2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Mrb cnm bende haftaya gidicem.cinsiyet ler de netlesir o zaman a insallah..bende bugun 14+6. Dayim.14.hafta bitti yani 15 in icindeyim
Inşallah ya merak ediyorum hem iyimi diye hemde cinsiyetini bel ağrısi varmi sizde hafif onlar başladı bende

inşallah bir daha kanama yaşamazsın canım..İnsan ister istemez korkuyor..
ama yapabilecekleri herşeyi yapmışlar...
dinlenmekten ve ilaç kullanmaktan başka çare yok..Rabbim korusun meleğini

canım deterjanlar yapar benim de ellerim şişer çok kimyasala maruz kaldığımda
şimdilerde eldiven aldım eldiven kullanıyorum
bitkisel ürün olarak frosch diye bir marka var ama kullanmadım nasıldır bilmiyorum

Canim regl oldugumu soylemi
Canim regl oldugumu soylemiyirdum ama kedi hesap kitap yapiyordu.adetlerim duzensizdi fark ediyirdu.namaz kilamadigim zamanlar abliyordu.sonra arayip diyirdu bgn adetin 3 gun gecti bir sey mi var yoksa test mi uapsan diye.bem asla saygısızlık yapmam onlara tabiki ama bu da beni rahatsiz ediyo..su an da hamilelik psikolojisi de olabilir baska sıkıntılar var onlar da birikince biraz bunaldim sanirim..oyle iste cnm.hayirlsi saglik olsun da..

Dogru diyorsun canim.tesekkr ederin

Oyle deme canmm ya uzuluyorum ne bilim erkek erkek diye alistrdm kendimi ruyalarm ve tummm belirtilerim hep o yondeydi simdi kiz deyince bir tuhaf oldum cinsiyet tabiki farketmez bi de ilk cocugumuz ama hala erkek hissediyorum:)
Allah gönlüne göre versin ne diyim. 2 li Testtede Çıkmış değişmez heralde kız evlat öz evlat ana kız gezersiniz beybisiiiii Sağlıklı olsunlarda Benimde içimde kız yatıyo

canım en iyisi bunu ona söylemen..Zaten o kadar ince yapıda birisi olsa bunu herkese anlatmazdı..
Üzülmen ve çekinmen normal bu senin özelin herkesin bilmesini istemeyebilirsin
Al karşına uygun üslupla konuş belki dürtülünce hatasını fark eder

Ben genelde rahatımdır çok şükür problem yaşamıyorum ama fazlar ekşi düşüğe sebep olur diyorlar ya yedikten sonra korktum ne yalan söyliim

bende tansıyon düşüklüğü olmasına rağmen deli gibi ekşi yiyorum.limonlu su lımonlu çay vişne suyu vb..
annemde ekşi yediğinde erkek kardeşim olmuş benimkide öyle,erkek bebek dedi dr..
idrarın koyu ve bacak kılların da bir o kadar hızlı uzuyorsa erkek olma ihtimali yüksekmiş..:)

kuzum kafana takacak başka bişey bulamadın mı.
salla gitsin alla sen....

bu arada kızlar hamile taytımıda aldım:) hm ye dün uğradım.(ankara vera avm)

%50 indirim yapmışlar çoğu kot pantolonda gayet güzellerdi.hatta çok çeşit vardı.
ben çalışıyorum ve mecburen almak durumundayım...
yoksa rahat edemiyorum.napımmm.
şimdide ilk gördüğüm yerde hamile eşofmanı alacam.

unutmadan hm de geri dönüşüm kampanyası başlamış öncedende yapıyorlardı. kullanmadığınız bir market dolusu kıyaft getirene 10 tl alışveriş çeki.o kadar çöpe atmıştım bilsem götürürdüm...

