2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sen whatapp goruntulu mu ariyordun?ben hep resim attim..zaten fotolara aninda ve resimli cvp veriyordu.yani 2 uzun mesaji aaninda arka arka atiyordu.her mesjin baslangici masallah durumu cok iyi oluyordu..zaten dedim bu mesajlari kopyalamis,herkese aynilarini gönderiyor diye.sonra pipisi yarali vaziyette foto attim..sari yerler heryanini sarmisti..krem artigi gibiydi..fotoya elinle temizle ilik su ile demis..sonra hocam elimle ovaladim cikmiyor dedim..getir ben temizlerim dedi..sonra cocugu goturunce bunlara asla dokunulmaz ve temizlemesi bunlar yara kabugu normal dedi..hocam siz getir temizleyim dedniz ya dedim. .bisey diyemedi..yani siradisi bisey olmadikca cvp yazan kendi degil...cvbi o kapiyi acan uzun boylu zayif adamin yazdigini dusunuyorum..zaten beni gordu kapida.cocugun yarasi var hoca twmizleyecek dedim.detay dahi sormadi..tamam dedi..yani anliycan bi kesimi kendi yapiyor.kalan isler show.adam telini bile baskasi cevaplıyor..ayrica klips bu kadar erken cikmasaydi cocuk bu kadar gec iyilesmezdi..3 hafta krem surdum.

Canim işte bebegim de hiç sıkıntı yok bu durumdan hiç rahatsız değil geçen de 8. Gün kendiliğinden yaptı kakasini ama bu sefer 10 gün oldu gazı geldi mi ağlıyor çıkarınca rahatliyo ama kaka yapamadım die hiç ağlamıyor biraz daha bekleyim mi bilemedim bide doktorunu arayım bugün

Aynı durum bizdede var unutmuşum tam gününü ama bugün ya 7.gün yada 8,gün

gunaydin canlarim bugun dertliyim biraz anneme dun cok bunaldim yardima gelsen dedim evde.bi sürü kisi var elime bakan nasil geleyim dedi sanki ben onun cocugu degiim kirk yılda bir gelir evi de arabayla 5 dk uzaklıkta malesef bazi anneler kizi evlenince sanki artik evladı degilmis gibi davraniyo benimki de onlardan biri (

Canim benim benim annemde tutturuyo bazen hatta yazin tutturdu sicaklarda yaylaya gidicem diye.. o zamanlar yeni dogum yapmisim valla bastim acitasyonu onu da arkadasim tavsiye etmistii diret yoksa yalniz cok zorlanirsin diye sonra gitmedi.. maalesef anneler yapiyo bazen

Sünnet yaptıran anneler bugün sünnet için görüşmeye gittik ameliyathane de ve uyutarak yapılacağını söyledi işlem yarım saat sürüyormuş 15 dk da ayılması lokal yapmıyor muş. Normal cerrahi imiş klipsli falan değil 2 gün sonra kontrol için gidiliyormuş. Bebekler çabuk iyileiir falan dedi. Ama benim içime sinmedi açıkçası siz ne tavsiye edersiniz. Ayrıca eşimin bi tanıdığı da antalyada yaptırdı 7 bucuk aylık kadın ayağında sallıyordu doktor sadece ıyusyurdu ve cok kısa sürede işlemi bitirdi kameraya bile almışlar ama tabi o klipslimi onu bilmiyorum

Aynı durum bizdede var unutmuşum tam gününü ama bugün ya 7.gün yada 8,gün
Bnm oğlan on günde yapmamıştı. Sabunlacikan kalanın haddi hesabı yoktu. Şimdi beklemiyorum çünkü yapmıyor ve ağlıyor. Kabız da degilki. 4.gunde fitili veriyorum ben. Nereye kadar devam edecek bu bilmiyorum da.

