2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhabalar bende temmuz annesi olucm ins 5+5 im
2 gundur bulantilar basladi ama afedersiniz kusma yok. Olcakmi yoksa boyle mi kalcm bilmyrm hep midem agzimda gibi. Nereye gidiyor bu gidis acaba
merhaba canım önce böyle bulantı başlıyor sanki kusacakmış gibi bir hafta sonra da kusmaya çeviriyor malesef bende aynı 5+2de basladı böğürtüler 6.haftada kusmalar başladı ama olsun en güzel kusmalar bunlar:)

ben geçen ramazanda bir hatim niyetlenmiştim bir sonraki ramazana kadar. yaklaşık bir ay oldu her sabah normalden 20 dakika erken kalkıyorum. hem sabah namazını kılmış oluyorum hemde 4-5 sayfa kuran okuyorum. kendimi böyle alıştırdım.

işte olunca öğlen kalıyor. ikindininde farzına yetişebiliyorum genelde. ama diğer vakitleri klıyorum . ben çok şükür normal şekilde kılabiliyorum çok hızlı hareket etmeden. ama sabah namazlarında midem bulanmıyor değil .
ilk hamileliğimde 5. aydan sonra hep oturarak kıldım. çok bel ağrım vardı çünkü.

evet kızlar bugun tiksindiklerimizi yazalım , bakalım beni geçen var mı
kuruyemişin her türlüsü, kuru erik, hurma ,kayısı
mandalina, elma, portakal, muz
balık tavuk et sucuk pastırma sosis
çay kahve yeşilçay ıhlamur vb hepsi
an itibarıyle soda
zeytin

işin garibi bunların bir çoğunu severek yerdim...daha önce.
şuan görmeye tahammül edemiyorum.
aslında mutfağa giremiyorum.

en büyük favorim hamilelik öncesi de şuanda da bol limonlu salata...

Canım Canan Karatay baş ağrısı susuz kalmaktan olur demişti. Bugün biraz daha fazla su içmeye çalış.
Aynen uyandıgımdan beri şişeyi yanıma aldım içip duruyorum olabilir çünkü sular bana kokuo gibi geliyordu bilaç haftadır hazır su alıyorum inş bidaha öyle bi başagrısı yaşamam

Kızlar ben dün gece şiddetli bi başagrısı yaşadım sanki migren gibi kafam kopuodu eşim masaj yapa yapa uyuttu şimdi iiyim ama gece kötü geçti acaba neden oldu anlamadım(
progrestan kullanıyor musun canım ? ondan dolayı da olabilir böyle baş ağrıları

Hiç kusmadım çok şükür derken, dün akşam ben de çıkaranlar kervanına katıldım

Sucuk sosis vb. Hariç yemen gereken şeyler sana düşman olmuş gibi inşallah kısa sırede geçer hassasiyetin aslında benim şuan erken belki ama böyle uç noktalarım yok ama hiç birşeyi isteyerek yemiyorum acıkıyorum bişi yemem lazım diye bişi yiyorum tad aldığımda soylenemez yine ekşi tuzlu şeyler favorim tatlı hiç istemiyor canım

MERHABA BEN DE DAHA GİDEMEDİM DOKTORA 18 KASIM RANDEVU ALDIM. DR MUSTAFA ACET TÜP BEBEK OLDUĞU İÇİN KENDİ DOKTORUMA GİTMEK İSTİYORUM.

Canım inşallah Cuma duyarsın..

Toksolar, bulaşıcı hastalıklar, rutin biyokimya, tam kan ve tam idrar tahlili yaptırman lazım canım
Canım bunlar hamile kalmadan önce mi kaldıktan sonra mı yapılıyor acaba.
Ben normalde infertilite bölümde tedavi görüyordum devlette kalp atışını gördük dün çok şükür..
Bizimle isin bitti artık jinekoloji bölümüne gideceksin dedi.
19aralik ikili test için randevu verdiler.
Gitmem gerek mi jinekolojiye ilk haftalarda mi yapıyorlar bu testleri...
Sende mi devlete gidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…