2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar bugün çok yoruldum sabahtan beri rahmimin sol tarafında batma gibi ağrılar var..
yorgunluktan mı yoksa bebeğin hareketi mi
bu kadar erken hissedilmez herhalde ilk gebelikte
gerçi ağrılar anlık da değil sanırım hareket ağrısı değil bu....
canim o agrilar ara ara bendede oluyor geciyor..normal sanirim

kızlar kim kaç kilo aldı? son durumlarınız nedir?
ben sabahları aç karna tartılıyorum her gün. ve 62.5 geliyorum tartıda. hamileliğimin başından beri böyle. bugün dr a da sordum hatta. o da illa kilo alınacak diye bir şart yok dedi. 5.aya kadar kilo alınmayabilinir dedi. :)

ben sabahları aç karna tartılıyorum her gün. ve 62.5 geliyorum tartıda. hamileliğimin başından beri böyle. bugün dr a da sordum hatta. o da illa kilo alınacak diye bir şart yok dedi. 5.aya kadar kilo alınmayabilinir dedi. :)

Ay ne güzel ❤️ Ben alacağım çok diye korkuyorum. Ablam annem hep 30 lara yakın almış. Ben de o raddeye gelmekten çok korkuyorum

Ay ne güzel ❤️ Ben alacağım çok diye korkuyorum. Ablam annem hep 30 lara yakın almış. Ben de o raddeye gelmekten çok korkuyorum
korkma bence. çünkü doğum yapmış kim varsa herkez verirsin biz verdik diyor. bence bebeklerimiz için gereken ne varsa yiyelim. ilerde illa ki veririz. bu arada benim de annem 30 ar kilo almış hep ama ablam 18 kilo almış. bazen de kilo değil ama şişlik ödemden dolayı kilo fazla çıkabiliyor malum.

Ya bnde bugn humaya gittimde gonul ozsipahioglu die bi doktr ama kadn bi acaypti ya hic ilgilenmedi
İlgisiz doktorlara sinir oluyorum ben ya dünyamda aynur hanıma gttim yüzüme bile bakmadı azarladı bide zaten senin en çok morale ilgiye ihtiyacın olan zaman doktor da böyle yapınca ben gitmedm bi daha..

İlgisiz doktorlara sinir oluyorum ben ya dünyamda aynur hanıma gttim yüzüme bile bakmadı azarladı bide zaten senin en çok morale ilgiye ihtiyacın olan zaman doktor da böyle yapınca ben gitmedm bi daha..
Aynen oyle yaa guya ozel hastane yuzune bakmyolr resmen.bide ikili tarama yapan radyolog cift rahim var sende dedi doktra soyledm boyle dedi die.kadn hic bsey demedi ya sinir oldmm

Kizlar kasık agrisi suyu az icmekten oluyormus.
Benim ultrasonda kesede susuz yerler gorulmustu.dr soylemisti

Bugun bende trimester için gittim çok şükür herşey yolunda sadece bebegi besleyen damarlardan birinde biraz tıkanıklık varmış tuzu bırakmamı söyledi düzelecekmiş tuzsuz yersem 22. haftada da tekrar görüşeceğiz bu arada doktor %80 kız dedi hayırlısı inşallah :KK48::KK48:

Bugun bende trimester için gittim çok şükür herşey yolunda sadece bebegi besleyen damarlardan birinde biraz tıkanıklık varmış tuzu bırakmamı söyledi düzelecekmiş tuzsuz yersem 22. haftada da tekrar görüşeceğiz bu arada doktor %80 kız dedi hayırlısı inşallah :KK48::KK48:
hadi hayırlısı olsun cnm :) benim de bugün kontrolüm vardı. herşey yolundaymış ve % 70 kız dedi bana da :) gerçi 1 ay sonra kesinleşir. biraz tıkanıklık olan damarı ultrasonda mı gördü merak ettim

X