2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende yaptırmayı düşünmüyorum çünkü ben onu her hali ile kabul ediyorum eğer birşey çıkarsa hamileliğim çok kötü geçer çok üzülürüm bilmiyorum tabi bu benim düşüncem
Bence Yaptır Canım.Allah Bebeklerimizi Sağlıklı Sıhhatli Eli Ayağı Tam Kucağımıza Almayı Nasip Etsin. Bu Testlerin Sonucunda Tedavisi Olabilecek Bi Durumda Olabilir. Allah Büyük Bişey Omaz İnşaallah.

Ben yaptırcam arkadaşlar 2 li test 3 lü test 4 lü test ne varsa yaptırcam bütün testlerin sonuçları beraber değerlendiriliyor sadece 2 li test değil. Doğruluk oranı testlerin bütünlüğünde artıyor. Benim düşüncem.

günaydın arkadaşlarımm. benim de yarın randevum var. Konuşmadık ama galiba ikili test için çağırdı bundan 4 hafta önce görmüştüm yaklaşık olarak. Hiç kilo almadım sürekli tartılıyorum İnş sağlıklıdır bebeğim. 12. haftada hafifler bulantılar derler ama pek bir değişiklik yok. Kusmalarım azaldı ama bulantılar devam ediyor. Yarın için dualarınızı eksik etmeyin lüften. Mutluluk, heyecan, endişe her şey iç içe geçmiş durumda.

benimde yarın randevum var, detaylı ultrason yapılacak, çok heyecanlıyım, hem cinsiyet hemde bir sıkıntı var mı onu öğreneceğiz

Ooovv insallah yaaa bi gelsn 4bucuk ta uff zamanda gecmiyoo

Aynen eşim de bu düşünce de ne bileyim bende bilmem istiyorum. Sadece down sendromuna bakılıyor değil mi bu testler de

merhaba
bende 11+1 günlük hamileyim. 2 düşükten sonra 3. gebeliğim. 29 Kasımda ikili test için gideceğiz. Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız :) Bence hamilelik boyunca bütün testleri yaptrmak gerek, en azından fikir sahibi oluyoruz, daha sonradan şok olmaktan daha iyidir bence.

Kizlar 8+4 hamileyim 2 gundur vicudumda kasinti var bugun doktorumu aramayi dusunuyorum basina boyle bisye gelen var mi sabahlari ve aksamlari daha fazla oluyor kasinti sac diplerim ellerim ayaklarim her yerim kasiniyor sonra kizariyor
Merhaba benim bir arkadaşım 3 çocuğunda da kaşındı belli süre hamilelik alerjisi oluyormuş gibi bir şey demişti. tıp ne diyor bilmem ama doktorunu arayıp gerekli tahlilleri yaptırmanda fayda var belki bir jel falan verir.

Kizlar 8+4 hamileyim 2 gundur vicudumda kasinti var bugun doktorumu aramayi dusunuyorum basina boyle bisye gelen var mi sabahlari ve aksamlari daha fazla oluyor kasinti sac diplerim ellerim ayaklarim her yerim kasiniyor sonra kizariyor
Bence biran önce Dr nuzu ziyaret edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…