2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende hep bakiuorum kimse birsey yazmiyor ek gida sayfasinada yazan yok
Kizlar ben uyku duzenini oturttum
Hergun ayni saatlerde yatiyor donencesini aciyirum kendi uyuyor gecede kendim uyumadan emziriyorum birde 4saat sonra zaten sabaha karsi oluyor sonrada kendi ne zaman uyanirsa
Yarin keçi sutu alip yoğurt mayalayacağım bakalim beğenecek mi

yogurt icin ben sormustum canim ilk etapta inek sutu ile daha iyi demisti.laktoz duzeyi daha yogun mu ne oluyomus.sknti yok ise zaten ilerleyen zamanlarda verilebilir demisti.

Her daim burdayım ben

Kendi mi uyuyooorr
Allahım hayal ettiğim

Ben burdayım canım.
Bebeler büyüdükçe fazla girilmiyor sanırım.

yogurt icin ben sormustum canim ilk etapta inek sutu ile daha iyi demisti.laktoz duzeyi daha yogun mu ne oluyomus.sknti yok ise zaten ilerleyen zamanlarda verilebilir demisti.
Öylemi canim o zman once inek sutü ile başlayim daha sonra keci sutu ile yogurt veririm birçok kisi keçi sutu cok daha iyi deyince bende onunla başliyacaktim

Benimkinde de oluyor ilk kizimda da vardı doktor normal demişti

Kendi mi uyuyooorr
Allahım hayal ettiğim
Evet canim ilk aylar cok zorlandim sallamamak icin ama artk kendi uyuyor bir kere bike sallamadim ama ilk aylarda gece emzirmwye kalktigimda bir iki saat uyumazdi simdi emzirsemde geri uykuya daliyor hemen ışığı açik tutmuyorum gece oldugunun farkinda olsun diye

Kızım büyüdükçe uyku süresi kısaldı dolayısıyla o uyuyunca ancak işleri toparliyorum bide ek gıda başladı o da başlı başına bir iş.birdr büyük kizim kardeşini kıskanıyor ve bana çok düştü resmen 2. Bebek gibi davranıyor.zaman nasil.geciyor anlamıyorum

Bizim kız bu sıralar herşeyi almak için saldırır oldu.artik zor donemlerimiz başlıyor .ilk kizimda evi ona göre duzenlemistim.bunda mümkün değil ablası çok dağınık ve onun oyuncaklari kardeşi için tehlikeli.ne yapsam oyuncak işini hiç bilmiyorum

Büyük kızın kaç yaşında canım
Kiskançlıgi azaltmak için sadece buyuge ayirdigin bi zman dilimi olmali

Benimkinde de oluyor ilk kizimda da vardı doktor normal demişti
Yaa annem bu cok sinirli olacak deyince icime kurt dustu.ilk kizimda 3,5 yasinda konustu.kendini anlatamadigi icin sinirleniuordu ama o buyuktu o zamanlar bir yaşini gecmisti.ee bu daha 6 aylik haliyle annem de oyle deyince endiselendim.aslinda yeni degil bunun bu hareketi.uzun zamandir var.yalniz degilsem normaldir o zaman.
Tesekkur ederim

Biraz daha sabir.
Hersey daha guzel olacak.

Aynen bizimkide zifiri karanlıkta uyuyo. Hakkını yemiyim şimdi uyku konusunda çok çekmiyorum. 1 haftadır değişti biraz. Önceleri 8 gibi uyur gece 4 gibi kalkar ve 8 gibi uyanırdı. Şimdi 3-4 saatte bir kalkıyo. Gece alıyorm yanıma yan yatarak emiyo ben çoktan uykuya dalmış oluyorm. Alışmaması için sabaha karşı uyandığında bunu yapıyorum. Sallamayla uyumuyo benimkide memede uyuyo. Gündüzleri beyaz gürültü sesini açıyorm ayağıma alıyorum ama sallamadan sol bacağına pat pat vurarak uyutuyorm. Keşke bende bıraksam beşiğinede uyusa kendi kendine. O günlerde gelir belki. Bunada şükür.

Emzık emıyor mu

Sende bir rutin oluşturmuşsun ben ışıkta uyuyamiyorum ondan oda alişsin istedim akşam
erkenden uyumasi cok güzelmiş anneyede dinlenme zamani oluyor 9 olmadan uyuyor emzik almiyor mu emzik buyuk kolaylik memede baktim uyuyor cekince agliyor veriyorsun emzigi derin uykuya dalinca da cikariyorum
Ek gidada başliyor daha yorucu günlerimiz basliyor en azından uyku duzeni olursa hazirlik yapma zamanimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…