2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bnm yegenim emerdi kendi uyuyan bebekti
Buda alisti iki gundur parmak emerek uyuyor
Yegenimin disleri cok kotu
Agiz yapisini bozabilir
Biraktirmaliyiz

Çok sağol canım çok soru sordum ama aç tok farkediyor mu

estg.ne demek.Dr bey sabah aksam dedi ama ben genelde sabah ilk beslenmesinin ardindan veriyorum.aksama kadar genelde yaptigi ici aksam vermiyorum.aslinda onu da duzenli versem belkide gunluk yapicak.Tek umudum bu konuda ek gida

Bnm yegenim emerdi kendi uyuyan bebekti
Buda alisti iki gundur parmak emerek uyuyor
Yegenimin disleri cok kotu
Agiz yapisini bozabilir
Biraktirmaliyiz

Emzik aliyormuydu canim,ben uyumaya meyili oldugu zaman agzina koyuyorum hakikaten yardimci oluyor uyumasina,bi zaman sonra pit atiyor agzindan.İnsallah parmagini birakir,kimi kendi birakiyormus kotuyu dusunme hemen

Nasil yapıyor ablam, bana da anlatir mısın. Bende başladım dun ama yok olmadı. Anca dun bisey uzatıyorm o da elini uzatıp alıyor onu öğrendi elimde bisey görünce elini uzatıyor alıyor
Cnm kolunu tutup bi bacagini digerinin uzerine atarak yuvarliyor saga sola donduruyor
Oyle yapa yapa kendi ogrendi nasil yapmasi gerektigini
Bide bizim koltuk dip tarafa dogru egimli
Ortu serip oraya yatiyoruz
O egim ona yardimci oldu
Ayaklarini kaldirio top gibi kivrilip hoop yuvarlaniyor
Derken tamamen ogrendi
Tarif edebildim mi bilemedim :)

Emzik aliyormuydu canim,ben uyumaya meyili oldugu zaman agzina koyuyorum hakikaten yardimci oluyor uyumasina,bi zaman sonra pit atiyor agzindan.İnsallah parmagini birakir,kimi kendi birakiyormus kotuyu dusunme hemen
Almiyor cnm ya
Tutturmaya calisiyrm
Elimi ceker cekmez dusuyor agzindan

Seninki gerçekten ilginç mis. Yeşilçimen olacak desene :)

http://www.hepsiburada.com/minou-sleeper-organik-uyku-tulumu-p-HBV000002MGGX
heksi ben bunu aldim ama tog ne kiz valla cocuk kucagimda siparis verdim bilmiyorum
Kalinlikla ilgili. Oda ısısına göre alınıyor. Seninki organik falan herhalde. Uzun kollu pijama ile başla bakalım. Yerlerde atletimiz çıkar. Ya da pijamasini. Ben ev 24um altına pek düşmez. O yüzden sordum.

heksi gelsin bakalim kullanabilecekmiyim
Bizim ev su an tam iyi ama kaloriferler yanmaya basladi mi cok sicak oluyo bikmmiyorum nasil kullanicam

N11 de bitane de mevsimlik gordum daha ince geldi bana
seninki güzele benziyor. Önemli olan terketmeye ek kalınlıkta olması. Kullanincaca haberini bekliyorum.

Ben 2 haftadir müslin bez ile uyutuyorum onu eline alip yuzune surunce uykusu geliyo bi de artik gun icinde uykusu geldi mi aglamaya basliyo anliyoruz hee uyumak istiyo diye.. ama o kadar aglamaya 20 dk max uyur o da ayri bi komedi
Bizim bebeisler benziyor epey. Erkeksi dimi.

Al benden de o kadar. Psikologlar gitmeyi düşünüyorum. Bugün aldım oğlanı pastaneler gittim bı börek yedim. Annem yapmamıştı yek.mutfakta da yapacak vaktim yoktu. Sonra biraz mutlu olayım diye markete gidip çikolata aldım iki tane. Bi güzel yedim. Akşam yemek yerken kardeşim en olarak anneme yaklaşmış son dedi. İyice moralim düştü.

Yok onceden yoktu.adim adim ayiptir soylemesi heryerini incelemistim.dogum lekesi bile yoktu.sonradan oldu.son bir ayda farketmefim acikcasi.hatta saclarini bile kestikten sonra sac sorunu yasadik.
Endişelenme hemen. Doktora danışınız en iyisi. Burda birbirimizin doktoru da olduk gerçi ya.

