2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
herşeyi araştırdım hiç bişi çıkmadı sanırım bida gebe kalırsam ve kalp atışı duylursa pıhtılaşmaa yok ama gene de besleyici olsun die clexane kan sulandırıcı iğne kullanmayı dr a talep edicem sana tavsiyem omega 3 ilacı al balık yağı hapı yani onu kullan progesterona başla hemen hiç bırakma zararı olmaz korkma sadece uyku hali yaparsa vajinal kullan...
Gebeliği erken farkedip başladık bile tatlim kan sulandırıcı,progesteron falan..omega3 aylarca kullandım,kani sulandırıcı oldugu için ignelerle kullanılmıyor omega3, o yyuden bırakırdı doktorum

Gebeliği erken farkedip başladık bile tatlim kan sulandırıcı,progesteron falan..omega3 aylarca kullandım,kani sulandırıcı oldugu için ignelerle kullanılmıyor omega3, o yyuden bırakırdı doktorum

hımm anladım sen benden daha bilgiliymişin yada düzgün bi dr bulmussun kendne çok güzel ben bunları hep kendm arastırarark öğren dim

Günaydınlar kızlar... dün akşam kan testi yaptırdım ve sonuç 0,1..:KK42:
o nasıl bir değerdir yaa. :KK34:

Haziran anneleri olarak sizinle burada beraber olamayacağız ama hepinize güzel hamişlikler dilerim:anneadayı:.. Sağlıkla yawrularınızı kucağınıza alırsınız inşaAllah :anne:

hımm anladım sen benden daha bilgiliymişin yada düzgün bi dr bulmussun kendne çok güzel ben bunları hep kendm arastırarark öğren dim
Ben de kendim araştırarak ve zorlamayla buldum maalesef..nerede öyle jinekologlar? Ancak tüp bebek uzmanları biliyor ve öneriyor tüm bu ilaçları..3 gebeligime mal oldu bu sonuca ulaşabilmek...

Günaydınlar kızlar... dün akşam kan testi yaptırdım ve sonuç 0,1..:KK42:
o nasıl bir değerdir yaa. :KK34:

Haziran anneleri olarak sizinle burada beraber olamayacağız ama hepinize güzel hamişlikler dilerim:anneadayı:.. Sağlıkla yawrularınızı kucağınıza alırsınız inşaAllah :anne:
İnşallah bir dahaki ay olursun canim,hic stres yapma,illaki gelecek bebisin.Rabbim hayirlisini versin inşallah :KK66:

Arkadaslar merhaba. Az once (bata 1 gun kala) kan testim 73.70 cikti. Kismetse bende Haziran annesi olacagim, insallah... Daha once bir kaybim oldugu icin cok korkuyorum ama insallah bebeklerimiz saglikla buyurler...

morordek morordek fistigiim cok sukur :)
İnşallah katlanarak artar değerin ve bebisin sana tutunur canim..yat dinlen sürekli..benim de dusuk riski var 10 gundur yatiyorum..

Arkadaslar merhaba. Az once (bata 1 gun kala) kan testim 73.70 cikti. Kismetse bende Haziran annesi olacagim, insallah... Daha once bir kaybim oldugu icin cok korkuyorum ama insallah bebeklerimiz saglikla buyurler...

Canımmmm şükürler olsun Allah'a. Sağlıkla sıhhatle kucağına al inşallah. Ay tüylerim diken diken oldu. Çok sevindim çok.

ayy nası sevindim anlatamam. :)
Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah..
Hamile duası kabul olurmuş bak :)

Ayy burda cılgınlar gibi sevinebilirim di mi :KK71::KK71:
Yaaa canım benim vallahi cok mutlu oldum innnnsaallah saglıkla kucagına alırsın bebegini... Yaa cok heyecanlı, inan cok sevindimmm! :)

Kizlarrr hamis olanlara Rabbim kolaylık versinnnn, sagsalim kucağımiza almak nasip olsun, bu yolda uğraş veren ve isteyen tüm kadınlara da tez vakitte bebislerini versin insallahhhh :KK66: ben geldim aranıza, dusuk tehlikem var ve çok korkuyorum.son 8 ayda 2 kimyasal 1 düşük yaşadım.bu 4. Hamileliğim, inşallah bu sefer tutunurr ...
İnşallah canım bende 14eylülde kimyasal yaşadım inş bu ay tutar rabbim bize de nasip eder anneliği inşallah

Ayy burda cılgınlar gibi sevinebilirim di mi :KK71::KK71:
Yaaa canım benim vallahi cok mutlu oldum innnnsaallah saglıkla kucagına alırsın bebegini... Yaa cok heyecanlı, inan cok sevindimmm! :)
Yaaaa cok tatlisiin :) cok tesekkurleer insallah saglikla ilerler. Doktora ne zaman gitsem bilemiyorum korkudan. Insallah bu sefer hersey olumlu ilerler...

Yaaaa cok tatlisiin :) cok tesekkurleer insallah saglikla ilerler. Doktora ne zaman gitsem bilemiyorum korkudan. Insallah bu sefer hersey olumlu ilerler...
Canim tahmin edebiliyorum endiselerini ama icini ferah tutmaya calis. Ben gecen hafta doktoruma kontrole gittiğimde "olacak oldu mu biz bile engel olamiyoruz, ozellikle saglikli degilse kalbi durabiliyor vs" dedi. Yani o risk her gebelikte var tabi. Senin de onceki gebeligin o sekilde ilerlese hayatinin ileriki döneminde her gun uzulecektin belki de kimbilir. Ben o yuzden kadere inaniyorum, Allah hayirlisini versin diye de bosuna demiyorlar. Insallah bu kez her sey saglikla devam eder canim, bazen dua etmekten baska bir sey gelmiyor elimizden :)
Sen simdi hcg takibini yap 2 gunde bir olacak sekilde. Biliyorsundur zaten 5000 uzeri karından ultrasonla kese gorunuyor, o zaman gidebilirsin :) kendi doktorunun numarasi falan varsa arayıp konuşabilirsin belki icinin rahatlamasi icin sen bilirsin canim :)

Canim tahmin edebiliyorum endiselerini ama icini ferah tutmaya calis. Ben gecen hafta doktoruma kontrole gittiğimde "olacak oldu mu biz bile engel olamiyoruz, ozellikle saglikli degilse kalbi durabiliyor vs" dedi. Yani o risk her gebelikte var tabi. Senin de onceki gebeligin o sekilde ilerlese hayatinin ileriki döneminde her gun uzulecektin belki de kimbilir. Ben o yuzden kadere inaniyorum, Allah hayirlisini versin diye de bosuna demiyorlar. Insallah bu kez her sey saglikla devam eder canim, bazen dua etmekten baska bir sey gelmiyor elimizden :)
Sen simdi hcg takibini yap 2 gunde bir olacak sekilde. Biliyorsundur zaten 5000 uzeri karından ultrasonla kese gorunuyor, o zaman gidebilirsin :) kendi doktorunun numarasi falan varsa arayıp konuşabilirsin belki icinin rahatlamasi icin sen bilirsin canim :)
Cok tesekkur ederim. Biraz bekleyeyim diyorum hafta ici tekrardan betahcg yaptirip ona gore gidicem. Simdi gitsemde zaten biliyosun degere bakip tamam gebelik var ama dis gebelik olabilir haftaya gel bakalim diyolar. O yuzden en azindan 5.hafta dolunca gitmek istiyorum ki kismetse keseyi gorebileyim.

X