2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
3tatlikardes 3tatlikardes benimki günde 3-4-5 yapıyor onceden daha fazlaydı azalmış hali bir haftadır

Kızlar cevaplar için teşekkür ederim.
Bana en yakın sensin Orangutann Orangutann

Benim Muhammed Ali de günde2 den 3 den aşağıya mıçmıyo. İshal desem değil baştan beri öyle ve dediğin gibi azalmış hali bu.
Beslenmesi 2 buçuk 3 saatte bir anne sütü.
Beslenmeyle alakalı olabilir mi dicem ama ne alaka? sık sık emzirmiyorum sonuçta.

Acil
Arkadaslar icinizde hemsire olan varmiydi.
Azonce farkettim,dun aşi yaptirdik6. ay asisi.tek vurulan asinin iki cm ilerisi iki yerde sinek ısırığı gibi kızarık ve beze olusmus sertce.ne yapmaliyim.
Onemli birseymidir

Acil
Arkadaslar icinizde hemsire olan varmiydi.
Azonce farkettim,dun aşi yaptirdik6. ay asisi.tek vurulan asinin iki cm ilerisi iki yerde sinek ısırığı gibi kızarık ve beze olusmus sertce.ne yapmaliyim.
Onemli birseymidir
İlk 3 gün için normal canım. Kızarıklık devam ederse ve morarma gözlemlersen Dr a gitmende fayda var. İlaç deri altında birikmiş de olabilir, reaksiyon gelişmiş de olabilir. Bastırmadan hafifce ovabilirsin.

Bebeği alerjik olan anneler mukuslu kaka geçti mi? Kan ve ishal 3 günde geçmişti ama mukus hala düzelmedi.

İlk 3 gün için normal canım. Kızarıklık devam ederse ve morarma gözlemlersen Dr a gitmende fayda var. İlaç deri altında birikmiş de olabilir, reaksiyon gelişmiş de olabilir. Bastırmadan hafifce ovabilirsin.
Sertlik var.kizariklik artiyor.evde alkol yok.sirkeyle falan ovabilirmiyim.yada kolonya

Ayy telaştan tesekkur etmeyi unuttum.cevap icin tesekkur ederim

Bebeği alerjik olan anneler mukuslu kaka geçti mi? Kan ve ishal 3 günde geçmişti ama mukus hala düzelmedi.

Ben mukusun geçmesini beklemiyorum zaten canım ama aldığın vitaminlere dikkat et içinde süt ürünleri olabilir ben hepsini bıraktım kalsiyumun içeriğinde kalsiyum laktat olmaması gerek

Selam kızlar inşallah herkes iyidir. Bir haftadır annemdeyim o sebeple pek giremiyorum buralara.biz ek gıda tadimlarina devam ediyoruz
Kahvaltıda yumurta sarısı peynir ve pekmez tattirmaya devam.3 gündur bal kabağı başlayıp verdim çok şükür onuda sevdi.meyvr olarak nar suyu ve ayva suyunuda sevdi.yarin öğlende erişte yapıp birkaç parçaya ayırıp ağzına vericem.

Kızlar nasılsıniz ben giremiyorum artık eskisi gibi bir aydır ikizlere tek bakiyorum simdi de grip oldular hiç keyifleri yok sabaha kadar uyumuyoruz zorlanıyorum 6.ayın içindeyiz bende meyve sularından veriyorum dün ilk defa yogurt verdim kızım pek sevmedi evde tek oluncada ek gida olayı beni baya zorluyor nasıl yaparım artık bilemedim mama yapana kadar aglıyorlar

Selam kızlar inşallah herkes iyidir. Bir haftadır annemdeyim o sebeple pek giremiyorum buralara.biz ek gıda tadimlarina devam ediyoruz
Kahvaltıda yumurta sarısı peynir ve pekmez tattirmaya devam.3 gündur bal kabağı başlayıp verdim çok şükür onuda sevdi.meyvr olarak nar suyu ve ayva suyunuda sevdi.yarin öğlende erişte yapıp birkaç parçaya ayırıp ağzına vericem.
Afiyet olsun kuzuya Canım listeye baktım da nar 11. Ay diyor yinede sen bilirsin tabi bi kontrol et istersen s3nde

X