2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım hangi zeytinyagını alıyosun.cewremde zeytinyagı yapan kimse yok mecburen marketten alıcam.en son yudum kullanmıstım ama hangisi iyi hiçbir fikrim yok

Ay inşallah canım sut stogu yetsin ben yokken de :) ben sağmaya devam ederim:)

Ben önemli birşey olacağını sanmıyorum sonuçta bir yönü daha çok kullanmaya mehilli oluyor insanlar.ben bu yaşıma kadar hep farketmeden fotolardan kafam sağa yatar.

Kilo kaybına etki oldu mu bende olmadı ama ben dikkatte etmedim yediklerime.ama etsem sanırım olurdu .
İkinci soru ben ilk kizimda 5 aylıkken ikincisinde 3 aylıkken oldum.ilk aylarda biraz daha yoğun oluyor sonra normale dönüyor.

Bende ek gıda yanında mama veriyorum mutlaka.anne sütü olsa öncelik o ama olmayınca da mama temel besin oluyor ek gıda 1 yaşına kadar tadımlık damak tadı olmuşsun ve azda olsa gerekli vitaminleri alsın diye.

Ben ilk kizimda menenjit aşısı yaptırdım menectra 2 doz olarak.doktorum önermişti.vakalar var diye.bunda da yaptiricam inşallah.sanirim 10.ayda yapicaktik ilk dozunu.

Canım hangi zeytinyagını alıyosun.cewremde zeytinyagı yapan kimse yok mecburen marketten alıcam.en son yudum kullanmıstım ama hangisi iyi hiçbir fikrim yok
Ben ayvaliktayim canim dayioglu kendi yapiyor direkt organik yani. Istersen iletisime gecebilirsin.

Ben ilk kizimda menenjit aşısı yaptırdım menectra 2 doz olarak.doktorum önermişti.vakalar var diye.bunda da yaptiricam inşallah.sanirim 10.ayda yapicaktik ilk dozunu.[/QUOTE]
Lutfen asilarin zararlarini biraz arastirin bayanlar ekstra asilari birakin zorunlulari bile sorgular durumdayim. Iceriklerini bir okusaniz tiksinmek icin yeterli.

Mrh kizlar bugün morelim bozuk
Kizim 7aylik oldu
Sebze hic yemiyor meyve ve yumurta seviyor ama sebze tatli olmayan yiyecegi yemiyor
Yoğurtda sevmiyor
Ek gidada sanirim cok kotuyum alistiramadim zaten ağirdan aldim anne sutu aliyor diye
Minicik bebek nasil agzini açmaz

Kızlar carrefoursada fisher price eğitici tüm oyuncaklar baya indirimde. Misal ben masalcı tırtıl aldm normalde 85 ama 50 ye düşüyor. Bikaç bişey daha aldm baya uyguna geliyo. Bebişler büyüyor motor gelişimleri için farklı oyuncaklara ihtiyaç var artık. Çıngırakla avunmuyo bizim sıpa. Bi bakın derim.

Bu bilgi için tesekkür ederim bi bakayım bende

meyveli muhallebiyi nasil yapiyorsun canim?
Tam yulaf unu 2 ölçek kadar, 1 ölçek mama ve 50cc kadar su koyup pişiriyorum muhallebi kıvamında. İndirmeden ocaktan içine elma, armut yada muz püresi bazen de bal kabağı koyup azıcık da tereyağ ekliyorum. Kapatıp ocağı karıştırıyorum hepsini.

Ah o masalcı tırtıl Kafa kalmadı o şarkıları dinlemekten. Enik sürekli düğmesine basıp çalıyor. Sayfaları da çeviriyor.
Kurabiye kavanozu indirimdeyse sakın almayın Kurabiye ister misin? İşte burada var. 5 değişik şekilde kavanozumda vaar

Ben ilk kizimda menenjit aşısı yaptırdım menectra 2 doz olarak.doktorum önermişti.vakalar var diye.bunda da yaptiricam inşallah.sanirim 10.ayda yapicaktik ilk dozunu.
Lutfen asilarin zararlarini biraz arastirin bayanlar ekstra asilari birakin zorunlulari bile sorgular durumdayim. Iceriklerini bir okusaniz tiksinmek icin yeterli.[/QUOTE]
Daha dün haberlerde izledim aşı yaptırmamanın zararlarını.batının oyununa gelmeyelim lütfen

Ahahahaa onu görmedim. Tırtılda dediğin gibi geldiğimizden beri susmadı. Ben tırtılı, renkli halkaları, birde şekil eşleştirmeyi aldım. Aslında bana kalsa hepsini alırdımda fazla oyuncak almamamız gerekiyormuş dikkat dağınıklığına sebep oluyormuş. Doktorum bir kaçtane işe yarar birşeyler olsun yeter dedi. Bir süre idare ederiz artık bunlarla.

Ay kızlar ya oto koltuğu almak ne zoooorr bugun biraz baktık e bebekte. Kimileri 2-3bin kimileri 500-1000arası. Nuna yı tavsiye etti çalışan adac tan geçti dedi 0-18kg arası 360derece donuyormus falan guzel geldi gozumuze ama test konusunda hiç duymamıstım onun gectigini kafam karıstı o yuzden. Sizler ne yaptınız alan bakan arastıran :)

Hala bakıyrm nuna duymadım adac lı mı cok zor iş britax römer düşünüyrm hala düşüncede kaldım güvenilir olması onemli

Hala bakıyrm nuna duymadım adac lı mı cok zor iş britax römer düşünüyrm hala düşüncede kaldım güvenilir olması onemli
Şimdi baktım adac sitesinden canım nuna rebl plus modeli geçmiş gözüküyor testten ams nuna rebl modeli 2016da geçememiş acaba bizim baktığımız hangisiydi onu bilemiyorum. İzofix özelliği de olsun istiyoruz ay gercekten yorucu işler ya:)

Be Safe IzI Comfort X3 isofixli aldik. Daha kullanmadik tabi yorum yapamiyorum. 2 arkadasim kullaniyor tum testleri gecmis. Nuna rebl donme ozelligi acisindan cok iyi onu da gordum kullanan arkadasim var ben zaten 2 model arasinda kalmistim. Be safe boyun kismi cok daha iyi ve yuksek bir koltuk ve daha bilinen bir model oldugundan tercih ettik.

Biz besafe izi comfort x3 izofix olanı aldık canım. Çok çok en güvenli olanlardan.9aylık kullanlmaya başlanyor ama biz dayanamadık kullanmaya başladık. Koltukta hiç durmayan kızım 5 saatlik yolda en fazla 20 dk kucağmda gitmiştir. Yüksek olduğu için dışaryı izler diye almştk gerçekten de amacına yönelik oldu asla anakucağnda uyumazdı ama bunda uyudu oyüzden çok memnun kaldık biz. İndirimli 1500 e oluyor takip edip aldım.

Britax aldık biz, oğlan memnun, testlerden de geçmiş. Sizinkiler hala ana kucağına sığıyor mu ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…