2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cevap icin cok tesekkur ederim ins azalir.
İnan herşeyi sordum söyledim artık özele gitmeyi düşünüyotum sinirden ağladım resmen sabah doktordaydım

merhaba, dr' um şekeri unu azaltmam gerektiğini ama tuzu asla kesmemem gerektiğini söyledi çünkü bebişin tuzu başka bi yerden alma şansı yokmuş hatta ekşi elmayı tuzlayarak, kızarmış ekmeğe yoğurt sürüp üzerine tuz ekerek ye hem mide bulantını önler hemde yararlı demişti.

Merhaba arkadaşlar bugün doktora gittim 6+2 ama kese var bebek yok sizce normalmi bu durum 1 hafta sonra tekrar gel dedi sizce boş gebelikmi

Senin adına çok sevindim ama bir şey soracağım bu hamileliğim o kadar zor geçiyor ki, 3. bebeği çok istesem de herhalde Bir iki sene asla cesaret edemem. zor olmuyor mu? enerjin de yetmiyordur şimdi iki çocuğa birden? nasıl bakıyorsun onlara nasıl yemek yapıyorsun? valla kutluyorum seni

efsunsuz

Yazını bulamadım ama okudum. Çok korktum senin adına. umarım biran ince geçer. bizde rahatız artık Ohh 11 haftalık oldu bile diyorduk. demek öyle olmuyormuş her zaman tehtid var yani. Çok dikkat et arkadaşım kendine. Umarım bir an önce geçer

İnan herşeyi sordum söyledim artık özele gitmeyi düşünüyotum sinirden ağladım resmen sabah doktordaydım
Canım benim seni çok iyi anlıyorum doktorlar niye böyle davranmış olmaz ama sen ısrarla iste canım hatta sağlık ocağında bile serum takıyorlarmış yani

Teşekkür ediyorum canım

Canım kızlarım büyük eğer küçük olsalardı inan ki yapmazdım 3. Bebek :) ki buna bile zor karar verdim büyük olmalarına rağmen . Biri 11 biri 5 yaşında. Evet enerjim pek yok çamaşır bulaşık halletmeye çalışıyorum 2-3 günde bir ev süpürüyorum. yemek işine gelince bizim fastfood restaurantımız var :) genelde ordan hallediyoruz yemek konusunda sıkıntı olmuyo ama eşime yapmaya çalışıyorum evde.
Şöyle de bir şey var önceki hamileliğime göre bu 2 tık iyi önceki gibi olsa vay kızlarımın haline .

Bulanti ve tiksinme devam. Bende isler baya zor kizlar Esim yemege duskun. Misafire duskun dun 4 5 arkadasini yemege davet etti. Cok zorlandim. Bu sabahda midem bulaniyor kendine bugun kahvalti hazirla dedim. Yok ya ac giderim dedi. Dayanamadim. Kizim kahvaltida corba seviyor yaptim yedik. Midem alt ust ama :/

Annemi aradim kotuyum 1 hafta gel diye. Bugun isleri varmis gelemedi. Sinirim biraz bozuk. Camasir ve utu beni bekliyor. Bunlarda strese sokuyor. 2 3 hafta daha gecseydi kendimize gelseydik hayirlisiyla

Keşke eşine rica etsen seni biraz idare etse canım . Ahh ahh erkekler işte çekmedikleri için bilemiyorlar. Annen yakınsa gelsin tabi azıcık işlerini kolaylardı

Keşke eşine rica etsen seni biraz idare etse canım . Ahh ahh erkekler işte çekmedikleri için bilemiyorlar. Annen yakınsa gelsin tabi azıcık işlerini kolaylardı
Nerde canim ya.
Annemde sehir disinda 2 saatlik yol. Oglumun okulu olmasa ben cocuklari alip gidecem 1 hafta kalsam iyi gelirdi.
Neyse hayat bu iste kimsenin kimseye faydasi olmuyor. Olsada kisa bir sure.. Dokme suyla degirmen donmeyecegine gore katlanmak zorundayiz. Allah yardim eder insallah

