2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bebeklerinizin parmak emmesi ne durumda.bizimkinin sürekli parmagı agzında bazen iki parmak bazen üç.cok korkuyorum ilerde bırakmazsa diye

heksi Allah kolaylık versin, bazen ben de çok bunalıyorum. Ya hakemu ya mukit tesbihini uyutmaya çalışırken oku, Vela havle Vela kuvvete tekrar tekrar söyle, nolur beni yanlış anlama akıl verme gibi gelmesin söylediklerim. Komşun varsa ona git ya da çağır biraz baksın, yardım istemekten çekinme, Allah yardımcın olsun

Kızlar bebeklerinizin parmak emmesi ne durumda.bizimkinin sürekli parmagı agzında bazen iki parmak bazen üç.cok korkuyorum ilerde bırakmazsa diye
Benim kız da emiyor. Kaç kez önlük değiştiriyorum günde bilmiyorum. Ama ben çok takılmıyorum.

Kızlar sizi çok iyi anlıyorum yaş geçince zor oluyor. Ben de 32 yaşındayım. 4 ay sonra 33 olcam. Burada 2,3 çocuk bakan anneler var. Allah a sığınıp sakin olmaya çalışın. Minik kuzuların bizden başka kimsesi yok. Siz ona kızdıkça o daha da huysuz olacaktır.

lilipit canım bizim kızin kakasinda kan vardı katü de test yapmışlardı test pozitif yani alerjisi var doktor çok kasıntı mecbur kalmasam gitmezdim ben insan yerine koymuyor resmen . Haber vereyim dedim hiç tavsiye etmem

Kizlar kizimin elleri ayaklari surekli terli (cok giydirmiyorum)
Boyle bi durum yasayan var mi?
heksi canim anladigim kadariyla senin oglan 6 da gece uykusuna geciyor cunku 2 saat 3 saat kesintisiz uyumus..gece uykusunu nasil kaydirabilirsin acaba
Yani sende 6 da yat en azindan 3 saat uyu.. sonra emzir yine yat 2 saat uyu.. evde boyle bi duzen kur bence

Aynen yaa bende esime diyorum keske daha erken olsaymis..
Bende 4 ay sonra 31 olucam birde uyumayan bi bebisimiz var 2. Yi dusunmuyoruz cok yipratti bizi..
kuzenimin ikizleri var ayni zaman dogdular ohh gorseniz dugune gidiyolar.. günlere katiliyolar.. biz bisi yapamiyoz ((

Bebekle nasil tasinican canim valla Alllah yardim etsin zor
Teşekkür ederim canım. Zor ama mecbur kaldım. İşe başlayınca bebeğe annem bakacak. İnan kızım öyle zor bi çocuk ki doğduğundan beri 3 saat kesintisiz uyumadım. Emmiyor da 2 saatte 1 süt sağıyorum. Sürekli kucakta ve ayakta olacak. Zombiye döndüm ama ne yapayım geçecek bugünler. Allah hepimize yardım etsin :)

Ayy kıyamam ya Allah kolaylik versin :) ben benimkiyle yemeği bile zor yapıyorum

Bende de var o kizdan bi tane :))

Ben yemek bile yapamiyorum annem yapip getiriyo esimde mutfagi toplar makinaya koyar ama yavas yavas duzeliyolar yaa joie nin sallanan besigini almistik simdi onda zaman gecirmeye basladi
Ne güzel dahada iyi olur inşallah :) Bizimkinin şöyle bir sorunu var çok çabuk sıkılıyor oyun halısımı 5 dk en fazla yeni oyunlar bulursun oyalanır en fazla 5 dk

Benim oğlum 3 buçuk aylık evet o da öyle hatta şuan eli ağzında uyurken de öyle gece bazen muck muck seslerine uyanıyorum komik oluyor :) 2 aydan sonra başladı bende küçükken ederdim elimi. Bebeğim emsin istemiyordum başıma geldi olsun artık napalım. Sanırım belli bir süreden sonra geçiyormuş alışkanlık olan emme değil herhalde bu. Alışkanlık olsa doğuştan olurdu.

Cnm bnmki emerek uyuyor
Engellemeye cslisyrm
Agiz yapisi acisindan onemli bi sorun
Cnmi sikiyor
Biraktiramadim
Emzik tutuyrm emmesin diye
Birsktigim an atip parmagini emiyor

Merhaba bişey sormak istiyorum daha önce bu alarjinin belirtilerinde kızarıklık falan diye okudum buralarda.
Oğlumun yüzü bir iki haftadır sadece yanakları sanki deri soyuluyor gibi, kızarma yok.
Önce mevsim geçisinden diye düşündüm. Snra eskiden 2 günde bir banyo yaptırıyordum. Şimdi ortalama haftada bir. Ondandır diye düşündüm.
Gerçi hala öyle düşünüyorum. Sizde var mı alerji de aklıma gelmiyor değil Allah korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…