Aynen
Canim oyle yapayim dogru diysn.esimle konuştum hak verdi.o da farkinda annesinin her seyimize karismasinin bilmek istemesinin..sagolun cevaplarinz icin

Oyle deme canmm ya uzuluyorum ne bilim erkek erkek diye alistrdm kendimi ruyalarm ve tummm belirtilerim hep o yondeydi simdi kiz deyince bir tuhaf oldum cinsiyet tabiki farketmez bi de ilk cocugumuz ama hala erkek hissediyorum:)

Haha aynen bende hep erkek hissettim esimde oyle. Dr kiz dedi bn sok hala oglum diorum bazen yanlislikla oyle hissediyorum. İlk oldugu icin kiz erkek hic farkwtmio bzm icin saglikli olsun da sadece hiss iste.

Aynen

Canim oyle yapayim dogru diysn.esimle konuştum hak verdi.o da farkinda annesinin her seyimize karismasinin bilmek istemesinin..sagolun cevaplarinz icin

ya da canım eşin söylesin annesine...Kendi oğlu ne de olsa hırs kin yapamaz..Sen de muhatap olmamış olursun..
Yapısını bilmiyorum ama ben gıcık oldum sen anlatınca
Önünde uzun haftalar var senin psikolojin ikiz bebişlerinin sağlığı açısından çok önemli

Allah gönlüne göre versin ne diyim. 2 li Testtede Çıkmış değişmez heralde kız evlat öz evlat ana kız gezersiniz beybisiiiii Sağlıklı olsunlarda Benimde içimde kız yatıyo
Esim senin pabucun dama atildi diyor:) kizimla gezip tozup alisveris yapcaz diyor.. Ben simdiden kiskaniyorummmm normalde de esimi herkesten kiskanrm boyle sinanacam galiba:)

Evet cAnim ben soyleyemem zaten.yanlis anlayabilir.esim musait zamanda soyler buyuk ihtimalle.bu konudan rahatsiz oldugumu.esimle memleketlerimiz farkli.onun ailesi cok genis.ve cogusinu tanımıyorum.tedavi olmam elbet ayip degil.daha oncede dusuk ve kurtajim oldu.bunlar da yipratti beni.bilirsiniz insanlari.durup durup ayni konuyu acarlar.hassas konu olunca sizin icin rahatsiz olursunuz.ama insanlar anlamazlar.ben de bu durumu cok yasiyirum malesef..sabretcem artik yapcak bir sey yok..bir de 2 haftadir kaynanam.kayinbabam misafirler bizde.biraz da bunaldim acikcasi

Kizlar baslarda cogunluk cinsiyeti kiz gibiydi simdi erkege donmus sanirim benm bir oglum var degisik olsun istiyorum ama saglikli olmasi daha onemli tabi agiz tadim ayni devam sizinde oyle mi hasta gibi surekli sinirlerimi bozuyo eksi 3.5 kiloyla devam ediyorum ben kiyafetlerim oluyo o yuzden bisey almadim ekstra oglumda bu haftalarda hareketlerini hissediyodum bunda daha bisey yok beklemedeyiz bakalim

Haklısın...Benim evimde kimse olmadığı halde normal evin işi zor geliyor bir de sürekli misafir modu insanı yorar...
Benim de uzun süre bebeğim olmadı ve bu konunun sürekli açılması her seferinde sinirimi zıplatıyordu..
Anlıyorum seni canım ama bebişlerin için takmamalısın kafana.

Esim senin pabucun dama atildi diyor:) kizimla gezip tozup alisveris yapcaz diyor.. Ben simdiden kiskaniyorummmm normalde de esimi herkesten kiskanrm boyle sinanacam galiba:)
Allah canınızı almasın emi sen kaşınmışın o zaman benim kuzenim 4 yaşında babasına kocam diyodu eniştem gelirdi işten kocacım hoş geldin deyip terliğini getirirdi.Teyzeme sen git derdi o yaşta olurmuş öyle ama çok tatlılardı bi görsen baba kız ergenlik dönemine girdi şimdi çatışıyolar babayla ama bi gör kavga edip birbirinde tel bekleyen aşıklar gibiler.

Yoksa kız mı geliyor

.
Kontrolüm 19 aralık da bakalım ne çıkacak..idrar ve kıl meselesi tutmuyor gerçi ama bakalım nasip. Benim gönlümden kız geçiyor ama ilk bebeğim olduğu için Erkek olursa da burkulmam. Rabbim sağlıklı verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…