2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza. Dün evde idrar tahlili ardından aksam kan tahlili yaptırarak teyit ettim. Henüz çok yeni erken öğrenenlerdenim. Bugün ilk kontrolüm olacak bakalım . Umarım hepimiz sağlıkla sıhhatle alırız kuzucukları kucağımıza

Dun sabah benzer bisey yasadigim icin buraya giremedim simdi gordum. Dun ben sildigimde pecetede pembe kahve su gibi bisey farkettim ve hemen doktora gittim. Progestan zaten kullaniyodum fazladan bi tane ic dedi telefonda. Gidincede igne yapildi. Kesenin disi normal kanama alani da yok dinleneceksin dedi ve 10 gun daha bi gun arayla igne olmaya devam edicem. Gitmediysen lutfen doktora git cunku gebelikte kanamanin iyisi kotusu olmaz. Evet bazen rahim buyurken damarlari catlattigindan kanama olabiliyomus ama birak onlemini doktorlar alsin icin rahat etsin. Insallah atlaticaz bu gunleri de...

Kızlar bi fikir verin yaa ben artık ne yapacağımı şaşırdım kese göründü yolk sac göründü bebekte çok hafif de olsa görünüyor dedi doktor sadece kalp atışı yok oda küçük olduğu için normal dedi rutin tahliller istedi dün yaptırdım sağlık ocağında ama şok oldum beta hcg 1326 çıktı iki hafta önce 417çıkmıştı en az 30000 falan olması gerekiyordu ne olmuş olabilir yaa bu bebeği de mi kaybettim acaba napıcam ben

Tatlim sakin ol ne olur. Bence baska bi yerde daha test yaptirip doktorunla konus mutlaka. Insallah testte bi sorun vardir

Tatlim sakin ol ne olur. Bence baska bi yerde daha test yaptirip doktorunla konus mutlaka. Insallah testte bi sorun vardir

Olabilir mi öyle bişey doktora ulaşabilmem imkansız zeynep Kamil perinatolog bakıyor bana çünkü randevusu bile en erken 10gün sonraya oluyor tlf numarasi falan yok gidip poliklinikte yaptıricam test bide ben salı günü muayene oldum 2 gün önce bi aksilik olsa falan görünmezmiydi kafam allak bullak

Kızlar nolur panik olmayın sakin olun. Dikkat edin birazcık dinlenin. Dualarım sizinle

Cnm bencede başka bi yerde daha test yaptır, çünkü devletle özelin değerleri bile uyuşmuyo hiç, gitmişken muayenede olursun özelde. ben mesela central hospitala gidiyorum kozyatağında beta hxgyi 50 tlye fln bakıolar doktor muayeside 90 tl, aklında bulunsun yani, çok uçuk deil..
geçmiş olsun tekrar inşallah korkulacak bişi yoktur.

Bene özele gitmelisin. Yada yalan söyle. Pembe bir akinti geldi bir bakar mısınız de zeynep kamile git. Ben doguma haftalar kala cok demiştim bebeği hissetmiyorum diye o hastanede acile gitmiştim. Bence git acile. Bakarlar. Yada en kötü medipole git sana yakın orasıda

İyimis vaa fiyatları. Keşke geçen yıl oraya gitşeymisim

Merhaba sende hoşgeldin aramıza :) güzel haberlerle gel yeniden olur mu

Benim birtek ayıptır söylemesi büyük tuvalete çıktığımda geliyor. Zorlanırsam falan yani onun dışında çok akintim oluyor ama böyle rakı beyazı gibi bir renk. Kokulu değilse sorun değil diyorlar idrar yolları için. Ama sorunda olmuyor canım bol su içince ve idrara sikismayinca fazla sorun olmuyor

Günaydın arkadaslar.aranızda SAT 25 Agustos okan arkadaşlar varmı acaba.formu baştan sona okuyamadım.eger varsa doktor kaç haftalık oldugunu söyledi ve kalp atışlarını duydunuzmu
Benimde 20-25 ağustos arası ama tahminime göre 23 ağustos. Biz henüz duymadık ve bebeği de göremedik. Kese 1.5 cm sanırım

Ya çok erken görmüşsün. Biz henüz göremedik.

Farklilik olabilir canim mutlaka haberdar et. Sakin olmaya calis dualarim seninle.

Ya çok erken görmüşsün. Biz henüz göremedik.
Bana dun doktor haftaya carsamba gel goruruz demisti. Sende bu haftanin sonunda gorursun sanirim. Kese ortalama 1,5 cm oldugunda gorulebiliyormus 2 cm oldugunda da mutlaka gorulmesi lazimmis. O noktaya kadar kisiden kisiye degisiklik gosteriyormus. Bende daha sonra mi gitsem net olsa diyorum.

Bende anlamadım değerde fazla gibi ne olabilir acaba haftaya salı bi daha gircem bakalım umarım bişey cikmaz
Bence deger fazla degil benim 5+1 de 10 bin kusur cikti hcg sat 30 agustos boşuna aklina kotu seyler getirme ins bebeklerimiz hep sagliki olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…