2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İnsallah kontrolü olan herkesten iyi haberler bekliyoruz
Kızlar herkese günaydın bende de inanılmaz derecede kasık ağrısı var öyle ki yurumemi bile değiştirdi bu şekilde ağrıları olan var mi
Merhaba bende 11.haftadayım iki gündür kasık ağrılarım var benimde hatta dün gece baya vardı sanırım rahim genişlediği için

herkese günaydın kızlar...
evde,arabada ve şuanda işyerinde 3 kez kusarak güne başladım.
aslında sabah böyle olunca rahatlıyorum yoksa öğlene kadar bulantım gitmiyor...
geçen hafta biraz azalmıştı ama yine arttı sanırım.
bugun 11+1 im sanırım.
Bende 11+1im canım bulantılarım aynen devam..

Kizlarrr bunlar da benim pitirciklarimmmm:KK45:iki kere yuklemisim sanirim ayni resmi.ilk iki resim ayni.doktor cinsiyet tahmini de yapmisti.sizce ne tahmin eder misiniz bakalim tutacak mi:lülülü:
Ilk kız ikinci erkekmi ay masallah duygulandm resmen ikiz olması çok güzel Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

Kızlar benim bebeğimin cinsiyeti hakkında da yorum yaparmısınız. 20161112_133704-1.jpg

Kızlar bebeğimi gördüm hareketliydi. Kalp atışı güzel,gelişimi güzel, Suyuda güzel dedi.
Yalnız kordonunu net göremiyorum inş bir sorun yoktur dedi. Benim asıl doktorum kordonda damarlaşma fazlalığı var demişti. Makina eski olduğu için göremedi 3 gün sonra asıl doktoruma gideceğim.

Kızlar bebeğimi gördüm hareketliydi. Kalp atışı güzel,gelişimi güzel, Suyuda güzel dedi.
Yalnız kordonunu net göremiyorum inş bir sorun yoktur dedi. Benim asıl doktorum kordonda damarlaşma fazlalığı var demişti. Makina eski olduğu için göremedi 3 gün sonra asıl doktoruma gideceğim.
Gözün aydın canım.Onemli bisey yoktur insallah canım icini ferah tut

Çok teşekkürederim canım, nub dediğin nedir nasıl anlaşılıyor.

nub bir çeşit yöntem amerikada kullanıyor ama tıpta geçerlilik kazanmamış tam. tahmin gibi bebeğin alt kısım duruşundan tahmin ediyorsun. google nub tahmini yazarsan epey örnek var :)

Kizlar 8+4 hamileyim 2 gundur vicudumda kasinti var bugun doktorumu aramayi dusunuyorum basina boyle bisye gelen var mi sabahlari ve aksamlari daha fazla oluyor kasinti sac diplerim ellerim ayaklarim her yerim kasiniyor sonra kizariyor
benim de kaşıntım var doktora sormayı unuttum ama şekerimin çıktığını düşünüyorum ben. Özellikle akşamları kollarım ve saç diplerim kaşınıyor. Önemli birşey değildir inşallah.

Aynen eşim de bu düşünce de ne bileyim bende bilmem istiyorum. Sadece down sendromuna bakılıyor değil mi bu testler de
Benim de bu konuyla ilgili kafam karışık aslında. Tabii ki varsa birşey insan bilmek ister ama 2li teste göre down sendromlu gözüken ama öyle doğmayan çok bebek duydum. Birşey yoksa ve var derlerse tüm hamileliğimi stresli geçiricem. Diğer yandan doktorum da yaptırsan iyi olur,bebekle ilgili ne kadar bilgi toplayabilirsek o kadar iyi olur dedi. Şimdi ona yaptırmak istemiyorum dersem beni tersler diye korkuyorum. Biraz daha zamanım var,bakalım ne yapıcam :işsiz:

Kordon olmadan bebek 10haftaya kadar gelir mi ki bence hiç moralini bozma kendi doktoruna görün inşallah bi sorun yoktur bol bol dua edelım canım

X