2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aynen bende senin gibi canım çorba veriyorum bazen ekmek koyuyorum sonra uyuyacağı zaman mama yapıyorum içip uyuyor mamayi kesmicem ben 1 yaşına kadar devam edicem

Benim kizi doktor kilolu gördü 7 aylik 8. Aydan gun almaya basladi 10 kilo 50 gram.. mamayi kes dedi.. ben de sasirdim nasil keseyim dedim herhalde kesebildigin kadar kes demek istedi.. ama cocuk yemiyo sadece kahvaltiyi yiyo bende ondan sonra ilave sut vermiyorum ama onun disinda ne yapim doyacak kadar yiyemiyo yawrum

ben 1.soruna cevap vereyim,evet daha hizli kilo veriliyor cidden,ben ne yapsam gitmiyordu simdi cabalarsam sonuc aliyorum az da olsa

Sagol canim.. yani sizde olmasaniz ne yapicam bilmiyorum 3 gundur ugrasiyorum.. ya en iyi doktora gidiyoruz dunya para.. ama adam boyle aciklamiyo.. konusmaya useniyolar.. bazen degistirsem mi diyorum.. bu arada konuyla alakasiz olacak ama menenjit asisindan bahsetti burda yaptiran arkadaslar varsa yazar mi?
Dusunun karar verin dedi.. ama ben olsam yaptirirm dedi.. havadan bile bulasiyomus.. suriyeliler sagolsun dedi

Canım ilk cocugumda ne zaman adet oldugumu haturlamıyorum.ikincide ise yeni oldum.ewet bir kiloya yakın kilo kaybım oldu.kanamada baya fazla oldu

ben 1.soruna cevap vereyim,evet daha hizli kilo veriliyor cidden,ben ne yapsam gitmiyordu simdi cabalarsam sonuc aliyorum az da olsa
Bende bir aya yakın yediklerime dikkat ediyorum ama o kadar yavaş gidiyor ki kilolar motivasyonu dusuyor artık biraz umut oldu bu bana inşallah tez vakitte adet olup kurtulurum

Cañim kahvaltıyı nasıl veriyirsun hepsini karistirıyormusun ben karıstirmadan vermek istiyorum daha vermedim ama karıstırmadan da nasıl olur bilemedim daha dişlerimizde çıkmadı

Canım benim ki de öyle 10 kilo civarında ama doktorum ve sağlık ocağı hemşiresi o kadarda kilolu olduğunu söylemedi hatta içimden ay hemşire şimdi kilolu der demiştim ama demedi iyi dedi. Zaten hareketli bi bebek dedi. Hangi mamayi kullanıyorsun. Ama o daha bebek ya nasıl bizim gibi yemeklerler doyacak. Fazla yiyemez ki. Dışı de yok. Devamlı çorba mi içecek yavru. Bence devam et canım mamaya. Tabi o doktor bisey diyemem de. Hareketlenince veriyorlar inan. Benim ki hareketli emekliyo 6. Ayda komando gibi gidiyordu fark etmişti kilo alımı

Cañim kahvaltıyı nasıl veriyirsun hepsini karistirıyormusun ben karıstirmadan vermek istiyorum daha vermedim ama karıstırmadan da nasıl olur bilemedim daha dişlerimizde çıkmadı
Canım emin ol cok güzel yiyolar.ilk kuzımda karıstırıp verdigim için bundada farklı bişeyi denemek için tek tek veriyorum.lor peyniri,ekmege tahin pekmez sürüyorum (nohut büyüklügünde ekmek) yumurta sarısı bazen krep seklinde bazen omlet seklinde çok güzel çigniyolar

Benim kiz cok ögürüyor agzina puturlü geldiginde bir dahada acmıyor agzıni bende karıstirmak istemiyorum bakalim denicem artık kahvaltiya baslamam lazim geç kaldım galiba

Benim kiz cok ögürüyor agzina puturlü geldiginde bir dahada acmıyor agzıni bende karıstirmak istemiyorum bakalim denicem artık kahvaltiya baslamam lazim geç kaldım galiba
Her seferinde bir defalik puturlu verin once.sonra normal besleyin.belki biraz zamana ihtiyaci vardir.
Ama oyle puturlu seyler olsun ki ağzinda erisin.mesela yumurta sarisi.bebe biskuvisi gibi.ufacik parcalarla baslayin.once onu agzinda eritmeyi denesin.cok olursa basa cikamaz,korkar,istemez.birde agzina aldigi sey cignemelikse siz de karsisinda cigneme hareketi yapin sonra yuttumm deyin.
Kolay gelsinn

Pütürlü vermeye calısiyorum ama pes etmicem baklım kim galip çikıcaksagol canım deneyecegım soylediklerini
Sehriye corbasinı nasıl yapıyorsunuz salcasız oluyordur herhalde

Kiz benim ki emeklemeyi birak daha totusunu döndüremiyo bile doktor kilodan dedi:))) hatta zip zip aldik

A
Ayy aynisi yaa... ama bakiyo bana bende geri yediriyorum yiyo

Pütürlü vermeye calısiyorum ama pes etmicem baklım kim galip çikıcaksagol canım deneyecegım soylediklerini
Sehriye corbasinı nasıl yapıyorsunuz salcasız oluyordur herhalde
Evtt.salca,domates kullanmiyorum.hem alerjen hem pişik yapar diye
Kaynayan suda sehriyeyi pisir.varsa kavrulmus unun azcik suyla erit az yogurt kat karistirip ,tencereye ekle.kaynat.istersen nane,kekik kat,ben cok kullanmiyorum.yedirirkende azcik zeytinyagi gezdir.

Benim doğumdan 4 ay sonra adetim oldu ama kilo kaybı yok ilk çocuğum

Milk way süt sklama poseti kullanan var mı? Ben hep lansinoh kullandım daha uygun fiyatlı süt saklama poseti arıyorum sizler neler kullanıyorsunuz?
Zimalin krem ile ilgili bilgisi olan var mı?
Haftaya 7 aylık olcaz günde kac saat oturmalı sanki bazen cok oturtuyorum gibi geliyor sizde durumlar nasıl?desteksiz oturan bebek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…