2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende cumartesi kontrole gittim el salladı sanki ayaklarını tutmaya calısıyordu gozum un onunden gitmiyor o hali allahıma Şükürler olsun bu mucizeyi bizlere yaşattığı için inşallah sağlıkla alırız 3 aralık da da trimester için randevu aldım hayırlısı inşallah

benimde yarın randevum var, detaylı ultrason yapılacak, çok heyecanlıyım, hem cinsiyet hemde bir sıkıntı var mı onu öğreneceğiz
Cinsiyet bende çok merak ediyorum ama tahminde bulunur mu hiç bilmiyorum. İnş güzel haberler alırız arkadaşım. Yazalım gelişmeleri buraya

Teşekkür ederim bugün doktorumu aradım kulak Burun bogazciya gidin serum verir sadece bi muayene olun dedi ama ben serumdan bile korkuom duyuyoruz serum verince daha fenalasan insanlar

Kizlarrr bunlar da benim pitirciklarimmmmiki kere yuklemisim sanirim ayni resmi.ilk iki resim ayni.doktor cinsiyet tahmini de yapmisti.sizce ne tahmin eder misiniz bakalim tutacak mi

Ayy canım sorma içim içimi yiyo kız mı erkek mi cümlemizin bebekleri sağlıklı nur topu gibi aza noksansız olsun inşallah ama merak işte düşünmeden edemiyorum. ben kız çocuk delisiyim.
Aynen oyle tabi saglikli olsun kazasiz belasiz dogsunlar insallah ben de erkek istiyorumm ama herkess kiz diyor:) esim dahil...Ben de sali ikili test yatrcam cevremde yaptrmayan cok bebekler de saglikli yapmasanda uzulme bi problem yoktur insallah miniklerimizde

Kızlar cinsiyeti öğrenen varmı varsa kaçıncı haftada öğrendiniz acaba ctesi kontrolüm var inşallah erken gösterir bizimkide :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…