2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Offf agız yapısını bozdugunu hiç düşünememiştim.cewremde tek duydugum parmak yapısının bozuldugu
Sen böyle diyince netten baktım biraz ,eldiven takın filan diyende olmuş.sürünmeye bi baslasın bakıcam hala emiyosa caresine
Biz kucukken annemin tulbetini koklar uyurmusuz
Tulbent mi takip versek
Koklasa

Biz kucukken annemin tulbetini koklar uyurmusuz
Tulbent mi takip versek
Koklasa
Buyrun benim:KK66:
Şuanki el emmenin zararı olcagını düşünmüyorum oyuncaklarını tam olarak tutmaya başlayınca yavastan onları emmeye başlıcaklar el emme azalır

Biri uyku arkadası sormuştu bana bilgim yok demiştim dün arastırdım nasıl bilgim olmaz diye:) ve uygulama yaptım biz 2,5 aydır sarpı kendi yatagında uykuya dalmasını saglıyoruz cok rahat ettik bazen uzun sürüyor bazen hemen uyuyor işte yataga aldıgımızda loş ortam uyku müziğini acıyoruz örgü tavsanı var erkek tavşan hahaha onuda yanına verdim tuttu bi o yana bi bu yana debelendi onunla konustu yani sesler cıkarıyo ona bakarak derken uyudu kolunda tavşan şimdi bu tavşanı gündüz hiç görmeyecek oynamayacak gece yataga aldıgımızda vereceğim.zamanla tavşan ona uyuması gerektiğini anımsatıcak 4 ay ve sonrası tavsiye ediliyor
http://www.buseterim.com.tr/moda/uyku-arkadasi-nedir-nasil-secilir/3071 Bu kısa ve öz yazı var

Kızlar saclarım cok dökülmeye başladı sizin nasıl? Kan tahlili yaptım demir iyi b12 cok cok iyi d vitamini sınırda yetersiz yani daha doktora göstermedim haftaya gidicem

Kızlar şu serum fizyolojiği nasıl sıkıyorsunuz? Bizimki durmuyor orasına burasına sürtüyo hareket ettiği için çiziliyor yüzü bi de yapınca çok kötü oluyor ağlıyor kıyamadığm için yapamıyorm ama yapmam şart burnu tıkalı biraz :KK43:

Buyrun benim:KK66:
Şuanki el emmenin zararı olcagını düşünmüyorum oyuncaklarını tam olarak tutmaya başlayınca yavastan onları emmeye başlıcaklar el emme azalır

Biri uyku arkadası sormuştu bana bilgim yok demiştim dün arastırdım nasıl bilgim olmaz diye:) ve uygulama yaptım biz 2,5 aydır sarpı kendi yatagında uykuya dalmasını saglıyoruz cok rahat ettik bazen uzun sürüyor bazen hemen uyuyor işte yataga aldıgımızda loş ortam uyku müziğini acıyoruz örgü tavsanı var erkek tavşan hahaha onuda yanına verdim tuttu bi o yana bi bu yana debelendi onunla konustu yani sesler cıkarıyo ona bakarak derken uyudu kolunda tavşan şimdi bu tavşanı gündüz hiç görmeyecek oynamayacak gece yataga aldıgımızda vereceğim.zamanla tavşan ona uyuması gerektiğini anımsatıcak 4 ay ve sonrası tavsiye ediliyor
http://www.buseterim.com.tr/moda/uyku-arkadasi-nedir-nasil-secilir/3071 Bu kısa ve öz yazı var

Kızlar saclarım cok dökülmeye başladı sizin nasıl? Kan tahlili yaptım demir iyi b12 cok cok iyi d vitamini sınırda yetersiz yani daha doktora göstermedim haftaya gidicem
Ölümcül çok dökülüyor canım. öyle böyle değil. Saçlarımın önleri açıldı kel oldu. Hamilelikte saçların uyuma dökülme süreci durduğu için doğumdan 2 ve 3. aylarda uyuma ve dökülme süreci birden başlıyor aylarca dökülmeyen saçlar haliyle birden dökülmeye başlıyor. Ben bi çaresini bulamadım ama. Durmuyor dökülme

Merhaba bişey sormak istiyorum daha önce bu alarjinin belirtilerinde kızarıklık falan diye okudum buralarda.
Oğlumun yüzü bir iki haftadır sadece yanakları sanki deri soyuluyor gibi, kızarma yok.
Önce mevsim geçisinden diye düşündüm. Snra eskiden 2 günde bir banyo yaptırıyordum. Şimdi ortalama haftada bir. Ondandır diye düşündüm.
Gerçi hala öyle düşünüyorum. Sizde var mı alerji de aklıma gelmiyor değil Allah korusun.

