2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar bizde 31 mayis dogunluyuz ama ne dis var ne emekleme var, iki gundur de biraz agresiflesti elinden birsey alinca bagiriyor, ek gida ile aramiz hala yok, suyu hala sevmiyor bizde de durumlar boyle

Sleepy kullananlar pepe kampAnyası var 100tl
5 paket bez
10lu bebek bakım örtüsü
90lı ıslak mendil
3 tane 50li ıslak mendil
10 tane cep ıslak mendil

Birkac kez kofte verdim ama teflonda kizartarak.
Sizler nasil veriyorsunuz.suda mi,kizartmami
Sorum 7 ay ustu annislere

Bu arada benim kiz etcil olacak galiba.ablasi kilikli.iki normal boy kofteyi bitiriyor,versen iki daha yer madallah

Ya benim kız bugün beni çıldırttı ya bı çocuk neden uyumaz sabah 10 dan beri bir kere 10 dakika bi de 2,5-3 arası yarım saat uyudu .uyumamasindan için direniyor resmen.nirmalde en fazla 3 - 3,5 saat dayanabilir di uykusuz .şimdiden 4 saat oldu kalkali.resmen o uyumadikca ben gerildim

Benm ki de öyle bu aralar nedenini çözemedim hala üst dişler mi geliyor acaba

Benim kızımın doğduğundan beri yatmakla ilgili problemleri var. Nefret ediyor yatmaktan. O yüzden uyku problemimiz de oldukça büyük. Sonumuz ne olacak bilmiyorum. Yatmak:asla, emekleme :hiç sanmıyorum. Oturmak :belki ayakta durmak ya da benim kucağımda durmak :tek isteği. Acayip bir şey bu çocuk ya. Kaşıkla yemeyi sevmediğinden bahsetmiştim. Fincanla yemeyi daha çok sevdi. Fırsat bulunca arada yazıyorum kızlar. Ordan burdan alakasız oluyor bazen. Kusura bakmayın

Mrb.lar.

Ahh ahhh
Yine bir atakkkkk
33,5 haftada başlayan atakkkkk
Yalniz anlamadigim,tum ataklari ayni haftasinda gecirmesi.oysa 37+3 de dogdu yani 3 hafta gecikmeli gecirmeli degilmi 40 tamamlamak icin.
Yada karnimda hep 3 hafta onde ilerliyordu ya sanirim ondan eşitliyor 40 haftayi.
Saka bir yana gercekten dogum haftasiyla ve aksatmadan tum ataklari yasatiyor.
Simdi yeme ve aglama susmaya kendi karar verme ve sebepsizce vee böğürerek ağlama haftasi.37. Ye kadar mi offf yaa

Orangutann senin bebiş sanırım pişikti.benim kızda bir haftadır aynı sekilde.sudıcrem bu sefer fayda etmedi.sivilce gibi poposu.siz ne durumdasınız
Ben sleepynin pepelisini ve baska marka ıslak mendili aynı gün kullanmaya başladım.ikisinden biri yaptı ama anlayamadım.sanırım ıslak mendilden

Patatesi buharda yapınca çok mu pişirecz? Çünkü eline vericez fazla pişmemesi lazım? Ama diğer türlüde çiğ olur? Kaç dkda yaptın

Normalde sleppy yeni doğan ıslak mendil yapmadı pepe yenidogan değil sanırım ben kampanyadan sipariş daha gelmedi verdim bi şelikde bi yerde kullanırım diye
Pamuk ve suyla temizle ben doktora foto attım travazol ve fito krrm dönüşümlü kullan dedi ve sonunda gecti ama benim göğsünde yara gibi pembe ilgisi olabilir diyr düşünüyorum karbonatlı suyla siliyorum

Bizim doktor hipokort krem verdi gü de 1 defa çok iyi geldi canım dene istersen sende

Canım travazol dedigin şu yesil beyaz renk olanmı,ewde var,doktor bana vajinal kasıntı için vermişti,o dimi

Patatesi buharda yapınca çok mu pişirecz? Çünkü eline vericez fazla pişmemesi lazım? Ama diğer türlüde çiğ olur? Kaç dkda yaptın
Buharda pişirdim dakikasını hatırlamıyorm ara ara acıp catalla kontrol ettim ama cok pişmişti cok ayar yapamıyorum eline alıyo agzına götürüyo koparıyo bazende elinde dağılmışları yiyor yaparsın bi şekilde ben tatlı patates verdim ilişkisi var mı bilemedim ama dün hiç kaka yapmadı

Canım travazol dedigin şu yesil beyaz renk olanmı,ewde var,doktor bana vajinal kasıntı için vermişti,o dimi
Aynen yeşil kırmızı fitokrem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…