2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aa ne güzel...valla karnım çıkmasını bırak iyice içeri çöktü bazan acaba hamilemiyim hala diye düşünmüyor değilim o kadarcık yavrucuğumun ne canı varda kıpırdamasını hissedeyim
bende şaşırdım ama tecrübelrrim daha taze çünkü küçük kıızm 1 yaşında ve ben eminim o olduğuna küçük bir solıcan var sankii gıdıklarmışçasına bir his

Kizlar ya ben.igne kullanarak hamile kaldim.bunu herkese belirtmek zorunda da.degilim.kaynanam a soylemeistik. gelene gidene yok tedavi ile olmadi.deyip.duruyo.kayinbabamin yaninda telefonda uzak akrabaalrina.bile benim tedavimden filan.bahsedip.duruyo.o kadar bunaldim ki :KK43:size ne.ya benim.tedavimden veya olmamamdan.zaten çekingen bir yapim var karsilik.veremiyorum.ama.cok bunaldim artik:cry::cry:
Ne kadar sacma ya esin birsey demiyo mu canim uyuz oluyorum soyle bencil insanlara gercekten takma bosver duymazdan gel canim

Rahim ağzı yarası konusunda bilgi sahibi olanınız varmı acabaa

Allah canınızı almasın emi sen kaşınmışın o zaman benim kuzenim 4 yaşında babasına kocam diyodu eniştem gelirdi işten kocacım hoş geldin deyip terliğini getirirdi.Teyzeme sen git derdi o yaşta olurmuş öyle ama çok tatlılardı bi görsen baba kız ergenlik dönemine girdi şimdi çatışıyolar babayla ama bi gör kavga edip birbirinde tel bekleyen aşıklar gibiler.
Alistiraym kendimi en iyisi yavastan:KK66:

Bana da bacakarasi boş dedi ama erken tahminde bulunuyorum dedi siz sordugunuz icin dedi bu ayin sonunda kesinlesir muhtemelen kontrolum de var ay sonunda bakalim.
Hayırlısı olsun insallah 16. Haftada gidecez kesinlessin de alisverise başlayalım son iki ay alisveris yapmak zor oluyormuş bir kac aya sıkıştırncada butce zorlancak bakalm artk:)

Kızlar ben de beşik konusunda karar verdim. Chicco next2me alıcam. Kullanlar memnun. 6 ay kullandığı için fiyat biraz pahalı ama ben çalıştığum için yanımda yatırmak istiyorum. Gece odasına gitmek zor olur. Arkadaşımın bir tanıdığı ikizlerinde kullanmış. Şimdi satıyormuş. Yarı fiyatına veriyor. Ben de ondan almayı düşünüyorum. Kenarları yıkanıyor çünkü. Daha sonrası için de ikea'nın beşiğini alabilirim. Bebek arabası konusunda hiç fikrim yok.

Hayırlısı olsun insallah 16. Haftada gidecez kesinlessin de alisverise başlayalım son iki ay alisveris yapmak zor oluyormuş bir kac aya sıkıştırncada butce zorlancak bakalm artk:)

Amin canim. Aynen dogru soyluyorsun. Cok fazla birsey alma ama bence cunku cabucak buyuyorlar. Gerektigi kadar almakta fayda var.

Aynen

Canim oyle yapayim dogru diysn.esimle konuştum hak verdi.o da farkinda annesinin her seyimize karismasinin bilmek istemesinin..sagolun cevaplarinz icin

Arkadaşım biraz serin ol... kim ne derse desin sen hamilesin ve Allah'ın izniyle ikiz bebek annesi olacaksın. Bizim toplumumuzda bi önyargı var bebekler ikiz dediğinde hemen tedaviyle mi oldu, tüp bebek mi diye sorarlar. Halbuki sana ne di mi. Hayırlısıyla doğsunlar de geç... belki kayınvaliden de akrabaları tarafından bu sorulara maruz kalıp cevap vermek zorunda kalıyordur. Bence hiç bir şey söyleyip aranızı germe. Bırak bu mutluluğu hepiniz birlikte yaşayın. Sen de sonuna kadar tadını çıkar.

Valla bilmiyorumki bacak arasi bos dedi cinsiyetini görmedi kiz diye sadece bos diye tahmin yapti ben de degisirmi diye suphe ediyorum.. Bebek icin kiyafet almam zaten cok ..araba falan onlarida unisex alalm diyoruz tek kullanmlk olmasn simdi karar verdik

Cok mantikli bence de bende oyle yapayim

Canim ne
bende tansıyon düşüklüğü olmasına rağmen deli gibi ekşi yiyorum.limonlu su lımonlu çay vişne suyu vb..
annemde ekşi yediğinde erkek kardeşim olmuş benimkide öyle,erkek bebek dedi dr..
idrarın koyu ve bacak kılların da bir o kadar hızlı uzuyorsa erkek olma ihtimali yüksekmiş..:)

kuzum kafana takacak başka bişey bulamadın mı.
salla gitsin alla sen....

bu arada kızlar hamile taytımıda aldım:) hm ye dün uğradım.(ankara vera avm)

%50 indirim yapmışlar çoğu kot pantolonda gayet güzellerdi.hatta çok çeşit vardı.
ben çalışıyorum ve mecburen almak durumundayım...
yoksa rahat edemiyorum.napımmm.
şimdide ilk gördüğüm yerde hamile eşofmanı alacam.

unutmadan hm de geri dönüşüm kampanyası başlamış öncedende yapıyorlardı. kullanmadığınız bir market dolusu kıyaft getirene 10 tl alışveriş çeki.o kadar çöpe atmıştım bilsem götürürdüm...
Canim market arabasi mi nasil yani tam anlayamadim neye gore 10 lira veriyorlar

Kızlar ben de beşik konusunda karar verdim. Chicco next2me alıcam. Kullanlar memnun. 6 ay kullandığı için fiyat biraz pahalı ama ben çalıştığum için yanımda yatırmak istiyorum. Gece odasına gitmek zor olur. Arkadaşımın bir tanıdığı ikizlerinde kullanmış. Şimdi satıyormuş. Yarı fiyatına veriyor. Ben de ondan almayı düşünüyorum. Kenarları yıkanıyor çünkü. Daha sonrası için de ikea'nın beşiğini alabilirim. Bebek arabası konusunda hiç fikrim yok.

