2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın guzel anneler. Oğlum sürekli yere basmak istiyor. 17 haziran doğumlu ayaklarının üstünde durması sakıncalı mı? Doktora sorucam ama kontrol tarihine var. Siz ne yapıyorsunuz ayaklarının üzerinde durduruyomusunuz

Ben çok çok kısa durduruyorum tutarak. Benimkiler 12 Mayıs doğumlular.

Yapıyorum canım saat 9-10dan sonra ışık hep kapalı ve devamlı uyutmaya çalışıyorum.. uyku eğitimi aldırmayı düşünüyorum çünkü çok uykusu var ama uyuyamıyor uyumayı bilmiyor çünkü. Uykusu başına vuruyor bu yüzden de devamlı ağlıyor

Canım bende uyutmaya çalışıyorum ama uyumuyor. Dediğin gibi mesela 9 da uyutuyorum uyudu sanıyorum yatağa bırakıyorum 5-10 dk sonra uyanıyo.sonra sallıyorum yine fakat uyumuyor. Saat 10-10.30 oluyor yine 5-10 dk uyku.. tam uykuya 1 gibi falan anca geçiyor. Nasıl yapıcam hiç bilmiyorum. Çoook uykusu var farkındayım uyumak istiyor ama uyumayı yani dalmayı başaramıyor. Uyku eğitimi aldırıcam büyük ihtimal .

Birde sallamadan mı uyutuyosun

Allah acil şifa versin inşallah

Acil şifalar diliyorum.
Ne oldu yavruya.

Allah acil sifalar versin insallah blgk
evinize saglikla mutlulukla donun insallah dua ediyorum

blgk Allah acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda evinize geçersiniz

Geçmis olsun biran önce iyileşir evinize dönersiniz

blgk çok geçmiş olsun Allah şifa versin. Seni anlıyorum. Hemşireler çok acımasız gibi geliyor o an insana.
Rabbim kimsrye yaşatmasın.

Çok geçmiş olsun bebişin toparlanır inşallah bir an önce. İnsan mahvoluyor

Allah acil şifa versin inşallah

Cook sukur durumumuz iyiye gidiyor yarın kan tahlillermiz Çarşamba da kalp muayenemiz olacak ikisinde de sıkıntı çıkmazsa Çarşamba taburcu olacagız inşallah :)

Ben bastırmıyrm cnm erken sankı

Ahh kuzum benim uyku eğitimini nasil aldircaksin beni kizimda bazen uyumak icin agliyor en kiymadigim zaman annelik zamanla öğrenilen birşeymiş simdi uykuusu geldigi zamn anlıya biliyorum daha once iki defa bebek bakiciligi yaptim ilk bebegim ama onunda tecrubesi var sanirim bende

Sebzeden baslayan arkadaslar nasıl verdınız?
Canim başlamadim henuz ama haşlayip catalla ezip zeytin yag damlatip verecegim dun elma verdim pek yedigi soylenemez hemen cikariyor diliyle suyundan daha cok verdim mercimek tanesi kadar diline birakin deniliyor her yerde bugun yogurt yaptim cok acele etmiyorum ben daha 15 haziran doğumlu

Bnmde 9 cnm bende acele etmedım sadece bı kez rendelenmıs havuc suyu verdm tülbentle sıkarak
Bugun baslayım dıyerm
Sebze tek başına bıseye benzemıyor ya

Bnmde 9 cnm bende acele etmedım sadece bı kez rendelenmıs havuc suyu verdm tülbentle sıkarak
Bugun baslayım dıyerm
Sebze tek başına bıseye benzemıyor ya
Sebzeyi tek verme sebebi alerji icin birde tatlarini almasi icin zaten bu sekilde verme durumu kisa bi zaman sonra corba olarak verilecek bende sebze ile basliyacaktim ama meyve ile baslamanin sakincasi yokmus bu ay meyve ve yoğurt vericem diger ayda sebze

Benim böcük haşlanmış sebzeyi eline almıyo çok komik kedi gibi eğilip masadan yemeye çalışıyo yiyrmeyince masasını kemiriyo. Benim elimi tutup ondan yemek istiyor geçici bir durumdur umarım brokoli bitti kabakta 3.gün ilk gün kabağı çok sevdi benim yardımlarımla ama 2. Gün hiç yemedi bugün bakalım yiyecek mi. Ama blw zaten kendi yemesi elini ağzına götürmesi demek benim ki pişince neden yapmıyor anlamadım

Cnm acele etme sende biraz yardımcı ol bazı cocuk hemen agza atar ama bazısı zamanla daha bilinç yok yemekle ılgılı oyuncagı agzına katar gibi alıyo sonra tat geliyo yüz değişiyo
Sabredicez başaracaklar oğluna güven bu duyguyu ona hissettir kaçıncı gündesin?

Geçmiş olsun nickini bilrmrdim

Sebzeyle baslamadaki amaç şu; önce meyveyle baslayınca ardından sebzeye gecince sebzeyi reddedebiliyo bebek.cünkü meyvenin tatlı tadına alışmış oluyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…