2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba arkadaslar acılden geldımde
Benım gıbı sebepsız kanamaları olan varmı aranızda .bısey bulamadı doktorlarda

Ben genelde rahatımdır çok şükür problem yaşamıyorum ama fazlar ekşi düşüğe sebep olur diyorlar ya yedikten sonra korktum ne yalan söyliim

Bebiş iyi dimi canım nasıl birsey bulamadılar en azından şu sebpten demeleri gerekmez mi
bebek iyi kalp atıslarını duydum.serum bagladılar.pruloton depot vuruldum.idrar enfeksıyonum ıcınde bı tablet yazdılar. Vajınal muayene de oldum genıslık normal. Aktıf kanama yok dedı olmus kanamaya baktılsr falan.ultrasonda da kanama alanı gorulmedı

Birşey soracağım 9 ay dan sonra odasına alıştırmak zor oluyormu? bende düşünüyorum yanına almayı ama endişeleniyorum sonrası için
Benim kız 3,5 aydan sonra emmeyi bıraktığı için 6 aydan sonra odasına yatırdım. Wee nin telsizini kullandım her ağladığında gidip mama hazırlıyordum.

Bebiş iyi dimi canım nasıl birsey bulamadılar en azından şu sebpten demeleri gerekmez mi
bebegın esı asagıda mı rahım uzunlıgu kısa mı falan dıye sordular ama yok dedım.yaptıkları ıncelemelerı falan doktorumu arayıp soyledıler o da randevu zamanı gel dedı
Ozeldende konustum bol sıvı al progestan dozunu arttırdı falan oyle ıste..

Canım canın ne
iyi canım şukur o zaman acaba böbrek tasın falan mı var ondada kan geliyo çünkü tabi feci bir sancıyla

Hayırlısı canm Allah gonlune gore versin :)

Böyle durumlarda eve geçmeden hemen en yakın 2. Hastaneye uğrayın kafanız rahatlasın. Hem ciddimi değilmi kesinleşsin.
Inşallah bir sorun yoktur.

Alerjim için desteğini duasını esirgemeyen arkadaşlar tek tek teşekkür ediyorum.
Yediklerimden olduğunu sanmıyorum çünkü yumurta, Polen , vs deri testinde alerji oluşturmadı..

Bir sorum olacak kızlar. Ben kullandığım deterjanlar yaparmı diye düşünüyorum
Bildiğiniz kullandığınız bitkisel ürün markası var mı????

Böyle durumlarda eve geçmeden hemen en yakın 2. Hastaneye uğrayın kafanız rahatlasın. Hem ciddimi değilmi kesinleşsin.
Inşallah bir sorun yoktur.
daha oncede kanamalarim.oldu yerlesme kanamalariydi onlar.aslinda hastaneden eminim ama.ege universitesi hastanesine gittim

Kızlar ben bu ikili testi nerede yaptırmam gerektiğini gerçekten anlamadım, kimi arkadaşım preg. dr. kontrol olup kan tahlili vermiş, kendi hastanemde radyoloji birimi ultrason çekiyor, kan alıp sonuçları doktora yönlendiriyor, başka bir hastanede sadece kadın doğum ultrasonla bakıp kan tahlili alıyor. Hepsinde de fiyat farkı var. İst - Avrupa yakası önerebileceğiniz bir yer var mı bana bu ikili test için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…