Chicconun o modelini ben de beğendim ama çok pahalı maalesef. İlk çocuğum olsa hiç düşünmez alırdım ama...
Ben ilk çocuğumda chicconun park yatağını almıştım ne ilkinde ne ikinci bebeğimde hiç kullanamadım. Bebekler sürekli benim yatağımda yattılar. Hiç kullanmadan verdim daha çocuk düşünmem diye... bakalım bu bebeğime ne kısmet olacak

Ayyy Canım Benim Hayırlı olsun çok sevindim inan çok sevindim @HaziranAnnesi Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. İnşaallah gönlüne göre olmuştur. ben çok hastayım grip oldum faranjit oldum yatıyorum evde çok korkuyorum bebeğe bişey olcak diye
geçmiş olsun ıhlamur iç balla canım.

Kızlar aradaki son birkaç sayfayı henüz okuyamadım. Kafama takılan bir soruyu sormak istiyorum size. Bugün eşimle yataklar hakkında fikir edinmek için bir dükkana girdik. Satıcı bey tahta beşik olup ayarlanabilen bir model önerdi. Hem görsel olarak güzel duruyor hem de pek çok ayar yapılabiliyor. Orada adam marka vermedi ama araştırınca sanırım Otto diye bir marka tahtaravelli olarak geçiyor adı. Ayrıca tekerlekli ve anne yanına alınıp aradaki bölge indirilebiliyor. Sanki makul gibi pek çok özellik bir arada. Ne dersiniz kızlar?

Kızlar aradaki son birkaç sayfayı henüz okuyamadım. Kafama takılan bir soruyu sormak istiyorum size. Bugün eşimle yataklar hakkında fikir edinmek için bir dükkana girdik. Satıcı bey tahta beşik olup ayarlanabilen bir model önerdi. Hem görsel olarak güzel duruyor hem de pek çok ayar yapılabiliyor. Orada adam marka vermedi ama araştırınca sanırım Otto diye bir marka tahtaravelli olarak geçiyor adı. Ayrıca tekerlekli ve anne yanına alınıp aradaki bölge indirilebiliyor. Sanki makul gibi pek çok özellik bir arada. Ne dersiniz kızlar?

Şimdi internetten baktım. Tahterevalli diye sitesi varmış ordan. Otto ve birkaç modelİ var. Masif olması da güzel. Hatta chicco nunkinden daha güzel geldi.

arkadaşım ya neden herkes sataşma taraftarı bilmiyorum ama hepinizin hormonlarına veriyorum zaten söz konusu arkadaş da bi sıkıntısından dolayı aramıza katılmışmış kendinden özür dilerim ..... eğer hatalıysam sizde benim hormonlarıma verin sayfa 801 i incelersen ne demek istediğimi daha iyi anlarssın nedense tepki verenler hep haziran annesi benim size bişi dediğim yokki ha a zaten tepkileri görünce sayfada takılmamayı tercih ettim sessizce gittm ama yorumun biraz aklı başında geldi o yüzden muhattap aldım öncelikle senin yorumunun altında cvp vermeyi mantıklı buldum yani hangi mantıktır 11. haftadan giden birilerinin olduğu yerde 18. haftada olan birilerini takip edip dertleşebilmek bilemedim yani tamam canım eylül anneleride yazar ocak anneleride beni alakadar etmez ama bunun mayıs anneleri varken neden haziran da diretmek mantıksız geldi acıkcası haaa bu benim düşüncem katılmayabilirsiniz zaten bende grupta takılmıyorum kendinize iyi bakın sağlıklı gebelikler dilerim......ha bide şimdi dipnot düşmeden geçemiycem yok ben sezeryan doğum yapacam erken olur veyada normal doğum 10 gün sarkabiliyor gec olan yere geldim sen nere gelirsen gel karnındaki bebek olduğu aya göre gelişim gösteriyor belki ben 7 aylık doğuracam gidip te nisan anneleriyle mi takılım adam şeker yüklemesinden bahsederken ben ona ikili test yaptırdınız diye mi sorim töbe töbe neyse gereksiz bi tartışma hoşcakalın

Yavrum takılma bence bu tarz şeylere. Zaten kendini de çekmişsin hoşuna gitmediği için ama biliyosun trilyon çeşit insan ve onların fikirleri var.
Bir şeye kızıp gitme :) gel arada kafan bişeye takılırsa. Konuşuruz dertleşiriz. Yolumuz uzun..

Zeynosrkn84 Zeynosrkn84 canım. Doktoruma ikili testi sordum. Diyelimki ikili testi yaptırdım ve anormal bir sonuç çıktı. Bebek kesin hasta mı demektir dedim. Hayır normalde doğabilir sadece riski yüksek demektir dedi.
Inşallah senin bu tevekkülünle Allah sapasağlim kucağına verir canım. Inşallah..
İnşallah canım inşallah gerçekten zor zamanlardayım psikoloji falan kalmadı uykumda hep kabus narkoz verip uyutsunlar diyorum.. Okadar kafam dolu... Rabbim hayırla sonuçlandırsın

X