Var mi bebeği hala dönmeyen yoksa ben tek miyim
Benimki sadece popyu döndürüyor.

Bondigo serüven ormanı oyun halısını aldım. Renkleri capcanlı beğendim ben. Oğlum da çok hızlı keşfetti. Aslan ffil halka oyuncak ilk gün öğrendikleri. İçinde maksimum 15 dk kaldı. Tutup kendine çekiyor oyuncak barını devirir. Oyuncakları ağzına sokamayinca basıyor çığlığı. O oyuncakları nsl dezenfekte edeceğim? Kumaş yerler var? Siz nsl.yapiyorsunuz? Bi de bnm oğlan ne kucakta ne hamakta ne anakucagimda ne oyun halısında ne araba izlerken pencerede durmuyor. Çığlık çığlığa ağlıyor. Kakasını da fitille yaptırdım 4.gununde anlamıyorum neyi var? Kızlar sizin bebelerin kulakları iki günde sarı sarı kır atıyor mu? Arkadaşımın çocuğu agliyormus kulak doktoru demiş kulak zarı patlayacak mis kulagimda kır biriktiği için. Çocuk doktorları anlamamıştım. Sizde de var mı sık kirlenme? Ondan mı ağlıyor yoksa? İştahı da kesildi epey çünkü. Yoksa dış mi? Daha 15 haftalik

Yapıyorum canım artık her açmada yapıyorum çok sık değiştirmiyorum günde 3 bez ancak.
Son durumunu atar mısın oğluşunun pipisini.
Gonderiyorum son halini..bu arada bu doktordan hic memnun kalmadim..whatappdan cevaplamalari da kendi yapmiyor.emin oldum.bi kere biaey sordum gelin temizleyelim yazmis..sonra gittim.doktor niye geldin bu normal iyilesicek dedi..hocam whatapp goruntu yolladim gelin dediniz geldim dedim ..cvp veremedi.bana abla diye hitap ediyor..iyilesme tam 3 haftayi buldu oglumda

Eklentiler

• 20170927_102646-1.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 100
Ben 2 haftadir müslin bez ile uyutuyorum onu eline alip yuzune surunce uykusu geliyo bi de artik gun icinde uykusu geldi mi aglamaya basliyo anliyoruz hee uyumak istiyo diye.. ama o kadar aglamaya 20 dk max uyur o da ayri bi komedi

ayni durum tamamenneymis bu muslin bez sevdasi

Sırtüstü yatarken yarim dönüyor onu yapmış kendi kendine. Öyle tam dönmüyor. Sırt ustu iken yüzüstü olmuyor, veya yüzüstü iken sırt üstü olmuyor. Bide bizim mk yüzüstü hiç yatmitor istemiyor

benimki de donmuyor canim ama her bebek illa ayni zamanda ogrenicek yapacak diye birsey yok panik yapma.İlk yapan bebek superzeka olmadigi gibj son yapan da gerizekali olacak diye birsey yok,hepsinin gelisimi farkli ilerliyor sadece benzer seyler yasadigimiz icin destek aliyoruz birbirimizden.Bu arada doktora bunu 2.ay sormustum tam anlamiyla 5.ay da donup donmedigini sorgulariz demisti

Evime gelmeden baslamisti bir hafta oldu geleli hep annem ve kayinvalidemde kaldim orada da halı yoktu bilmiyorum ki neden
kontrole gittiğinde tekrar bi sor istersen alerji ihtimalini yani uzun süre geçmeyince korkuyor insan bende astım başlangıcı olduğu için korkuyorum bebekte de olur diye hep tetkikteyim inş olmazlar en ufak bi toz yada duman koku mahvediyo grnzimi

Benimki de öyle canım ancak saga sola tam dönmüyor yüz üstü yatırınca da ayaklarına destek oluyorum basını ve kollarını kaldırıp karnının üzerinde gitmeye çalışıyo

Tam donmesi anca cnm
Bizim o egimli koltukta tan donuyor yuz ustu
Ama dumduz biyerde ugrasma asamasindayiz hala

bira agzinda tutmayi denesen uyuma moduna gecince.yani bebenin agzina tik demiyorum yanlis anlasilmasin,sadece biraz el ile destek
Tamam anladim zaten sikinti yok da
Bebek hemen uyumuyor ki
Yarim saat tutamiyor insan
Mesele o
Ugrasyrm yinede
Bu aksam emzik tuttum
Ninni soyledim uyuttum emmedincok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…