2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Biz tahlillerimizi 4 ay 24 gunlukken verdik.
Dr.mama lardaki vitamin mineraller tamamliyor dedi.gerek gormedi ileriki aylarda tekrarlayacak tahlilleri.duruma gore baslayacagim

Teşekkürler.. Ama yinede çok zor elimi uzattğım an kafasını oraya buraya çeviriyo burnu tam tıkalı deil aslnda ama çok fazla kuruyor
nazalnem verdi bizim doktor her temizlemeden sonra ve aralarda sürüyorum ön kısmına kurumasin diye.

Kızlar oğlumun pipisinin ucu kızardı testislerin üzeri en baştan beri kızarık kızarıklığı geçse bile orada yara izi gibi iz oluyor bezden mi acaba yoksa doktora götürsekmi

Pişik gibi sanki ama tam bilmiyorum ki iki gündür kasıklarındada sivilce gibi şeyler bi çıkıyor bi kayboluyor
Şuan benim oğlanda tam böyle. 3 gündür. Pişik gibi kızarık ve sivilce var pütürlü. Krem sürdüm kızrıklığı gitti ama o sivilceler kaldı. Bende anlamadım. Pipi baş çevreside kızarık. Acaba bezmi yapıyo diye düşünmüyor değilim. Geçer inşallah. Molfix kullanıyorum. Çok memnunum aslında. Geçmezse değişicem. Pztsi aşımız var sağlık ocağında ebeyede sorarım bir.

Evet aynen öyle testis üzerinin çoğu kızarık arada bir geçse bile orası normal deri gibi kıvrımlı değil de düz oluyor... Bende molfix kullanıyorum... Benide haberdar edersen sevinirim

Kıyamam ya çok geçmiş olsun Bizim öksürük yok ama Vicks etkili diye okudum ayak tabanına gece yatarken biraz sürmek
teşekkürler.. sabahtan beri her uyuduğundan 5 dk sonra uyanıyor ne zaman geçicek acaba Kızlar siz siz olun eve misafir çağırmayın.. Bebek görmeye diye geldiler meğer daha bi kaç gün önce iyileşmişler(!) hadi iyileştiğini düşündün nasıl bir bebeği kucağına alıp seversin riske atarsın demi ?

... Hemen şimdi yap bence okuduğum yazıda beş dakika da geçer diyordu sür ve kalın çorap giydir banada yaz sonra olurmu

Merhaba allah hepinizin evlatlarını bağışlasın. Benim bi sorum olacak henüz hamilelik geçirmedim bugün gecikmemin 7. Günü kan testi yaptırdım 1.72 çıktı. Sizce gebelik var mıdır ?

Merhaba allah hepinizin evlatlarını bağışlasın. Benim bi sorum olacak henüz hamilelik geçirmedim bugün gecikmemin 7. Günü kan testi yaptırdım 1.72 çıktı. Sizce gebelik var mıdır ?

gecikmenin 7.gunu icin cok dusuk cikmis Beta hcg.Ama gec dollenme de olabilir tabi mumkun,en iyisi iki gun sonra tekrar yaptirmak.Allah gonlunuze gore versin insallah

Kızlar oğlumun pipisinin ucu kızardı testislerin üzeri en baştan beri kızarık kızarıklığı geçse bile orada yara izi gibi iz oluyor bezden mi acaba yoksa doktora götürsekmi
Canım benim oğlanda pipi ucunda özellikle geri itince belli oluyordu doktor bi pomat verdi günde bi defa onu sürüyorum. Aynı şekilde pipinin alt kısmı da kızarıyor ben idrar a bağlıyorum yani sonuçta sürtüyor her altını aldiğimda silip pişik kremi sürüyorum oraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…