2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bebeklerinizi gece nasıl giydiriyorsunuz?benim bebiş geceleri çok terliyor devamlı tepiniyor arkasında bez falan koyuyorum uykusu bölünmesin diye. Oda ısısı 26 dan aşağıya düşmüyor maalesef Merkezi sistem olduğu için. Bir tane atlet zıbın, ve üstüne pijama giydiriyorum buna rağmen çok terliyor yavrum biz bile çok sıcak olduğundan askılı yattığımız halde terliyoruz evin içinde. Nasıl giydirebilirim ya bir akıl verin bana

Canim bende seninle ayni durumdayim
Bizimde merkezi sistem ama ben petekleri kollarini kapatabiliyorum yani yakmiyorum ona ragmen 24-25 civari
Ben uzun kollu zibin uzerine de cok ince penye den uzun kollu giydiriyorum
Ve cok kalin olmayan bi bebek battaniyesi ortuyorum..

bizim yatak odası 22-23 derece. Ben ince bir pijama üstüne uyku tulumu giydiriyorum. Üstüne çok ince bi örtü örtüyorum ama üstünü açıyor. Hic terlemiyor.

Ya biz kapatamıyoruz yasak 1,5 altına düşüremiyoruz ısıyı kollar dönmüyo zaten öyle ayarlıyorlar. Altına bişey giydirmiyomusun

bizim yatak odası 22-23 derece. Ben ince bir pijama üstüne uyku tulumu giydiriyorum. Üstüne çok ince bi örtü örtüyorum ama üstünü açıyor. Hic terlemiyor.

Bizimki çok aşırı terliyor hep kendini ordan oraya atıyor gece altını değiştiriyorum mesela o kadar rahatlıyoki çocuk..olmazsa yönetime söyleyip toptan kapattırcam petekleri.

Yaa.. o kötü olmus canim ben altina penyeden esofman giydiriyorum

Olmazsa yönetime söyleyip tamamen kapattırcam. Uzun kollu zıbın üstüne bi uzun kollu daha çok değilmi ya. Bizim salon biraz daha düşük oluyo ısısı 25.5 derece falan olmazsa oda yatcaz. Ne zormuş ya soğuk olsa üşür sıcak olsa terden üşütür

bizim eski ev öyleydi çok sıcak oluyordu. Kızımın gece boyu 3 kere üstünü degistiriyordum. Simdi peteklerde vana var kapatıp açabiliyorum.

blw uygulayacak olan kimlerdi? Ya da bu yöntemle başlayan?mayıs annelerinde var da burda var mı?

bizim eski ev öyleydi çok sıcak oluyordu. Kızımın gece boyu 3 kere üstünü degistiriyordum. Simdi peteklerde vana var kapatıp açabiliyorum.

Bizim birde uyku sorunumuz var zaten gece 1 de anca uyutabiliyorum. Uyanmasın diye değiştirmeye cesaret edemiyorum arkasına bez koyuyorum mecburen

Benimde var canm. 23 haziran doğumlu oğlum. 180 günü tamamlamak istiyorm. Bu ayki kontrolde doktor ne dicek bakalım
Benim kızım 1 haziran da doğdu ama 13 haziran idi beklenen tarih. Blw olarak ilerleyeceğim ben de. Blw de asıl doğması gereken tarihi de ekliyorsun ya.28 Kasımda 180 gün doluyor takvime göre. Tadımlara Allah nasip ederse 193. Günü tamamlayıp başlayacağım.

Kızlar aranızda benim yaşadıklarımı yaşayan var mı ??

Kızım gece saat başı uyanıp emip geri uyurdu.
Açlıktan değil uyanma sıklığı..
Emzik de tutmuyor.

Bu aralar gece uyanıp bir daha uyumuyor.
Hadi benim pilim bitti artık uyku haram 6 aydır. Ama bir bebek nasıl bu kadar uykusuz kalabilir ???

Gündüz çok düzenliydik. . Lakin gündüzlerde çorba oldu.
Ben düzelecek derken hepten uykusu şaştı.

Ne yapacağımı şaşırdım.
Okumadığım yazı kalmadı.
Uygulamadığım metod kalmadı.
Yok anam
benim kız asla 3 saat deliksiz uyumayacak mı arkadaşlar.

Aynen canm. Bizimki tam doğması gereken tarihte doğdu. 9 ay 10 günlükken. Bende tam 180.gün başlarm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…