2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Herkeze gunaydin guzel anneler ilk gebeligimde 7_24 kk daydim bu sefer hic giremiyorum. o zaman cok siki arkadasliklar edinmistik

Canım ben gece yatmadan dört tane kuru kayısı yiyip üstüne bir bardak ılık su içiyorum.sabah rahat bi şekilde tuvslete cıkıyorum.cünkü kabızlık bende de var.gün içerisinde kayısı yiyince fayda etmiyo bana.istersen bi ksç gün bu yöntemi dene.inş fayda görürsün

EsmaMeryem canım bende hiç unutmuyorum 20 eylülde sabah namazına kalkmaya basladım.önceden uyku daha tatlı oldugu için uyanmazdım.ayın 25 i adet günümdü ama hep gecikmeli olurdum.4 ekimde test yapıp ögrendim.ve cok şükür hala aksatmadan uyanırım.hatta çogu zaman cok afedersin ögürerek kılıyorum .kendi kendime diyorumki belki de sabah namazına kalktıgım için duam kabul oldu hsmile kaldım.çnkü 3 senedir gitmedigim doktor kalmamıştı.dedigin gibi bende cogu zaman oturarak kılıyorum.hatta dün baya kötüydüm yatsının farzını kılıp uyudım hemen

Ayy ne heyecanlı haftaya netleşir herhalde. dr kontrolün ne zaman?

kızlar ben bi kaç kez hastaneye gittim ama hiç bi test yapmadılar şimdi haftaya randevu aldım devletten hangi testleri yaptırmam gerekiyo?

Evet daha minnak annesii yeni yeni atmaya basladi kalpleri:) bi dahakine gumbur gumbur duyarsiniz. Ay Allah razi olsun cok tesekkurler :)
evet gerçekten öyle, her gittiğimizde bir öncekinden daha güçlü geliyor, hatta doktora sordum her geldiğimizde ses güçleniyor diye, annesi büyüyorlar dedi, zaten bana annesi deyince bir tuhaf oldum

umudunu kaybetme, inşallah cuma günü duyulur

Ya bende öyleyim 2 gündür yiyorum ve çıkarmıyorum bende tedirgin oldum ama bence geçiyor yavaş yavaş mutlu olalım
Oh sonunda benim gibi olan biri çıktı nasıl sevimdim anlatamam:)çünkü gerçekten korkmaya başlamıştım yarın kontrolüm var bugün nasıl geçicek bilmiyorum umarım herşey yolundadır belkide dediğin gibi geçmeye başlamıştır yvaş yavaş

Benimkide azaldı biraz. İçimdeki ses endişelen diyor :) Ama bakıyorum göğüsler sütlü gibi tamam diyorum. bir sorun yok :)
Sendemi :)yarın kontrolüm var benimde bakalım inşallah iyidir bebiş korkutuyo çünkü bulantı olmaması ama normal sanırım birtek ben değilmişim bunu yaşayan:)

Çok teşekkürler. Bu akşam deneyeyim. Çünkü hiç yoktan 2 kilo fazla var üzerimde. Doğru düzgün yemek yiyemiyorum ama tuvalete çıkamadığım için kilo yapıyor..

Daha gec duyanlar var arkadasim lutfen karamsar olma. Bak kac arkadas yazmis 8 lerde 9 larda duyanlar var. Bence de cumaya kadar dinlen kendini oyala baska seylerle. Dualarimiz seninle ve minnak bebeginle insallah hayirli guzel haberler alcaksin

kızlar ben bi kaç kez hastaneye gittim ama hiç bi test yapmadılar şimdi haftaya randevu aldım devletten hangi testleri yaptırmam gerekiyo?
Toksolar, bulaşıcı hastalıklar, rutin biyokimya, tam kan ve tam idrar tahlili yaptırman lazım canım

evet gerçekten öyle, her gittiğimizde bir öncekinden daha güçlü geliyor, hatta doktora sordum her geldiğimizde ses güçleniyor diye, annesi büyüyorlar dedi, zaten bana annesi deyince bir tuhaf oldum
Ay sorma yaa bana da kalp atisini dinletirken bak annesi gayet guzel kalp atisi masallah dediginde dunya durmustu benim icin
Allah bozmasin

Kızlar ben dün gece şiddetli bi başagrısı yaşadım sanki migren gibi kafam kopuodu eşim masaj yapa yapa uyuttu şimdi iiyim ama gece kötü geçti acaba neden oldu anlamadım(

Kızlar ben dün gece şiddetli bi başagrısı yaşadım sanki migren gibi kafam kopuodu eşim masaj yapa yapa uyuttu şimdi iiyim ama gece kötü geçti acaba neden oldu anlamadım(
Canım Canan Karatay baş ağrısı susuz kalmaktan olur demişti. Bugün biraz daha fazla su içmeye çalış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…