2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende bu gidisle surekli ac kalacagim gunduz babasi isten gelene kadar hic durmiyor bizin kiz dogru düzgün uyumuyir da 10 ar dakika sadece yemek yapamiyorum temizlik yapamiyorum artik ne olacaksa halimiz.
Ben kanguruya koyuyorum öyle yapıyorum süpürgeyi yüzeysel onu da haftada bir yapabiliyorum halimiz harap :)

Bebeği bi kaç gündür benimki gibi huysuz olan var mı? Sürekli mızıedıyor, söyleniyor vs.. Diş falan mıdır?
Evet canım benim oğlan öyle dün gece resmen kendi kendine eee eee dedi ki biz eee demeyiz uyuturken. Hep mızır mızırdı

Kızlar biz oğlumla tatile geldik. Denizi hiç sevmedi Bu arada kucağıma ters aldığımda oturmaya çalışıyor yani kendini öne doğru çekiyor. Pusetinde de aynı şekilde durmuyo. Sizinki de yapıyor mu?
İyi tatiller inş :) benimki nerdeyse 1 aydır öyle. Hep bi kalkayım oturayım derdinde. Kaldırmayınca da sinirleniyo :)

Sütünün tadına ve tazyikine baksana cnm

@eshma infantumu aldım. Bi de papatya çayı. Çay bnm için. Bakalım bizde iş görecek mi. Gece yatmadan vericem
İnş iyi gelir canım yaaa yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum zombiye donuyor insan. Bende doktora sorayim infantum u bakalım ne dicek

İnş iyi gelir canım yaaa yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum zombiye donuyor insan. Bende doktora sorayim infantum u bakalım ne dicek
Aldım ama gaz ilacından çok uyku ilacına benziyor. Anason rezene Melisa nane yağı falan var içinde. Bakalım üç gün kullanayın ise yarayacak mı. Bu arada ben doktorun oğluma kaka yapması için verdiği debidat bağırsak. Düzenleyicisi ile kaledion prebiyotigi kesmeyi düşünüyorum.Annem bi kes bakalım ise yarayacak mı dedi. Oğlum sürekli zorlanıyor gibi sesler çıkarıyor. Ama kakadan eser yok. Sadece uyku yapan gaz damlasını vericem. İnş daha beter olmaz. İki haftada kakadan düzelme olmadı cunku

Kizlar biberon emziginde 2 delikliye gectiniz mi? Kizim 120 cc iciyo mama bitene kadar soguyo

Iyiyim saol cnm..daha bgn ancak duzeldi..nerdeyse 20 gun gecti uatunden..bana hala madecassol sur carsambaya kadar dedi..bgn biraktim artik.cocuga 18 gundur krem suruyorum.ben ilk oglyma krem fln surmemistim..vesselam oyle iste..sen nasilsin
Çok şükür canım annemlere geldim konya ya 10 gün oldu yarın dönüyorum yoğunluk başka da bi şey yok .
Bizim pipi gömülü gibi oluyor sürekli dışarı çıkarıyorum normal mi ki aceba?
lilipit lilipit senin ilk oğlanın Nasıl olmuştu ne kadar süre geri çekmiştin?

Çok şükür canım annemlere geldim konya ya 10 gün oldu yarın dönüyorum yoğunluk başka da bi şey yok .
Bizim pipi gömülü gibi oluyor sürekli dışarı çıkarıyorum normal mi ki aceba?
lilipit lilipit senin ilk oğlanın Nasıl olmuştu ne kadar süre geri çekmiştin?
Cnm bnm oglum kılolu
Kasıkları yaglı
Dr boy atınca yuruyunce duzelır dedı
Suzelmedı yıne goturduk
Kılosu oldugu ıcın pufuduk kasıklarına gomuluyor dedı
Sız ıttırın dedı
Buyuyunce duzelır dedı
Bnm oglumun bacakları bıle puf puf
Oyle devam ettıkce ıttıreceksın cnm

Canım demir damlası hakkında sen ne düşünüyorsun çok kararsızım
Saglık ocagı coook onemsıyor
Beyın gelısımı ıcın cok onmlı dıyor
Bnm oglum kabız oldu
Zaten tosun gobıydı ıyıydı degerlerı
Verme dedı dr kestık bızde
Kabız yapıo fena
Agızdan ıyı temızlenmesı gerekıyor
Su ıcırmek lazım ondan sonra
Dıslerı sıyah cıkan oluyor

Aldım ama gaz ilacından çok uyku ilacına benziyor. Anason rezene Melisa nane yağı falan var içinde. Bakalım üç gün kullanayın ise yarayacak mı. Bu arada ben doktorun oğluma kaka yapması için verdiği debidat bağırsak. Düzenleyicisi ile kaledion prebiyotigi kesmeyi düşünüyorum.Annem bi kes bakalım ise yarayacak mı dedi. Oğlum sürekli zorlanıyor gibi sesler çıkarıyor. Ama kakadan eser yok. Sadece uyku yapan gaz damlasını vericem. İnş daha beter olmaz. İki haftada kakadan düzelme olmadı cunku
İnşallah işe yarar oda sıkıntı yapıyor bazen benim oğlanda uykusunda ıkınıyordu. Hep bölük uyuyordu. Sonra düzeldi ama arada oluyo. Bide kendi yediklerine dikkat ediyormusun kayısı kurusu hoşafı içsen işe yarar mı acaba

Bnm oglum kabız oldu
Kabız yapıo fena
İşte araştırdığım kadarıyla yan etkileri oldukça fazla kötü koku kabızlık huzursuzluk siyah diş falan
Oğlum zaten en az 3 günde bir yapıyor kakasını huzursuzluk hat safhada bi yandan da önemliymiş şaştım kaldım

Bnm oglum kabız oldu
Kabız yapıo fena
Evet benim yeğenim 5 yaşında hala dişlerinde nokta şeklinde siyahlık var arada annesi karbonatla fırcalıyormus cıkıyomus ama sonra tekrar oluyo

Evet benim yeğenim 5 yaşında hala dişlerinde nokta şeklinde siyahlık var arada annesi karbonatla fırcalıyormus cıkıyomus ama sonra tekrar oluyo
Önemlı degıl cnm sut dışi ya
Bnmde ısyerınde n arkadaş ın oglunub sıyahtı dıslerı kotu görünüyor
Agzını temızlryım dıyor lar
Ben bı cay kasıgı su verdıgımızi anımsıyorum

İşte araştırdığım kadarıyla yan etkileri oldukça fazla kötü koku kabızlık huzursuzluk siyah diş falan
Oğlum zaten en az 3 günde bir yapıyor kakasını huzursuzluk hat safhada bi yandan da önemliymiş şaştım kaldım
Aynı durumdayız ya bende şaştım kaldım inanki:işsiz:

X