canim gonlum daha cok ay emzirmek isterdi ama bir yildir her gece en az 8 9 kere meme diye kalkiyodu sabah da 6 kalkis saatimiz hamile de kalinca tek cozum bu kaldi:KK43:
Bizim emzirme bitti biz hala kalkıyoruz sabahın köründe :) Mesela her sabah 5 de çişe kalkıyor sonrasında da uyumuyor. Öğle uykuları da artık yarım saate falan düştü. Baya zor olmaya başladı benim içinde. En iyisini sen bilirsin kuzum zorluyorsa tabi haklısın ama biraz küçükmüş yavru ya. Eee nasıl oldu zor olmadı mı bırakmak?

canım hem bebeğin küçük hem hamilesin
Allah yardımcın olsun ne kadar zor
kaç ay daha emzirebilirsin? belli bir süreden sonra emzirmen doğru değil diye biliyorum
En azindan 20 ayi tamamlamak niyetindeyim. 10 gun sonra 19 aylik olacak kizim

şimdi okuduğum bilgilere göre emzirmenin tek sakıncası annede halsizlik yorgunluk oluşturmasıymış
beslenmene özen gösterdiğin takdirde emzirebilir mişsin...hatta iki farklı yaş bebeğini emziren anneler bile varmış
Ben ilk hamileligimde de halsizdim bunda da. Tansiyon da düşük ama kiyamiyorum kizima biraktiramam herhalde memeyi suan

Ayyy bende de hic yokk canim diyom bende mi tuhaflik.var acaba diyer.o zaman masallah bize:KK66:

Masallah masallah :)

Kaç aylıktı senin bebeğin? Emzirmek çok güzel birşey valla özledim bende. 1 ay oldu biteli ama özledim. Hiç özleyeceğimi düşünmezdim

10 gun sonra 19 ay bitecek canim.
Ben emzirmeyi cok seviyorum. Gece uyanmalari bile zoruna gitmiyor o yüzden.

Memeyo birakmak uzun bir surec. Suan birakmaya kalksam en az 3 hafta falan surer herhalde bir ritin5 oluşturmak. Bebeğe travma yasatmamak lazim. Birden birakmak cok yanlis.

18 bitti canim gonlum daha cok ay emzirmek isterdi ama bir yildir her gece en az 8 9 kere meme diye kalkiyodu sabah da 6 kalkis saatimiz hamile de kalinca tek cozum bu kaldi:KK43:

Mart annesisin sen de o zaman demi?

Memeyo birakmak uzun bir surec. Suan birakmaya kalksam en az 3 hafta falan surer herhalde bir ritin5 oluşturmak. Bebeğe travma yasatmamak lazim. Birden birakmak cok yanlis.
bizim tam tamına 4 ayımızı aldı o süreç. mesela şimdi de açıp öpüyor cici cici diyor, artık kardeş emecek diyor. Çok güzel ayrıldı memeden. Bu yüzden hiç bir sıkıntı yaşamıyorum

trendyol mothercare da çok indiirm var. Son 4 gün kalmış inidirmin bitmesine. Haber vereyim dedim belki yavrunuza küçük bir şey almak istersiniz :) böyle indirim kaçmaz çünkü

Merhaba taZecık anneler:)
Ilkınde hatırlamıyrm keseye bakarken alttan mı bakıodu
Yoksa kasıktan mı

Bizim emzirme bitti biz hala kalkıyoruz sabahın köründe :) Mesela her sabah 5 de çişe kalkıyor sonrasında da uyumuyor. Öğle uykuları da artık yarım saate falan düştü. Baya zor olmaya başladı benim içinde. En iyisini sen bilirsin kuzum zorluyorsa tabi haklısın ama biraz küçükmüş yavru ya. Eee nasıl oldu zor olmadı mı bırakmak?
Ay bende sutten keselı ıkı ay oluor gece hala aynı saatlerde uyanıyor nasıl duzene gırecek:KK43: bıde cok agır besıkten almak cok Or korkuyrm

Cnm uc gunde cıdden bırakılıyor tabı oncesınde azaltmk lazım
Ben sabır taşının faydasını gordum isteme konusunda sıkıntı yaşamadık onun sayesınde
Ama ıkı ay olması ragmen hala gece emdıgı saatlerde uyanıyor
Su verıp sallıyrm uykuya dalamıyor
Emerek uyuyodu cunku

X