2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Teşekkür ederim desteğin için gerçekten. Sonuç riskli çıkarsa mutlaka başka doktora giderim. Ama şimdilik sonuçları beklicem. Çünkü kendi doktoruma da güveniyorum. Yıllardır tanıyorum. İlk gebelik takibimi de o yaptı. Tabi kızımın dar olan aort damarını görmedi. Ama görmesinin de mümkün olmadığını kardiyoloji doktoru söylemişti. Hatta kızım ameliyat olduktan sonra Doğum doktorum bu anormali ile ilgili bir çok seminere katıldı. Yani güveniyorum ama sonuçta milimetrik ölçümlerle kader belirleniyor ve ben bunu bir kişinin eline tabi ki bırakamam. Şu bir haftayı kafama takmayarak geçirmeyi umuyorum şu anda sadece :)
Canım inşallah bir sorun yoktur. Allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin. Bazen ikizlerin bile biri çok zayıfken biri iri yapılı doğabiliyor. O yüzden ablasının ölçüsünü tutmayabilir bence. Farklıdır yapı olarak.
Cinsiyet tahmini var mı?

Ay ne gzel acaba bizede buraya yazmak hamileyiiimm diye yazmak nasipp olcakmi ya mesajlarnızı okuyorum kendi kendime ağlıyorum :hasta:
Ayy Canım Allahım sanada bütün evlat isteyenlere nasip kucaklarınızı hayırlısıyla doldursun inşallah nasip bunlar Allahın izniyle oluverir.Senin İhtiyacın olan en son şey üzüntü stres sen delimisin herşeyin olduğu gibi evladın da Allah hayırlısını versin Güzel Allahım

Ayy Canım Allahım sanada bütün evlat isteyenlere nasip kucaklarınızı hayırlısıyla doldursun inşallah nasip bunlar Allahın izniyle oluverir.Senin İhtiyacın olan en son şey üzüntü stres sen delimisin herşeyin olduğu gibi evladın da Allah hayırlısını versin Güzel Allahım
Tabiki canm ben önce dua ederken allahım bana bi evlat ver ama hayrlısını ver diyorum eyer o benim için hayrlı dil ise onu hayrlı kıl bna nasip et diyorum amiiinnn

ya banada kahve çay yok dedielr süte bile kahve karıştırıyorum dayanamıyorum içmeyinde bayılacak gibi oluyorum.bunlaramı aşeriyorum acep
kahvesiz içmeye çalış canım ya gerçi bende süt içemiyorum ama kahve sütün faydasını öldürürmü acaba nesquık gibi şeyler koysan kakao falan ben öyle deniycem dr yarım litre süt 1 kase yoğurt dedi ama nafile

Ne kadar gzel ya darısı benim basima bi arkadas vr onun ilk ayda oldu nyse cok sevindim cocu oldu ve alt katimda oturuyo kndisi nazar ederim die gelme bakma diyo
AAAA canım bence sen onun çocuğuna değil yüzüne bakma ne ayıp şey öyleleri var bizde çocuk çalışmaları yaparken benim kuaförün 20 yaşındaki karısı bile bile çocuğun ultrason fotosunu gösterip ben genç anne olcam diyodu çok ağrıma gidiyodu anlıyorum seni. ben şimdi hep dua ediyorum Allahım bütün isteyenlere nasip etsin.heryerde konuşmuyorum belki isteyen vardır olmayan vardır üzülür diye ben seni anlıyorum sen doktoruna git kontrollerini yaptır strese girme Allahın izniyle olur.

AAAA canım bence sen onun çocuğuna değil yüzüne bakma ne ayıp şey öyleleri var bizde çocuk çalışmaları yaparken benim kuaförün 20 yaşındaki karısı bile bile çocuğun ultrason fotosunu gösterip ben genç anne olcam diyodu çok ağrıma gidiyodu anlıyorum seni. ben şimdi hep dua ediyorum Allahım bütün isteyenlere nasip etsin.heryerde konuşmuyorum belki isteyen vardır olmayan vardır üzülür diye ben seni anlıyorum sen doktoruna git kontrollerini yaptır strese girme Allahın izniyle olur.
tedavi oluyorum insallh benimde olur strese girmemek mümkün dil birde evde tekim ailemde çok uzakta kimsem yok yani eşimde çoğu akşam mesaye kalıyo yani zor birtek o arkadasm vardi baskada yoktu yani ondan baska arkadasm hic yoktu çok zoruma gitti

tedavi oluyorum insallh benimde olur strese girmemek mümkün dil birde evde tekim ailemde çok uzakta kimsem yok yani eşimde çoğu akşam mesaye kalıyo yani zor birtek o arkadasm vardi baskada yoktu yani ondan baska arkadasm hic yoktu çok zoruma gitti
Gelim senin bebişi sevelim bütün mahalle gördü kız dedim müsait dilim ya acelen mi var diyo ne alaka iki dakka sevim dedim yok ya acelen yok diyo öyle olsun allah büyük be dur bakalm dedim ben unuturumda bu yaptklarnı allah unuturmu sevil dedim bidada konusmuyom

Gelim senin bebişi sevelim bütün mahalle gördü kız dedim müsait dilim ya acelen mi var diyo ne alaka iki dakka sevim dedim yok ya acelen yok diyo öyle olsun allah büyük be dur bakalm dedim ben unuturumda bu yaptklarnı allah unuturmu sevil dedim bidada konusmuyom
Allah büyük canım Rabbim İnşaallah sanada nasip eder. Doktorunu ihmal etme canım hangi ildesin sen

Canım inşallah bir sorun yoktur. Allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin. Bazen ikizlerin bile biri çok zayıfken biri iri yapılı doğabiliyor. O yüzden ablasının ölçüsünü tutmayabilir bence. Farklıdır yapı olarak.
Cinsiyet tahmini var mı?

Yok henüz cinsiyet tahmini yapmadı. Bi sonraki kontrolde belli olacak o da. Bakalım sonuçları beklicez

Bende Antalyadayım aynı yerde olsak ben destek olurdum. Çocuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır-707 kere Ya Varis Esması oku bol bol istiğfar et.Genelde gördüğün kızlar düzenli yazarlar biz destek olutuz sana seni mutsuz edecek edebilecek herşeyden uzak dur.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim okicam insallah. Sizin çocuk kaç yaşında

Doğumu Kolaylaştırsın diye İnşikak Suresinin ilk 3 ayeti okunur,
İlk 4 ay 70 bin SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ okunur,
Güzel Yüzlü olması için YUSUF Suresi okunur.
Doğacak Çocuğun mücahid olması için KAF Suresi okunur
Ahlakı güzel olması için İNSAN-İBRAHİM Suresi okunur
Düşük ihtimali olan hamile bayanlar eşleriyle beraber “El Mübdi” okur
Bol bol Yasin okunur

Allah insallah kucanıza almayı nasipp etsin sağlıklıca mutluca siz gibi hamile olmak için yalvarıyorum allahımaa allahm nolur anne olmak istiyorum diyorum sabrım kalmadı benimde piskolojim bozuluyo ya

X