2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben hepkullaniyrm
e

Allah yardımcın olsun canım.benim bebegim iki aylıkken tasındık saolsun annem ve kızkardesim memleketten yardıma geldiler yoksa imkansızdı.adamlar esyaları yerlestirirken ben bi kösede ayagmda bebegim elimde saç kurutma makinesi:)sadece onunla susuyodu o zamanlar

Allah razı olsun canım. Hatırlıyorum sanki, yazmıştın buraya da. Engelli bir kardeşim var annem öğleden sonra gelebiliyor o yüzden. Kayınvalidemler yaşlı onların pek yardımı dokunamıyor. Yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum. Hayırlısı bakalım :)

Valla ben Mayıs Haziran 2017 doğumluların böyle zor çocuklar olduğuna kanaat getirdim. Ağlamayı seviyorlar. :) canları sağolsun :) yemek yapabiliyorsan şanslısın. :)))
Evet ya büyüsünler hayırlı evlat akıllı başlı bir birey olsunlar da :)
Ahh nasıl yapıyorum onu birde bana sor pratik yemekler hep onuda anakucağında falan gerçi anakucağında da beş dk duruyor sonra kanguruya atıyorum orda on dk derken yapıyorum işte mecbur :)
Zeki olacak diye avutuyorum kendimi. :)) Gerçekten yetmiyor çocuklara oyunlar.
İnşallah :)

Hepsi güzel hatıralar olarak kalacak. Anlatacağız sen böyle böyle yapsın diye. :)) Allah kolaylık versin hepimize inşallah canım

Alt açmalar sizlerde de sorun olmaya başladi mi.
Çok yoruyor beni bir bez baglamak...
Redmen oyun oynuyor.

Bnm.doktor dedi ki sert ve serin bı havucu ver disetlerini kasisin. Tabi snn gözetiminde.

Ya bizimde gaz geçmedi ama bizde laktoz intoleransi var oda bağırsak gazı yapıyor
Hiç gaita testi yaptırdın mi hazım testi diyorlar adına.
Bugün doktorumuz 4.ayda kolik olmaz. Senin yediklerinden artık oluyordur . Gaz damlasını çok ihtiyaç duyarsan ver dedi. İnfantumun good night olanını kullanıyorum. O gaz damlası dan çok rahatlatan bı damla dedi. Bizde yok o dediğinden sanırım. Doktor kakasini normal bulduğu için yapmadi.

Kızlar, annemin yakınına taşınıyorum. Ev toplamaya başladım.
Ben iki aylık hamileyken taşınmıştım
. Hergun 2-3 kişi gelip gidiyordu. Görümcem den eltime arkadaşımdan komşuma... Ama.tabi sonrasında ben epey değiştirdim içleri..Allah yardım etsin. Ben bebekle yapamazdim herhalde

Annem var evde aslında ama bebek.bakimindan hiç anlamıyor..zar zor biseyleri öğrettim. Gece uyadigimda sabahları 2-3 saatliğine veriyorum bir haftadir

Cnm bnmki emerek uyuyor
Engellemeye cslisyrm
Agiz yapisi acisindan onemli bi sorun
Cnmi sikiyor
Biraktiramadim
Emzik tutuyrm emmesin diye
Birsktigim an atip parmagini emiyor
Sizinki yine iyii. Bizim enik napıyor, parmaklarla yetinmeyince battaniyesini çekip emiyor . Bı kaç kere öyle uykuya daldigini gördüm . Dusunsenize bebişin ağzında meme emerek gibi battaniye duruyor şayet ustundekini çeker de gelmezse uyanıyor bazen. Bazen emdiği halde uyanıyor. Meme sanıyor velet :)

Zeki olacak diye avutuyorum kendimi. :)) Gerçekten yetmiyor çocuklara oyunlar.
dedesi diyor ki büyük adam olacak. Büyükler gibi oturmak istiyor, çocuklara bakacagina bize bakıyor ciddi ciddi TV'ye bakıyor konusmalarimizi dinlemek istiyorum. Ciddi adam bu diye. Zeki de mi olurlar ?

O saatte de ben yatamiyorumki ..annemin evindeyim zaten. 6.30 da küçük yeğenim evine gidiyor sonra yemek yiyorum falan.kendi evime geçmeden çok zor. Ama.daha erken yatağa girmeye çalışıcan. Tavsiyem için sağol.cnm. saati daha gece çekmenin yolunu bende hala düşünüyorum. Kış saati uygulaması bize iyi gelmedi.

Ben ymn ettim kendime engel olmak için. Ayrıca öyle çok yüksek sesle bağırmakta yok. İnsanız bazen ses yükselir ama bağırmak da yok. Kendimi cimciklemeyi düşünüyorum.
Bugün doktor kontrolü vardı oğlanın. Uzun sürdü kendimi psikolaga goseremedim. En kisa zamanda kendime de yavruma da iyilik yapıcam ve gidicem.

Kızlar benim bebeğim ara sıra ağzı boş olduğu halde bişey çiğniyormuş gibi yapıyor sizinkiler nasıl?
Bide iki elinden tuttunmu hemen kendini kaldırıyor biz yardımcı olmasak bile kendini oturtuyor

Kızlar benim bebeğim ara sıra ağzı boş olduğu halde bişey çiğniyormuş gibi yapıyor sizinkiler nasıl?
Bide iki elinden tuttunmu hemen kendini kaldırıyor biz yardımcı olmasak bile kendini oturtuyor
Bnmki düz yerden kafasını kaldırıyor. Ana kucağında da epey kalkmış oluyor. Ama ağzında geveledigi boş bişey yok şimdilik :)

Dediğin gibi, büyük insan gibi hareketleri var. İnşallah zeki olurlar. Taşıyacağız bir şekilde, altından kalkarız inşallah

Canim benim kizda ayni, yasli ebeler gibi diyorum hatta, agzinda birsey var gibi cigneme hareketi yapiyor, hos bwnimkinin bu bir haftadir agzi da cok sulu dis cikarirsa sasirmam

Ertelenmiş taklit olmasınlar ?seni izliyordum yemek yerken sonra tekrar ediyordur
Bilmiyorum ki canım olabilir

Canim benim kizda ayni, yasli ebeler gibi diyorum hatta, agzinda birsey var gibi cigneme hareketi yapiyor, hos bwnimkinin bu bir haftadir agzi da cok sulu dis cikarirsa sasirmam
Hehehe evet aynen :) bizde yok o su olayı ya o kadar

Cnm bnmki emerek uyuyor
Engellemeye cslisyrm
Agiz yapisi acisindan onemli bi sorun
Cnmi sikiyor
Biraktiramadim
Emzik tutuyrm emmesin diye
Birsktigim an atip parmagini emiyor
Offf agız yapısını bozdugunu hiç düşünememiştim.cewremde tek duydugum parmak yapısının bozuldugu
Sen böyle diyince netten baktım biraz ,eldiven takın filan diyende olmuş.sürünmeye bi baslasın bakıcam hala emiyosa caresine

Ya arkadasim dis hekimi
Ne vakalar var diyor
Damagi derinlesmis cenesi daralmis
Aparat yapiyrx diyor agzini kapatan
Ancak onun dedigi 6-7 yas vakalari
Su anki emme kalici olur mu bilmiyrm
Ben korkuyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…