2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar uzun süredir giremedim, cinsiyetler belli oldu mu? Tabloda pek göremedim. Ben de ikili için gittiğimde ayrıntılı ultrasona farklı bir doktor girdi ve kadının prensiplerine göre %100 emin olmadan ve 16. hafta dolmadan söylemiyormuş. Gördüm ama söyleyemem dedi, çok merak ediyorum :KK43:

Mrb kizlar dun gece tansiyonum yukseldi bas agrisindan duramadim 10+3 hamileyim acile gittim tansiyonum 14 e yakin ve 8 i biraz gecik cikti doktorumu aradim hemen okadardan bisey omaz sakin bisye verirlerse icme dedi eve geldim sarimsak falan yuttum sonra tabi hepsini istifra ettim sonra acildim biraz basina boyle bisye gelen var mi yarin mutlaka gidicem doktoruma gel dedi zaten
Geçmiş olsun dikkat et kendine çok yağlı tüketme eğer düşük riskin yoksa kısa süreli yürüyüşler yap

Mrb kizlar dun gece tansiyonum yukseldi bas agrisindan duramadim 10+3 hamileyim acile gittim tansiyonum 14 e yakin ve 8 i biraz gecik cikti doktorumu aradim hemen okadardan bisey omaz sakin bisye verirlerse icme dedi eve geldim sarimsak falan yuttum sonra tabi hepsini istifra ettim sonra acildim biraz basina boyle bisye gelen var mi yarin mutlaka gidicem doktoruma gel dedi zaten
Tam 5gundur ara ara hafiflesede beynim patlsrcasina basım agriyor.hamile olunca acilde ne yapabilecek diye dusunup gitmedim.Hamilelikte oluyormuş ama dayanılacak gibi değil.bol su icmeye çalışıyorum.Onun dışında çözümü olan varsa çok sevinirim.

Kızlar dün ne geldi bir bilseniz kullanmadığımız odadan akrep çıkıyorfu ki hemen gördüm ve öldürdüm çok korkuyorum inanın dünden beri öksürüyorum ben de güneydoğuluyum bizim orda kışın asla akrep olmaz. Şu anda kocaelindeyim ve malesef burda oluyormuş

Kızlar uzun süredir giremedim, cinsiyetler belli abloda pek göremedim. Ben de ikili için gittiğimde ayrıntılı ultrasona farklı bir doktor girdi ve kadının prensiplerine göre %100 emin olmadan ve 16. hafta dolmadan söylemiyormuş. Gördüm ama söyleyemem dedi, çok merak ediyorum :KK43:

Nerdesin canım sen ne zamandır. Bizim grup çok sakin fazla bi paylaşım yapılmıyor diger gruplar böyle degil sanırım watsup da herkes.
Dün bana doktorum %80 erkek dedi ama degişir belki bakalım hayırlısı artık

Ben çin takvimine göre ayarlamıştım ama şuan için kesin olmamakla birlikte sonuç doğru değil.

Slm kızlar benim gibi et yiyemeyen varmı tiksiniom resmen zorla yedigimde midemde bi şişlik bi bulanti masaj yapıom mideme cam aciom falan öyle gecio et yiyemiom kısacası artık korkudan yiyemiom eşime yaptığımda bile kokusundan mutfağı terkediom ki ben kusmadim sayılır 2 kez falan yani niye bole oluorm anlamiom et de yemek lazım bilionz :KK43:

Slm kızlar benim gibi et yiyemeyen varmı tiksiniom resmen zorla yedigimde midemde bi şişlik bi bulanti masaj yapıom mideme cam aciom falan öyle gecio et yiyemiom kısacası artık korkudan yiyemiom eşime yaptığımda bile kokusundan mutfağı terkediom ki ben kusmadim sayılır 2 kez falan yani niye bole oluorm anlamiom et de yemek lazım bilionz :KK43:
Ben vejetaryendim ya evlendikten sonra yavaş yavaş tavuk ve balık yemeye başladım ama çok az yiyebiliyorum ama kırmızı eti hiç yiyemiyorum..hamilelikten sonra lahmacun ve kıymalı olarak tüketebiliyorum sadece..

Tam 5gundur ara ara hafiflesede beynim patlsrcasina basım agriyor.hamile olunca acilde ne yapabilecek diye dusunup gitmedim.Hamilelikte oluyormuş ama dayanılacak gibi değil.bol su icmeye çalışıyorum.Onun dışında çözümü olan varsa çok sevinirim.
Aynen ilac icemeyiz ama bari tansiyonunu olcturmek amacli gitseydin cnm

Bende et tavuk balık yiyemiyorum. Hamsi hariç. Bugün lahmacun yedim, midem hic iyi değil.:bicak:

Ay bi ben degilmisim demekki tavuk zaten hiç yemedim guvenilmio diye balık haftada bir zorla yiyomda kıyma bile yiyemiom nasıl bir şey se inşallah bebislerimiz besleniyordur doktorum bide haftada 3 kez et yemelisin dedi ama nasıl. Olduğunu soylemedi tabii annemde zorlama ilerde yersin dedi bende artık zorlamiom ama içimede sinmio tabi

Bende bugün kaşıntım için yine doktora gittim. Karaciğer ultrason una girdim. Karnımda aleti gezdirirken Bebeğimi gördüm.Hareket ediyordu. :) Sende görürsün canım :KK66:

Bu arada idrar yolu enfeksiyonu varmış. Akşama kadar hastanedeydik.Bir sürü testler yapıldı. Deri testi,idrar testi, karaciğer ve safra ultrasonu, kan tahlilleri vs. falan.
Kaşıntının sebebini sonunda öğrendik. Antibiyotik ve kansızlık için kan hapı verdi..
Cok gecmis olsun cnm.. Allah acil sifalar versin

Kızlar ya bu kaşıntı beni mahvetti. Öldüm bittim. 2 gündür tedavi cevap vermez mi. Kaşıntıdan kafayı yicem.
D Degemen Allah rızası için eşine sorsan. Bu ayda tüm vücut kaşınması ne demek. 1 haftadır el içine çıkamıyorum kaşınmaktan.
Kanıyor yer yer. Hatta üst bacaklarımda kasığa yakın yerlerde morarmalar oldu. Çok kaşımaktan mı? Başka bişey mi anlamadım.

Kızlar dün ne geldi bir bilseniz kullanmadığımız odadan akrep çıkıyorfu ki hemen gördüm ve öldürdüm çok korkuyorum inanın dünden beri öksürüyorum ben de güneydoğuluyum bizim orda kışın asla akrep olmaz. Şu anda kocaelindeyim ve malesef burda oluyormuş

Ay çok geçmiş olsun ben de çok korkarım akrepten iyiki görmüşsün arkadaşım Allah korusun soksaydı falan.Müstakil mi eviniz müstakil evlerde görülüyor maalesef ilacı falan varsa bikaç yere koyun isterseniz

X