2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Artan hormonlar ve kan akımı da baş ağrısı yapabilir mis kızlar öyle okumuştum bi yerde soğuk uygulamalar yapmayı deneyin

Kizlar hayirli pazarlar sol kasiginda agri olan oldumu bugun 13.haftaya girdik gecden beri hafiften bi agri var

Kizlar hayirli pazarlar sol kasiginda agri olan oldumu bugun 13.haftaya girdik gecden beri hafiften bi agri var[/QUOTE

Bazen benimde oluyor canım sabah özellikle birden kalmışsam oluyor tekrar uzanıyorum ayaklarımı kaldırıyorum hafif dinlenince geciyo. Arada hurma yiyorum oda iyi gelirmiş kasılmalara. birde vücut susuz kaldığında olurmuş diye duydum

Tesekkurler canim insallah gecicidir yarin doktora gidicem zaten hayirl haberler alirim insallah

GÜNAYdın kılzar benimde dün kontrolüm vardı 12+6da burda benm gibi sarı akıntı yaşayanlar vardı doktoruma sordum gayet normal kaşıntı ve koku yoksa dedi..bu arada bende 2li test yaptırmadım ense kalınlığı gayet normalmiş 1dedi..birde cinsiyet tahmini yaptı erkek dedi ama bir aya daha iyi belli olurmuş değişirmi sizce:KK45:

Kızlar bebekleriniz için hazorlığa başladınızmı ben bebek battaniyesi örmek istiyorum elinde güzel model olanlar paylaşabilirmi :)

Kızlar bebekleriniz için hazorlığa başladınızmı ben bebek battaniyesi örmek istiyorum elinde güzel model olanlar paylaşabilirmi :)
Benim annem örüyor su an fotograf isteyip yollarm onumuzdeki hafta biraz model belli olsunda :)

Bende kendim battaniye örmek istiyorım
ayi-motifli-bebek-battaniyesi-yapilisi-mimuu-com-300x217.jpg
bu model nasıl sizce

Selamlar...
11.haftadayız ve iki gün önce kontrolümüz vardı
Doktor bebeğin hareketi gelişimi çok iyi fakat suyu az ve Bebek aşağıda dedi
Bol bol istirahat ve su içeceksin dedi
Ayrıca çocuğun yukarı çıkması için magnezyum yazdı
Ek olarak elevit ve gyno-tardyferon vitamin verdi

Selamlar...
11.haftadayız ve iki gün önce kontrolümüz vardı
Doktor bebeğin hareketi gelişimi çok iyi fakat suyu az ve Bebek aşağıda dedi
Bol bol istirahat ve su içeceksin dedi
Ayrıca çocuğun yukarı çıkması için magnezyum yazdı
Ek olarak elevit ve gyno-tardyferon vitamin verdi
Selamlar bi grupta okumuştum suyu az olan anneler icin armut ve havuç suyunu öneriyorlardı aklınızda bulunsun

20haftadan sonra cinsiyeti değişenleri duydum kizlar sanirim doktor %100 diyinceye kadar beklemek durumundayız sanirim benim doktorum tahmin bile yapmadı sizler şanslıymışsınız yine de

Bugun bende trimester için gittim çok şükür herşey yolunda sadece bebegi besleyen damarlardan birinde biraz tıkanıklık varmış tuzu bırakmamı söyledi düzelecekmiş tuzsuz yersem 22. haftada da tekrar görüşeceğiz bu arada doktor %80 kız dedi hayırlısı inşallah :KK48::KK48:
sizinde bebeginiz hayir
Bugun bende trimester için gittim çok şükür herşey yolunda sadece bebegi besleyen damarlardan birinde biraz tıkanıklık varmış tuzu bırakmamı söyledi düzelecekmiş tuzsuz yersem 22. haftada da tekrar görüşeceğiz bu arada doktor %80 kız dedi hayırlısı inşallah :KK48::KK48:

sizinde bebeginiz hayirli olsn saglikla alin kucaginiza sizde cin takvimine baktiniz mi acaba dogruluk payi nedir

X