Al benim annemden bı tane daha. Biz aynı evdeyiz ben iki haftadır geceleri her 40 dkda bir kalkıyorum.sabahlari veriyorum bi kaç saat baksın diye,yarım saat sonra geri getiriyor. Uykusuzluktan perişan oldum.esim varken sabahları alıyordu bı kaç saat . Bende pilim bittiğinde uyumuş oluyordum toparliyordum böylece. Bütün gece tek başına bu oğlana bakmak çok zor. Dün sinirlendim valileri çıkardım kayinvalideme gideyim diye. Ama daha yeni yolculuk yaptık uçakla. Eşimin su tayin durumu bi belli olsaydı..bazen diyorum al oğlunu git ankaraya kocanin yanina ama onun stajı da ya bi ay sürecek ya 3. Elim kolum bağlı çaresiz oturuyorum

İlk başlarda öyle oluyor sonra alısırsın
lilipit merhaba nasılsın,nasıl gidiyor iş?
Bende denemelere başladım 2 saatliğine bıraktım birkaç sefer ama aklım hep onda kalıyor,nasıl yapıcam bilmiyorum...

Bondigo serüven ormanı gercekten cok güzel benimkide ortadaki maymunu cekip calıyor cok sevdi

bende antalyada yaptırdım klipsli değil uyutma olmadı oraya iğne vurdu uyuşturucu sonra işlemi gerçeklerştirdi babasıda hep yanındaydı kirveside kameraya cekmiş doktor bişey demiyordu cok kısa sürede oldu bana bebeği uyutmak gereksiz geliyor ama bizim iyileşmesi 1 ay sürdü bez sürttü sen köpük bardak koy biz koymadık

Gec oldu ama günaydın lilipit

Bugün 4. Ay kontrolunude oldu oğluşum
7100 gr olmuş 1 kilo almış
62 cm olmuş 6 cm uzamış
Demir damlasını kullanmıyoruz
6. Ayda tahlil yapıcaz düşükse ek gıda ile telafi edicez yükselme olmazsa ilaç dedi öncelik doğal yollar.
D vitamini devam gaz ilacı ihtiyaç hissettiğinde.
5.aya kadar günde 1 çay kaşığı kaynamış soğumuş damacana suyunu ver 5.aydan sonra günde 30 cc ye kadar isteği gibi içebilir zorlama dedi.
5. Ay kontrolüne gelmeden öncede kendi mayaladığın yoğurdun tadımına başlayalım 3 gün 7 gün de olabilir. Şimdi kış probiyotik alsın sonra sebzeler le devam edeceğiz dedi @Asi4261 canım damlayı merak ediyordun etiketledim seni

Antalyada hangi doktora yaptırdınız bide o kadar geç iyileşmesi sürtünme ile mi alakalı yoksa kesim yontemiylemi

Benim kızda 5-6 gün yapmıyordu doktor baktı poposunda çatlak olmuş açıldığı için yapmıyor olabilir dedi krem kullandık .birde 2 günde bir 5 dakika ılık suda oturma banyosu yaptık .o çok iyi geldi hatta 2 kere o suda kaka yaptı
Oturma banyosu deneyebilirsin hem çocuk rahatliyor su içindr

Canım bebegin kaç aylık bilmiyorum ama bugun uyguladıgım seyi paylasmak istiyorum.ben bazı seyleri tattırmaya basladım.burda okudugum kadarıyla meyvesuyundan cok sebzesuyuna alıstırın yazmışlardı.bugun üç cay kasıgı salatalık suyu verdim.yarım saat sonra kalasını yaptı.belki tesadüf belki salatalıktan bilemiyorum.normalde günde iki kez yapardı kızım ama iki gündür yapmıyodu.bide yapınca cok koyu kıvamlı yapıyodu kan damlasından sonra.ama bugun sükür koyuda degildi eskisi kadar

Ya öylemi onu bi deneyim bugün vala huzursuzda olmayınca artık herhalde süt yok kaka da yok diye düşünmeye başladım doktora gidince bide bize baksın ne var ne yok sağol canım önerin için

3.5 aylık cnm. Salatalık gaz yapmıyor mu?

Anneler acil sorum var, kızım bu gün tam 30 günlük oldu bebegimin kakası sıvı az pütürlü, 2 gündür dün gece ve bu gün 2 defa mukuslu yaptı rengi sarı, sizce dr gotureyimmi? Sizlerde oldumu böyle sorun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…