2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar mrb bir haftadır çok kötü hastayım boğazım ağrıyor hala geçmedi ilaç kullanmıyorum zencefil kullandnzmı nasıl kullanıyorsunuz onu?pazartesi işe başlamam lazım hala kötüyüm . .

hm evet bende merak ettım nasıl gordu damarı acaba.bırde taa 22 .ncı haftada gıtmek cok uzun degılmı kontrol araları

@TuruncuHayal bende onu soracaktim..demek kiz mis seninki.saglikla kucagimiza aliriz ins. Bugun yine bebise bisey aldik,battaniyesini:KK66:))
dr kesin demiyorum 1 ay sonra net söylerim ama %70 kıza benziyor dedi işte :) amin inş canım inş sağlıkla alırız kuzularımızı kucağımıza hepimiz. ben bebek için hiç bişey almadım. kayınvalidem ; anneannesi babannesi alır diyor :) zaten her konuşmamızda şunu aldım bunu aldım diyor. sağolsun. senin kontrol ne zaman sahi ?

22 aralik a aldim canim. Bir an once gormek istedim bebisi..zaten paket ya,muayene bedava.; )

Kizlar benim her aksam genelde bas agrisi oluyo sizde de var mi.hamilelikden once basagrisi nedir bilmezdim:KK43:

Kizlar benim her aksam genelde bas agrisi oluyo sizde de var mi.hamilelikden once basagrisi nedir bilmezdim:KK43:
şuan inceden ağrıyor benim de. ama bence oksijensizlikten benimkisi. hatta balkona çıkıp biraz hava alacaktım sırf bu yüzden senin msj ını okudum akabinde. tansiyonunu ölçtün mü ? tansiyonla da alakalı olabilir.

hadi hayırlısı olsun cnm :) benim de bugün kontrolüm vardı. herşey yolundaymış ve % 70 kız dedi bana da :) gerçi 1 ay sonra kesinleşir. biraz tıkanıklık olan damarı ultrasonda mı gördü merak ettim

Evet aynen ayrıntılı baktı yarım saat e yakın surdu bayagı inceledi sol daki değilde sağdakinde varmış

hm evet bende merak ettım nasıl gordu damarı acaba.bırde taa 22 .ncı haftada gıtmek cok uzun degılmı kontrol araları

Bu gittiğim doktor başkaydı kendi doktorumun tavsiyesi uzerine gittim orada trimester dobler I falan kendi yapıyor kanı da laboratuvarında verdim onlar doktorum a gönderecekler sonuca gore kendi doktorum randevu acacak bana. O yuzden 22. hafta tekrar gideceğim dobler yapacak sanırım

hadi hayırlısı olsun cnm :) benim de bugün kontrolüm vardı. herşey yolundaymış ve % 70 kız dedi bana da :) gerçi 1 ay sonra kesinleşir. biraz tıkanıklık olan damarı ultrasonda mı gördü merak ettim

Bu arada hayırlısı olsun kızlar Çoğunlukla :) inşallah sağlıkla alırız kucağımıza benim içime kız doguyordu kısmet bakalım değişmez inş :anne:

Kızlar bebekleriniz için hazorlığa başladınızmı ben bebek battaniyesi örmek istiyorum elinde güzel model olanlar paylaşabilirmi :)

Kızlar hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza inşallah.. Kafama takılan bir konu var. Sık sık ultrason çekinmek bebek için sakıncalıymış diye duydum bu konuda ne düşünüyorsunuz biz bugüne kadar 2 kez çekindik bunun normali nedir ne dersiniz?

Kızlar hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza inşallah.. Kafama takılan bir konu var. Sık sık ultrason çekinmek bebek için sakıncalıymış diye duydum bu konuda ne düşünüyorsunuz biz bugüne kadar 2 kez çekindik bunun normali nedir ne dersiniz?
Amin inşallah. Ben 4 yada 5 defa ultrasona girmişimdir. Başlarda doktorum 10 günde bir takip ediyordu şimdi 3 haftaya çıktı. Ayda 2ye denk geliyor

Bn de 4 kere girdim ama zaten ilk başlarda keseydi kalp atışıydı ense ölçmeydi derken sık giriliyor sonra azalıyor..abd de tüm hamilelik boyunca 2 kez giriliyor çok acil bi durum ı
Olmadığı sürece..

Kızlar mrb bir haftadır çok kötü hastayım boğazım ağrıyor hala geçmedi ilaç kullanmıyorum zencefil kullandnzmı nasıl kullanıyorsunuz onu?pazartesi işe başlamam lazım hala kötüyüm . .
ben zencefilı sütle kullandım Dr m gunde en fazla 1 çay kaşığı demişti bal zencefil süt

Mrb kizlar dun gece tansiyonum yukseldi bas agrisindan duramadim 10+3 hamileyim acile gittim tansiyonum 14 e yakin ve 8 i biraz gecik cikti doktorumu aradim hemen okadardan bisey omaz sakin bisye verirlerse icme dedi eve geldim sarimsak falan yuttum sonra tabi hepsini istifra ettim sonra acildim biraz basina boyle bisye gelen var mi yarin mutlaka gidicem doktoruma gel dedi zaten

şuan inceden ağrıyor benim de. ama bence oksijensizlikten benimkisi. hatta balkona çıkıp biraz hava alacaktım sırf bu yüzden senin msj ını okudum akabinde. tansiyonunu ölçtün mü ? tansiyonla da alakalı olabilir.
Olcmedim canim tansiyon aletmz yok ama almayi dusunyorum.genelde düşük oluyo tansiyonum ama dedigin gibi tansiyon kaynakli da olabiler.tesekkr ederim

X