Herkeste farklı oluyor canım bizde kanlı kaka var ensesinde bir kızarıklık var kaş ve saçlarda geçmeyen konak var yeşil mukuslu ve kanlı kaka daha kesin bilgi verir

Oğlumun sünnetinin bugün 3.günü ve sabah sarı bir akıntı olmuş. Burda sünnet yaptıranlar vardı diye hatırlıyorum o yüzden sizin de böyle olmuş muydu?

Kızlar benim bebeğim ara sıra ağzı boş olduğu halde bişey çiğniyormuş gibi yapıyor sizinkiler nasıl?
Bide iki elinden tuttunmu hemen kendini kaldırıyor biz yardımcı olmasak bile kendini oturtuyor

Ayni canim dediklerinin hepsi bizde de var :))

Kızım bi kaç gündür emmenin sonunda olmayan dişleriyle memeyi ısırıyo.ayy diye birden bagırıyorum cünkü ciddi canım acıyo.dişleri cıkınca napıcazo_O

Kızlar umarım bebekleriniz de siz de iyisinizdir uzun zamadır giremiyorum.Biz de ayın 9 unda 4.ayı bitirdik ve doktorumuzun önerisiyle ek gıdalara başladık.Biz mama ağırlıklı beslendiğimiz için geçebileceğimizi söyledi doktor.Kızım çok mutlu oluyo farklı bişey yerken.Günde sadece 1 ara öğün şeklinde sebze püresi, meyve , yoğurt ve pirinç unundan sulu muhallebi verebiliyorum. Kızım 68 cm ve 8.560 olmuş bu arada.

Sebze püresini nasıl yapıyosunuz??

Kızlar şu serum fizyolojiği nasıl sıkıyorsunuz? Bizimki durmuyor orasına burasına sürtüyo hareket ettiği için çiziliyor yüzü bi de yapınca çok kötü oluyor ağlıyor kıyamadığm için yapamıyorm ama yapmam şart burnu tıkalı biraz :KK43:
Oncelikle gecmis olsun.
Elinizde birsure tutarak vucut isisina getirin.cunku soguk yada sicak olursa rahatsiz eder.gozune kullanirkende bunu yapin.
Sakince konusarak,sarki soyleyerek dikkatini dagitin.birine yapin.sonra rahatlasin.sakinlessin.digerine yapin.
Burnu tikaliysa nefes almada zorlaniyordur.
So rada kulak copu veya asp.le cekin

Bnm.doktor dedi ki sert ve serin bı havucu ver disetlerini kasisin. Tabi snn gözetiminde.

Bugün doktorumuz 4.ayda kolik olmaz. Senin yediklerinden artık oluyordur . Gaz damlasını çok ihtiyaç duyarsan ver dedi. İnfantumun good night olanını kullanıyorum. O gaz damlası dan çok rahatlatan bı damla dedi. Bizde yok o dediğinden sanırım. Doktor kakasini normal bulduğu için yapmadi.

Ben iki aylık hamileyken taşınmıştım
. Hergun 2-3 kişi gelip gidiyordu. Görümcem den eltime arkadaşımdan komşuma... Ama.tabi sonrasında ben epey değiştirdim içleri..Allah yardım etsin. Ben bebekle yapamazdim herhalde

Annem var evde aslında ama bebek.bakimindan hiç anlamıyor..zar zor biseyleri öğrettim. Gece uyadigimda sabahları 2-3 saatliğine veriyorum bir haftadir

Sizinki yine iyii. Bizim enik napıyor, parmaklarla yetinmeyince battaniyesini çekip emiyor . Bı kaç kere öyle uykuya daldigini gördüm . Dusunsenize bebişin ağzında meme emerek gibi battaniye duruyor :KK70: şayet ustundekini çeker de gelmezse uyanıyor bazen. Bazen emdiği halde uyanıyor. Meme sanıyor velet :)

dedesi diyor ki büyük adam olacak. Büyükler gibi oturmak istiyor, çocuklara bakacagina bize bakıyor ciddi ciddi TV'ye bakıyor konusmalarimizi dinlemek istiyorum. Ciddi adam bu diye. Zeki de mi olurlar ?
Ayy heksi heksi bizim kizda oyle senin dedenin yaptigi yorumun annesini annem yapiyo.. gorsen nasil dikkatli tv izliyo .. mimikleri falanda buyuk insan gibi cok akillilar ya.. bu arada bebisin nasil oldu dun gece uyuma suresi uzadi mi bari..

Yok canım ben başlamadım rapor aldım 10 gün sonra da ücretsiz izin alacağım.kizimda iyi büyüyor çok şükür abla kardeş beni hiç oturtmuyorlat
benimkide sünnet olacak inş.
bende bi rapor alıp sonra ücretsiz düşünüyorum.
yani en baskın gelen düşünce bu şuanda.
her ne kadar maddi durumu alt üst etsede oğluşum çok daha önemli:emir_bebek:

Kizlar demir hapi bebeginizin kakasinda sorun yaratti mi
Alerjik bebekler acisindan sorun mu
Biz kullandik kullanali
Pul biber serpilmis gibi kan var

X