2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Arkadaşlar bebisler dik oturabiliyor mu ? Ek gidaya başlamak için dik durmasını beklemeli miyim ?

Arkadaşlar bebisler dik oturabiliyor mu ? Ek gidaya başlamak için dik durmasını beklemeli miyim ?
Bizimki 23 haziran doğumlu mama sandalyesinde yatar pozisyonda duruyo ama daha tam hazır olduğunu düşünmüyorum. Destekli oturtmaya daha başlamadım zaten bi 15 gün sonra yavaş yavaş başlarım. Aralık sonuna doğruda ek gıdaya. Erken canm acele etme.

Cook sukur durumumuz iyiye gidiyor yarın kan tahlillermiz Çarşamba da kalp muayenemiz olacak ikisinde de sıkıntı çıkmazsa Çarşamba taburcu olacagız inşallah :)
Çok geçmiş olsun biran evvel sağlıkla çıkın hastaneden inşallah

Ahh kuzum benim uyku eğitimini nasil aldircaksin beni kizimda bazen uyumak icin agliyor en kiymadigim zaman annelik zamanla öğrenilen birşeymiş simdi uykuusu geldigi zamn anlıya biliyorum daha once iki defa bebek bakiciligi yaptim ilk bebegim ama onunda tecrubesi var sanirim bende

Bilmiyorum evet çok zor baya ağlıcak ama onun için yapıcam. Çünkü benimki gündüzleri de hiç uyumuyor Yani bütün gün ayakta ve uykusu başına vuruyor artık.

Cnm acele etme sende biraz yardımcı ol bazı cocuk hemen agza atar ama bazısı zamanla daha bilinç yok yemekle ılgılı oyuncagı agzına katar gibi alıyo sonra tat geliyo yüz değişiyo :KK66:
Sabredicez başaracaklar oğluna güven bu duyguyu ona hissettir kaçıncı gündesin?

Geçmiş olsun nickini bilrmrdim
Yok acele etmiyorum da sanırım fazla haşladım eli bulaşınca rahatsız oluyo gibi hissettim yarın havuç vericem 7.gün olacak sert bırakınca da tereddüt ediyo insan bakalım kısmet olmadı bi müddet klasik devam edebilirim

Yok acele etmiyorum da sanırım fazla haşladım eli bulaşınca rahatsız oluyo gibi hissettim yarın havuç vericem 7.gün olacak sert bırakınca da tereddüt ediyo insan bakalım kısmet olmadı bi müddet klasik devam edebilirim
Kakasında parcalar cıkıyor mu?blw yapmıyacakmısın?

Kızlar demir ilacını istemiyor agzını tıkıyo. Kaşığı görünce

Sebzeyi tek verme sebebi alerji icin birde tatlarini almasi icin zaten bu sekilde verme durumu kisa bi zaman sonra corba olarak verilecek bende sebze ile basliyacaktim ama meyve ile baslamanin sakincasi yokmus bu ay meyve ve yoğurt vericem diger ayda sebze
Ben ılk oglumda meyve ıle basladm
Sebze tek verdım
Yemedıgı sey yoktu bebekken
Bılıyrm bende ama tek sebze cıdden guzel bısey degıl onu dıyrm
Yıne havuc verdık bu ıkı oldu

Kakasında parcalar cıkıyor mu?blw yapmıyacakmısın?

Kızlar demir ilacını istemiyor agzını tıkıyo. Kaşığı görünce
Blw gerçekten soğukkanlılık ve sabır istiyor karışık gitmeyi düşünüyorum ben balkabagi Buharda pişirip verdiğimde elinde ezdi sadece yemedi havucu biraz sert verdiğimde iri iri koparıyor ve yutamıyor cesaret edemiyorum bende :KK43:

Bizimki 23 haziran doğumlu mama sandalyesinde yatar pozisyonda duruyo ama daha tam hazır olduğunu düşünmüyorum. Destekli oturtmaya daha başlamadım zaten bi 15 gün sonra yavaş yavaş başlarım. Aralık sonuna doğruda ek gıdaya. Erken canm acele etme.

Yok canım şuan baslamayacagim zaten ama su dik durma meselesi kafamı karıştırdı çünkü bir ay sonraya dik oturması imkansız gibi birşey

Yok canım şuan baslamayacagim zaten ama su dik durma meselesi kafamı karıştırdı çünkü bir ay sonraya dik oturması imkansız gibi birşey
Dik oturma yerine başını dik tutabilmesi önemli canm. Yani sağa sola yalpalamıycak. Mama sandalyesinde zaten destekli rahatça oturur 1 aya.

Bnm dr ılk oglumda artık yurutece koyabılırsınız demıstı bes aylıkken
Ben kullanmadm. Bu oglumda oyle bırsey soylemedı, bende ısteklı olmadıgım ıcın sormadım
Bizimki yürümek için can atıyor perşembe kontrolde soracağım doktora artık

blw icin 6 ayi gecsin dik durmaya egilim gostersin demisti doktorumuz.bende simdi elma puresi ve yogurt olmak uzere basladim.Haftaya aylik kontrolumuzden sonra sanirim yavastan sebzeye gecis yapariz ilerleyen aylarda bende blw olayina girmek istiyorum.

kizlar regl olmadigimdan mi nedir bu kilolar yapisti gitmiyor ya:KK43:
Gecen ay b- fit ile 2.5 kg ve 25 cm incelme olmustu,gecen hafta dukan ekspress tarzinda baya dikkat ettim.Tovbe estg. almis gorunuyorum soktayim resmen.
42 gun sonra ise donecegim en azindan 5-6kg vermis olmak istiyorum.klasik dukan yapayim diyorum bol protein olsun, sutu etkilemesin en azindan.:bicak:
Saglam diyet arkadaslari araniyor:KK19:

Gecen ay b- fit ile 2.5 kg ve 25 cm incelme olmustu,gecen hafta dukan ekspress tarzinda baya dikkat ettim.Tovbe estg. almis gorunuyorum soktayim resmen.
42 gun sonra ise donecegim en azindan 5-6kg vermis olmak istiyorum.klasik dukan yapayim diyorum bol protein olsun, sutu etkilemesin en azindan.:bicak:
Banada lazım o arkadaştan :süslü:burdaki zayıflama guruplarına katılayım diyorum ama sürekli yazmak sıkıntı. O yüzden girmiyorm o işe. Hamileyken gittiğim bir diyetisyen ve uyguladığım bir program vardı. Ona başlamayı düşünüyorum. Kendime 1 sene süre tanımıştm ama yolun yarısına geldik bende de durdu gitmiyo. Her akşam hayal ediyorum bende fit bir anne olacak mıyım diye :KK70:

Merhaba ,
DoğumunuZ normal mi sezeryan mı ? Bende Bfit e yazıldım,30 haziranda sezeryan Doğum yaptım drum başlayabilirsin dedi ama açıkcası biraz Tedirginim

X