Bir de ben soyle dusunuyorum. Bebegin olusum zamani ya. Bacaklari kollari cinsiyeti beyni olusuyor ya. Vucudumuz sindirimi falan baya bildigin askiya aliyor. Bir sey yiyoruz sanki hala agzimizda tukruk bezi de cok yavasliyor. Bilmiyorum benim fikrim. Mesela oyle olmasa belki cok yiyecegiz vucut onlarla mi ugrassin yoksa mini mini mini yavrumuzun minicik kalbine kan mi pompalasin :)

Slm kızlar dr a kontrole paartesi gittim sükür bi sıkıntı yok kaplumbağa gibi duruo bulantılarım sanki azaldı ama cok halsizim hala popoödaki çatlak da bi gün zorladı beni kayısı tüketip daha çok su içmee başladım biraz rahatladım bakalım darısı saglıkla hepimizin başına

Kızlar 2. Ve sonrasına hamile kalanlar ; önceki Çocuklarınız cinsiyeti nedir? Ve onlarda Yaşadığınız belirtiler neydi?

2 hafta hiç kalkmadan yatmıştım, ilk kez bu hafta 2 gün işe gittim. sonuç bu resmen canım sıkıldı. neyse yatayım o zaman moralleri yüksek tutuyoruz. Çok teşekkür ediyorum :)

Benimde 10 günlük raporum vardı doktorum dedi bi git bakim işe ama progestana devam dedi iş yerinde olunca oral yoldan kullandım 100 lük başlarsa tekrar yazarım gene rapor dedi masa başı iş olduğu için izin vermişti doktorum

yardım etmeyen eşlerin çok bencil olduklarını düşünüyorum. Yaşadıklarımızıbn kolay şeyler olduğunu sanıyorlar. Keşke onlarda hamile kalabilselerde görseler neler çekiyoruz. İşin zor arakadaşım. Başka bir çocuk olunca daha da zor oluyor. Kolaylıklar diliyorum sana

Kızlar 2. Ve sonrasına hamile kalanlar ; önceki Çocuklarınız cinsiyeti nedir? Ve onlarda Yaşadığınız belirtiler neydi?

İlkinde kanamam olmamıştı bunda oldu. İlk hamileliğimde 9 haftalıkken bitmişti bulantılar bu hamileliğimde hala devam ediyor. İlk hamileliğimde deli gibi tatlı isterken bunda resmen midem bulanıyor tatlıdan. Ama ekşiden de bulanıyor. Daha çok mayhoş şeyler yiyebiliyorum. Ekşi elma gibi, elma kurusu gibi. İkisinde de sol kasığım ağrıdı. Yine suratımda lekeler çıkmaya başladı. bebek ultrasonda yine sağda duruyor ve kalp atışları 160 ın üzerinde :) Tek fark karnım sivri duruyormuş, öyle diyorlar :)

ben progrestanı ilk kullandığım gün işyerinde fenalaştım. baygınlık geçiriyordum nerdeyse.. o günden sonra vajinal kullan dedi doktor başdönmesi olmuyormuş.. gerçekten de olmadı.

Ilk oglum oldu. Ilk 3 ay Kasik agrilarim cok oluyordu. Kusma 1 hafta falan oldu koku hassasiyeti oldu. Ama cok hafif atlattim.

Kizimda asiri tiksinme bulanti cikarma oluyordu.
Ilk 3 ayda 4 kilo verdim.

Bunda da gogus hassasiyeti fazla. Agizda tat kalmasi, bulanti, koku hassasiyeti oluyor. Bilmiyorum cinsiyeti ne olacak :) ben ruyamda yeni dogan bir erkek bebegim oldugunu gormustum. Oglumda erkek olacak diyor. Banada erkek gibi geliyor. Babamiz kiz diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…