2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yok canım travazolu sormuştum ben

Gunaydin kizlar,ben bu hafta ise basladim.Carsamb gunlerini sut izni olarak aldim iki gun calisip bir gun evde olayim diye,geldik persembeye.Surekli sut sagmanin avantajini yasiyorum suan ilk kez emzirme olayim olmadigi icin sabah sagip birakiyorum,oglen is yerindekini de ertesi gun icecek,sagim sayisi 4'e dustu.Regl olmamla birlikte sut azaldi ama ben habire arttirmak icin tam gaz ugrasiyorum kismet bakalim ne kadar surer.
Duygusallik olarak gecen hafta alistirmaya basladim bakiciya ama ben agliyorum,gelince unutmus mu kusmus mu korkusuyla yasiyorum.Unutmaz degil mi ya
Cok zor birseymis anne olmak,herseyin anlami farklilasti artik

Yok canım travazolu sormuştum ben
Sonradan farkettim travazol beyaz dışı okuldayım bakamadım ayrıntısına

Kolay değil cok haklısın benim kv bakıyor şimdilik iki yarım gün koşa koşa gidiyorum eve

Kızlar you tube'da bebeğiniz için anne karnındaki gürültü olan beyaz gürültü denen white noise sesleri var. Bunun için ayrıca dünyanın parasını verip whisbear denen ithal ürünü almanıza gerek yok.

Bende ikinci dönem başlayacagım simdiden stresi sardı inşallah bakıcıya çabuk alışır ve beni çok arayıp aglamaz

Gectik biz canım o evreleri.şuan agladıgında hiçbiiey kar etmiyo

Atak mi var bu sıralar bizim kızlar aynı günlerde doğdu benim kızda bu sıralar garip hiç yanlız kalmak istemiyor sürekli yalandan bağırarak ağlıyor ,uykuya zor dalıyor,uyumak istemiyor . Artık. İdare edicez bakalım bakalım bu atak sonunda neler yapmaya başlayacak bizim cadılar
Belki benimkinin dışı çıkar artık yada surunur falan

Benim kızda da var aynısı travacolt ile desitin karıştırıp sürüyorum biraz iyi geldi.

ben bir aydır çalışıyorum salı günü nü aldım süt izni olarak.
yapacak bişey yok onlar için çalışıyoruz.alışacaklar

ben bir aydır çalışıyorum salı günü nü aldım süt izni olarak.
yapacak bişey yok onlar için çalışıyoruz.alışacaklar

Kim bakıyor oğluna canım annen ve kv ile ilgili sıkıntılı süreçler oluştu bu konuda öyle hatırlıyorum.insallah herşey yoluna girmiştir

Ay çalışmak bebisle çok zor gerçekten.ben ücretsiz izne çıktım şimdilik ama önemli bir durum olursa erken dönmek zorunda kalabilirim.ama hep dua ediyorum en azından Eylül ayına kadar dönmek zorunda kalmam inşallah diye.annem olsa dert etmem .kv de var burda ama o ayrı bir şahsiyet .bebeğe iyi bakar belki ama beni insan yerine saymadan.evde benim evin hanımı oldugumu cocuklarin annesi oldugumu pek kabullenemiyor gibi davranıyor sürekli .hatta psikolog bı arkadaşım var ona durumu anlattigimda seninle yarış içinde sinirlari bilmiyor sürekli senin yerine gecip söz sahibi olmak istiyor demişti.o sebeple de kv konusu tereddüt zaten.

Ben ilk kizimda 2 yaşında ise donmustum ve kızımı krese baslatmistim. 3 ay zor bı süreç yaşadık kızım her sabah bırakırken ağladı bende onu bıraktıktan sonra.hatta oyle vicdan yaptım ki hergun onu almaya birşey le gittim.oyuncak ,giysi abur cubur. Sonra okulun psikoloğu bana kızdı çalışan tek anne sen değilsin bu ne vicdan diye.sonucta kızımı doyumsuz, memnuniyetsiz yaptım.ustelik abur cubur a alıştı.

Evt.netten baktim.33,5-37 arasi.
Sizin bebis kac haftalik dogmustu.
Kizimla ayni ilerliyorlar anladigim kadariyla.simdilik uyuyoruz ama digerleri ayni anlattiginiz gibi.
Anne sutu bitti.kizim sadece mamaya kalinca hem kusmalari basladihemde kilo alimi durdu.ek gidaya baslayinca hepten reddetti.fincanla veriyordum.simdi onuda istemiyor.herseyi yesin ama mama yemesin istiyor.
Moralim bozuk.sut icmeden nasil gelisir ki daha kucucuk.

Kizlar son bir haftadir benim kizin duzeni bozuldu hircinlasti yazmistim hatirlarsaniz, nedeni belli oldu biliyorsunuz biz surprjz bir sekilde 31 mayis annesi olmustuk ama disimiz daha yeni cikti) demekki sikintimiz buymus

Gözün aydın canm.Darısı bütün huysuzların başına.Benm kızım da uzun zamandır kaşıyor ağlıyor ama diş Yok.

Orangutann benim bez siparislerim geldi, sali gecesi vermistim, su saat itibari ile elimde :)
BEN senden sonra verdim sanırım sipariş elimde 1 paket var bitmeden gelir güle güle kırletsin ıslak mendiller nasıl acaba ben sleppy ıalak mendilini popoda kullanmasamda ortalk yerde kulllanıyorum cep mendillerini arabada cantada kendimize kulllanıyrz uygun fiyat paraben vs yok kendimzi de onemsiyoruz
Blw ciler Dün havuc tadım günüydü kakada 4 parca havuc cıktı ezmeden direk yutmuş bu durum böyle mi olucak yani mide öğütmücek mi?
Yatakta uyutma durumunu yine sarp kazandı pes ettik sabır işi 5-6 gün surdu ama eşim cok sinirlendi yine kucakta ve ayakta sallamayla uyuyor of o kadar ugras mıstık

Ya ben zaten islak mendilleri kullanmadan once bir musluk altinda yikiyorum, normalde de sleppy islak mendili kullanmisligim var o nedenle denemedim ama iyidir diye dusunuyorum

Havuç verdiniz mi hiç havuç pişik yapıyor bazı bebeklerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…