2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Evet demekki oyüzden okadar fark var biz burda test yaptırdığımızda yurt dışına gönderilecek demişlerdi fiyatta uçuyor haliyle, ama inşallah gerek kalmaz da güzel çıkar

Selam yarin kismetse ikili test olucak inşallah herkesin bebeği ve benimki de tabi sağlıklı sıhhatli olur. Amin.
Bemimde cuma canm ama korkuyorum sanki biraz bişey çıkarsa diye.. Çıksa bile bişeyi değiştirmez ama işte yinede.. Seninde iyi geçer inş canmm :))

Göbeğinde çizgi çıkanlar varmı?? Benim iki gündür çıkmaya başladı yine ilk hamilelgmdeki gibi..

Bende çizgi yok. Belkide herkeste olmuyordur, bilemedim :)

Benimde bir sorum var, göğüslerim gecen haftaya kadar cok şiş ve cok ağrılıydı, son bir haftadır acısı kalmadı, küçülmediler ama hiç ağrı sızı acı birşey kalmadı. Benimki gibi göğüs hassasiyeti geçen varmı?

Benim dogru düzgün hassasiyetim olmadi agri siskinlik falan da yok gebelikten gebelige degisiyor

Kızlar Doktorlarınız saç boyama konusunda ne dedi acep. benimki gebelik boyunca 1 kere oda bitkisel boya ile dedi.bende Allahın izniyle doğurmama yakın boyatiyim diye düşündüm.

Evet Var Çizgim Gebelik Belirtilerimi görünce seviniyorum .Ama çatlakları kara kara düşünüyorum.Çok pürüzsüz tenim var
Çatlak illaki çıkacak diye bişey yok.. Benim ilk hamileliğimde ufacık bi çatlağım bile olmadı şükür :) ama şimdi nasıl olur bilemem :)

Evet Var Çizgim Gebelik Belirtilerimi görünce seviniyorum .Ama çatlakları kara kara düşünüyorum.Çok pürüzsüz tenim var
Çatlak illaki çıkacak diye bişey yok.. Benim ilk hamileliğimde ufacık bi çatlağım bile olmadı şükür :) ama şimdi nasıl olur bilemem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…