2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bizim hep oyle. Dr a sordum normal bebek kakasi dedi. Burdaki cogu bebegin kakasi da bu sekilde. Bilmiyorum istersen götür yine de:)

Yok canım
3.5 aylık cnm. Salatalık gaz yapmıyor mu?
yok canın gaz yapmadı.zaten gazlı bi bebek ama bugun rahattı cok şükür.kaka yapınca rahatlıyo
Senin bebek küçükmüş ama
Sabah akşam zeytinyagını dene.
İki gün dene bak olmadı baska marka alıp dene

heksi bebislerimiz hemen hemen ayni oldugundan yazmak istedim.. ben hamakta cok zorda kalmadikca uyutmayi kesiyorum yavas yavas.. koltukda emzigini takip yastigini elimle sallaya sallaya uykuya daldirmaya calisiyorum gelisme kaydedince sana da yazmak istedim canim
Emzigine 2 damla sap simplex damlat agzina ver.. birde müslin bezi ver eline onunla uykuya gecsin

Hataydan getirttiği hakiki zeytinyağı kullanıyorum. Olmaz mı o?

Bnm oğlan emzik tutmuyor. Ancak eline alıp kenarını kemiriyor. Her gören dış mi cikariyo diyo. Snn yaptığıngibi yapsam ortalığı yıkar. Ben hamakta zor zaptediyorum. Geceleri meme de uyursun, şimdi mümkün değil meme de bu kaç dakikadan fazla tutamıyorum. Yatağında pispislayinca da gotunu çeviriyor top gibi oluyor basıyor cigligi

Ya sen yazınca sanki ben yazmışım gibi geliyor bu kadar aynı olabilir bebeklerimiz,ne emzik alıyor ne yerde duruyor ne kendi kendine oyalanıyor:)) napacaz biz bu yaramazları? Benimki de erkek bu arada.Hele bigün bişey yazmıştın tam hatırlamıyorum ama bebek olmadan önce bebekle ilgili yapacakların,düşüncelerin bi de bebekten sonra yaşadıkların.Kendimi bilmesem ben yazdım derdim onları:)))

10 güne kadar normal sonrası anormal demişti canım gastroenterolojideki dr.
Aklını karıştırmak istemem sen yine de dr una bi sor.
Bizim ki geçen perşembe yapmıştı dün yaptı 8. Gün de

Canım benim büyük oğlum da geç iyileşti. Görüntülü aramadım sonradan aklıma geldi ama artık irtibatı kestik dr la.
Yani bizde aradık bayan çıkmıştı sekreter ama wp hoca kullanıyor demek ki demiştim.
Ben halli hatırlı konuşuyordum bi gün kovalıcak beni başından diye bile düşündüm. Daha sonra o sarı kabuklar krem le madecassol la birlikte atacaktı kendini son aşama artık.
Sen madecassol u kaç gün kullandın canom.

Alerji de olabilir canım. Gecmezse doktora git. Mukuslu kaka. Üşümüsşte olabilir bilemeyiz

Canım fitil kullanma kendi öğrenecek annesi. Ben de uyaran yapıyordum dr yapma bağırsakları tembelleşiyor dedi.
Bıraktım kendi yapıyor 9.gü n de olsa 10. Güne sarkmadık daha.

Antalyada hangi doktora yaptırdınız bide o kadar geç iyileşmesi sürtünme ile mi alakalı yoksa kesim yontemiylemi
Hiç bilmiyrm kesim mi ama sanki bez sürtmesi gibi geldi vitale hastnesinde

arAda mukuslu sarı cogu zaman yeşil bizimki değiiik değişik yapıyo doktor hiç düşünmedim ama burda süt alerjisi konusuldu tam bilmiyorum

Nasılsın :)

Ben yanina bir kez ugradim .o da dwdigim nedenle oldu..onun harici o goruntu su gun at dedikce attim..teramsini kestirince bikac gun ara verdirdi sonra madecassola dondurdu..sana da attigim fotoya bile iyileşmiş ve yarina kadar hala krem sur dedi..ben kestim ve surmedim kremi..cocuk iyilesme sureci sancılı ve zor oldu..bi daha kimseye onermem bu adami..bi de abla ne demek ya hastasina..ben hocam diye hitap ediyorum bana abla diyee cvp veriuor..bi arada yasim 33 ve minyon tipliyim..ilk doktorla kiyaslamasam belki hic gozume batmazdi bu yaptiklari..oyle iste..sukur itti gitti..iyileşti yavrum..sen gonderdinmi pipusinin gomulmesini?

Cgkfte Yaşam Hastanesinde Gül Balyemez ismindeki doktor hakkında bilgin var mı? 3.bidoktora göturecem kızi gecmeyen balgamı icin

G Gunayfur ilk gun hallerinden..baksana nasil yaraliydi yavrum..kanamis pihtilasmis..bu halini attigimda bile masallah durumu cok iyi yazmisti..zaten attigim her fotoya klasik ayni cvbi veriyordu..diger arkadaslar goz zevkinizi bozuyorum kusura bakmayin nolur.

Eklentiler

• 20170913_072931-1.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 64
Ya çok güldüm ya. Allah da seni guldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…