2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Grip olcam galiba ya insallah bebeklerime bulaşmaz maske aldırcam bitki çaylarıyla idare etmeyi düsünuyorum emzirirken grip ilaci kullanılır mi acaba

Grip olcam galiba ya insallah bebeklerime bulaşmaz maske aldırcam bitki çaylarıyla idare etmeyi düsünuyorum emzirirken grip ilaci kullanılır mi acaba

Gecmiş olsun canım emzirirken de hamilelik düzenine devam ediyoruz, parasetamol veya iburprofen gibi içerikli ateş düşürücü agri kesici ilaçlar olabilir ihtiyaç duyarsan... parol vs

Merhaba memnun musunuz arabadan
Memnunuz evet bagajda biraz fazla yer kaplıyor.Bir de pusetin/anakucağının yönünü değiştirmek için çıkarıp tekrar takmak gerekiyor.

Puset takılıyken kapanıyor ama pusetin yönünün dışa doğru olması gerekiyor.

Tatilde baston seyahat sistem kullandık arkadaşımızınkini kendi arabamızın kıymetini anladık Ama baston da az yer kaplaması ve pratik olması bakımından insanın gönlünü fethediyor.

Özetle araba konforlu,bebeğimiz 4 aylık hastaneden çıktığımızdan beri anakucağını arabada ve evde de kullandık sevdi.

Gecmiş olsun canım emzirirken de hamilelik düzenine devam ediyoruz, parasetamol veya iburprofen gibi içerikli ateş düşürücü agri kesici ilaçlar olabilir ihtiyaç duyarsan... parol vs
Tesekkür ederim canım

Bendim ogeçmedi hala cumartesi 3. Kez doktora gittik iki şurup bi melhem verdi simdi onları deniyoruz.insallah bu sefer gecer 2 ay oldu başlayalı.
Benimkide 15-20 gün oldu geçmedi yaa.
Öksürük falan yok sanirim normal bir durum bu di mi.
Doktorun ne diyor acaba

Kızlar bebeğim 4ay 1 hafta oturabilirmiyim artık kucağımda falan çünkü oturunca mutlu oluyor etrafı izliyor

Kızlar bebeğim 4ay 1 hafta oturabilirmiyim artık kucağımda falan çünkü oturunca mutlu oluyor etrafı izliyor

Bizim doktor tam 5 ay dolunca dedi.benim kızda 23 Mayıs doğumlu dört gözle 5.ay dolsun diye bekliyorum.bizde gaz ve reflü var oturunca gecicek dedi.

Bizim doktor tam 5 ay dolunca dedi.benim kızda 23 Mayıs doğumlu dört gözle 5.ay dolsun diye bekliyorum.bizde gaz ve reflü var oturunca gecicek dedi.
Anladım canım tam oturtmuyorum eğimli oluyor biraz ama öyleyken bile tam oturmak için uğraşıyor

Canim yazini okuyunca yazmak istedim sen ilk kizinda kurdesen mi oldun? Ben dogumdan 1 ay sonra oldum benim kizimda kolikti simdi 3 bucuk aylik duzeldi ama kasintim hala gecmedi cok illet bisi yaa

heksi canim sende mi kasiniyosun
Doktor bana kurdesen dedi
Kasiyip kabariyorum ben ((((

Anladım canım tam oturtmuyorum eğimli oluyor biraz ama öyleyken bile tam oturmak için uğraşıyor

Valla benim ki kucakta ne yapim tam oturtmutorum hafif ayakta gibi egimli baska turlu durmuyo.. bide yuzu hep disari bakacak laf dinlicek etrafi izlicek.. biz de bu moddayiz..
Biran once oturmaya baslasalar diye gun sayiyorum
3.5 aylik olduk

Kızlar oğlumu emzirirken meme ucunu çekip bırakıyor. Ağlıyor sürekli. Mama vererek susturuyorum. Doktoruna sordum. Belki de memeyi bırakmak istiyor mümkün olduğunca devam edelim dedi.
Benim doktor bu ara meme reddi yapabilir etrafı keşfetmeye daha cok basladı cunku dedi aynı yerde emzirmeye calış oyle olursa demişti canm

Bnde o haldeyim doktor sadece parol ve minoset kullanabilirsim dedi eger agırlasırsan antibiyotik verebiliriz emzirirken kullanabilecegin dedi oyle grip ilacları içemiyoruz maalesef canm geçmiş olsun

Sagol canım öyle agrım yok da burun akıntisı basladı daha yeni oldum inş.cocukları hasta etmeden atlatırız sanada gecmiş olsun canım

Canim yazini okuyunca yazmak istedim sen ilk kizinda kurdesen mi oldun? Ben dogumdan 1 ay sonra oldum benim kizimda kolikti simdi 3 bucuk aylik duzeldi ama kasintim hala gecmedi cok illet bisi yaa

eh iste az bucuk uyudu uyandi amA masallah sakin geldi.insallah gidisimiz de kolay olur
İnsallah kolay geçer. Hasta falan değilse tüm bebekler yatıyor uçakta.

heksi canim sende mi kasiniyosun
Doktor bana kurdesen dedi
Kasiyip kabariyorum ben ((((
Hadi ya. Ben de sivrisinek ısırıyor sanmıştım.kurdesenmis demek

Valla benim ki kucakta ne yapim tam oturtmutorum hafif ayakta gibi egimli baska turlu durmuyo.. bide yuzu hep disari bakacak laf dinlicek etrafi izlicek.. biz de bu moddayiz..
Biran once oturmaya baslasalar diye gun sayiyorum
3.5 aylik olduk
Bizim oğlanlar ikiz gibi . Bizimki de öyle. İnsanlarla konuşacak izliyorlar . Emerken bile gözlerime bakmıyor sağa sola bakıyor hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…